» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Witam, planuje w tym roku wybrac sie wlasnie z ois'u do Bułgarii. Hotel Zora, Złote Piaski.
Czy był ktoś z Was tam rok temu? Nasłuchałem się wielu złych rzeczy na temat organizacji przejazdu autokarem przez ois, ale nie w kontekście Bułgarii. Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam, Tomek.
IP: 62.21.0.54
Użytkownik
Posty: 4
up! wypowiadajcie sie prosze:)
IP: 62.21.0.54
Dorota
Gość
N a Twoim miejscu chyba bym nie ryzykowała. Właśnie wczoraj wróciliśmy z wycieczki z tym biurem do Lwowa, i mam zamiar wystąpić o częściowy zwrot kosztów tej wycieczki, bo to co przeżyliśmy i w jakich warunkach mieszkaliśmy nie kwalifikuje się nawet na polecenie najgorszemu wrogowi.
IP: 213.158.199.137
dziut
Gość
Ja tez planuje jechac w tym roku od 5 do 15 lipca. kto jedzie??:)
IP: 83.12.174.246
Użytkownik
Posty: 4
No to Dorota poprawilas mi humor, hehe. Ma ktos jeszcze jakies 'mile' doswiadczenia?
Powodzenia Dorota z tym zwrotem!
IP: 62.21.0.54
Ewa
Gość
Hej ja też wybieram się 5 lipca i chętnie dowiedzialabym sie czegoś od kogos kto tam juz był :)
IP: 87.105.50.99
kasia
Gość
Witajcie, bylam z oisem 2 lata temu w Chorwacji w Biogradzie, fakt mielismy male nieprzyjemnosci ale dzieki rezydentowi wszystko sie ulozylo ok. W tym roku z mężem i znajomymi jedziemy do Bułgarii, licze na udany urlop taki jak byl 2 lata temu. Każdy kto jechal z tym biurem coś przeżył , ale wiecie co powiem wam tak" troche luzu" to ma byc urlop!! Dużo sie naczytalam o karaluchach w Zorze w Bulgarii czy o przejazdach autokarowych do Chorwacji. Ale ludzie wyluzujcie troche. Wszędzie się cos takiego może zdarzyć. W zeszlym roku z mezem bylismy w egipcie i bylismy na quadach i facet pomylil trasy i nas na cmentarzysko wielbladów wywiozl. co tez mielismy o zwrot kosztów się ubiegać. Nie ma firmy ktora by działala bez zarzutów. Chcialam zaznaczyć że w żaden sposob nie jestem z oisem "spokrewniona" jestem poprostu zwyklym klientem tego biura i za taka cene pewnie bede jeszcze z Nimi jeździć. Pozdraiwam i życze dobrych decyzji:)
IP: 83.25.220.69
karola
Gość
cześć!
a jedzie ktoś pod koniec sierpnia ?:P dokładnie 28.08-06.09?
Powiedzicie jak tam z ubraniami?Słyszałam że tańsze niż u Nas.Pozdrawiam
IP: 83.238.188.167
adam
Gość
no ja planuje jechac ale z tego co czytałem na forach o tym biurze to ni ejest za ciekawie no ale pierwszy raz trzeba spróbować podobno dobre imprezy są:PP
IP: 83.29.134.196
karola
Gość
ja też jade pierwszy raz.A na imprezy mozemy sie wszyscy razem wybrać ;p
IP: 83.238.188.167
adam
Gość
pewnie ze mozna razem zintegrujemy sie przy dobrym drinie im wiecej tym lepiej <lol>
IP: 83.29.138.77
karola
Gość
;]/ a skąd jedziesz i z kim?:] ja z Katowic z menem ;D
IP: 83.238.188.167
wer
Gość
A my jedziemy 23 lipca :D
IP: 94.75.112.4
wer
Gość
I podobno OIS wykreśliło się z Krajowej Izby Turystyki, ktoś coś o tym wie? Pozdr.
IP: 94.75.112.4
kyju
Gość
ja tez 23 lipca jade z krakowa, w tamtym roku byelm w czarnogorze dwa lata temu w chorwacji i wszystko poza przejazdem bylo pierwsza klasa
IP: 83.17.229.78
adam
Gość
a ja jade albo z kielc albo z krakowa nie wiem jeszce , jade ze znajomymi i jakimis "ludzmi" z kielc :/-nie znam
IP: 83.29.156.138
ArmaQ
Gość
karola napisał
cześć!
a jedzie ktoś pod koniec sierpnia ?:P dokładnie 28.08-06.09?
Powiedzicie jak tam z ubraniami?Słyszałam że tańsze niż u Nas.Pozdrawiam

Jasne że tańsze jak tam same Armani D&G itp. ;)
PS. Jadę 14.07
IP: 83.24.132.128
Kate
Gość
Hej tomdek, my ze znajomymi tez jedziemy tam gdzie Ty ale 15 lipca, słyszałam ze ejst naprawde spoko jezeli chodzi o Bulgarie
pozdrawiam
IP: 213.238.98.1
karola
Gość
armaQ dzieki własnie poluję na torebkę z LV do kolekcji ;D.

Adam spoko odnajdziemy się :]
IP: 83.238.188.167
Kielce
Gość
Imprezy są zajebiste, dyskotek jest bardzo dużo i w ogóle życie się zaczyna po 21 :) nie powiem już ze wódka jest zajebiście tania, polecam "alaske"
IP: 77.253.107.164
adam
Gość
no to bedzie sie działo ulala<lol>
IP: 83.29.152.197
ada
Gość
Ja tez sie wybieram z kolezankami,i to az 5...Jedziemy we wrzesniu...Mozew jacys przystopjni faceci sie wybieraja tez w tym czasie,im wiecej tym lepiej
IP: 148.81.137.4
Ewa
Gość
Ja jadę w terminie 14lipiec do25 lipca z Katowic :P
IP: 83.0.165.146
Ewa
Gość
może zakumplujemy się .Jestem w wieku wapniaków
IP: 83.0.165.146
herc
Gość
czy ktos jedzie do hotelu ZORA od 1-08
IP: 93.105.214.73

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij