» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < ... 12 13 14 15 16

Autor Treść
aga
Gość
miałam dostać rozpiske np.kiedy bd postoje i gdzie jednak nic takiego mi nie doszlo;/ jedzie ktos z warszawy?
IP: 178.42.56.113
krzysiek2939
Gość
Ja tez właśnie wróciłem z ZORY (wyjazd 19.08.2011) i odnośnie hotelu całkowicie zgadzam się z mietunek którego komentarz jest na 14 stronie

mietunek napisał
Właśnie wróciłem z wakacji w złotych piaskach w hotelu Zora (wyjazd 14.8.2011)

Po lekturze forum spodziewałem się najgorszego, postanowiłem więc wrzucić coś od siebie.
Mam nadzieję że mój tekst pomoże osobą wybierającym się w to miejsce.

1. Jedzenie - tutaj było najwięcej złych opinii...


Jeżeli chodzi jednak o transport to był niestety totalny koszmar, i informacja dla wyjeżdżających na trasie Wrocław, Opole, Katowice przygotujcie się że OIS zafunduje wam szkołę przetrwania w czasie jazdy, autokar totalna ruina ( rozpadające się fotele,brak klimy od połowy autokaru i nieznośnym fetorem wydobywającym się z tzw. toalety od samego początku podróży , która nie jest oryginalnym wyposażeniem tego autokaru tylko zbitym z płyt OSB ala tojtojem, słowem koszmar, wybrali chyba na tę trasę najtańszą ofertę jaka była dostępna w Wrocławiu bo ten sam autokar przyjechał po nas w drogę powrotną co się skończyło gigantyczną awanturą, co i tak na nic się zdało, bo OIS powiedział wprost że jak nie wsiądziemy to wracamy sami na własny koszt. Po prostu wypieli się na nas i ja już raczej nie skorzystam z tego organizatora.
IP: 195.116.238.242
Nadya
Gość
Również wróciłam z Zory i razem ze znajomymi jesteśmy zadowoleni. Nie sprawdziły się żadne przerażające scenariusze opisane na tym forum. Jechałam autokarem do Warszawy, nasz był sprawny, ale to chyba kwestia przewoźnika.
IP: 89.230.208.125
Krys
Gość
Nadya napisał
Również wróciłam z Zory i razem ze znajomymi jesteśmy zadowoleni. Nie sprawdziły się żadne przerażające scenariusze opisane na tym forum. Jechałam autokarem do Warszawy, nasz był sprawny, ale to chyba kwestia przewoźnika.


miałaś szczęście , widziałem Wasz autokar pod zorą bo przywiózł 3 pasażerów z Albeny do naszego autokaru , Wasz był z firmy Bobrowski czy coś w tym stylu i miał wszystko, a nasz stary trup, masz rację to kwestia przewoźnika w jakim mieście OIS podpisał umowę, we Wrocławiu podpisał chyba z najgorszym...
IP: 195.116.238.242
Kasia
Gość
A czy jedzie ktoś do Zory z OISU 5.09? Dostaliście już może jakiegoś maila z informacją o wyjeździe? Bo ja na razie nic nie mam... A wyjazd się zbliża...
IP: 78.8.156.52
essi
Gość
jade jutro z wawy, dostałąm informacje wczoraj wieczorem. pozyjemy zobaczymy.. warunkami w jałcie tez mnie straszyli a było naprawdę przyzwoicie
IP: 77.255.185.143
xxx
Gość
Turnus 28-08-2011 do 07-09-2011 : zote piaski przereklamowane, plaża super, morze cieplutkie i czyste, hotel złoty róg ok jedzenie hmmm dzieki niemu spadłam z wagi:) ludzie zajebisci.Cena za całą wycieczkę minimalna więc osobiście moja ocena w skali od 1 do 10 to 9. Pozdrawiam
IP: 217.144.222.83
Kotka_md
Gość
Witam, czy ktoś wykupywał wycieczkę samolotem..do Bułgarii..termin 24.09-01.10 ???? prosze o relacje...mi odwołano tą wycieczkę tłumacząc się dziwnie..i do tej pory nie zwrócono pieniędzy...
IP: 178.180.217.21
Kotka_md
Gość
sprawdziłam..biuro OIS wypisało się z Polskiej Izby Turystycznej na własne życzenie...tylko dlaczego???
IP: 178.180.217.21
e.g.
Gość
To biuro z reguły nie wraca pieniędzy. Dawno minęło 30 dni i tylko zwodzą klienta jak mogą. Ja z moimi znajomymi już czekamy na zwrot kosztów podróży do Warszawy ( wcześniej pobrano opłatę za przejazd do Warszawy, którego nie było). Było nas więcej więc trochę zrobili. Pewnie tek kasy nie odzyskamy ale na pewno wkrótce napiszemy notatkę do właściwych władz. W naszej grupie (wyjazd na Krym) prawdopodobnie takich przypadków było więcej. Pozdrawiam
E.G.
IP: 79.186.240.181
ONA
Gość
Był już może ktoś w tym roku w Bułgarii- Hotel JOURNALIST i może się podzielić opiniami? Bo trochę ze względu na negatywne opinie o tym biurze zaczynam się wahać nad wyjazdem z tym biurem...
IP: 89.69.18.154
Hubert
Gość
UWAGA FIRMA OIS TO OSZUŚCI i ZŁODZIEJE Wiszą Sporo Kasy za Przejazdy antenowe!!!! W tym mnie i moim znajomym!!! Mieli 7 dni na oddanie pieniędzy minęły już 2 miesiące. Nie odbierają od nas telefonów! Zablokowali nasze nr telefonów!!! WIDOCZNIE NUDZĄ ICH CODZIENNE PYTANIA KIEDY ZWRÓCĄ NAM NASZE PIENIĄDZĘ!!!!! SPRAWA TRAFIŁA NA POLICJĘ !!!! Będzie Pozew Zbiorowy!!! BANDA OSZUSTÓW jak NA OIS PRZYSTAŁO!!! POZDRAWIAJĄ WSZYSCY KLIENCI Z BUŁGARII !!! ZŁODZIEJE

opier%&% na fejsie /oispl
Dodam że miałem nieprzyjemność tylko z transportem bo na szczęscie nie wykupiłem sobie u nich wakacji tylko sam przejazd i już zostałem oszukany! a na Własne oczy widziałem hotel w Bułgarii ZŁOTY RÓG - GOLDEN HORN !!! TRAGEDIA!!! Do Dziś sobie dziękuje za opamiętanie ,że nie wybrałem wycieczki z nimi tylko transport po obejrzeniu Hotelu w Bułgarii !!!!!! wszelkie info hubi85@gmail.com Pozdrawiam Hubert
IP: 77.253.52.64

Strona: « < ... 12 13 14 15 16

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij