» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja

Chorwacja

Strona: 1

Autor Treść
bee_n
Gość
Byłam w Chorwacji w lipcu (Dwie osoby - dojazd samochodem). Chorwacja nie jest droga pod warunkiem, że zabierze się sporo jedzenia z Polski i nie będzie się korzystać z autostrady. Przejazd od Zagrzebia do węzła Zuta Lokva to 53 kuny. Bardzo drogie są napoje i bardzo drogie mięso i wędliny (np butelka wody mineralnej może kosztować nawet 4-5 zł, a kilogram parówek ok 40 zł). Za najdroższe w życiu 0,5 l wody gazowanej zapłaciłam w barku 10 zł. My byliśmy w miejscowości Senj. Tam jest bardzo mało warzyw i owoców i są bardzo drogie. Np kilogram ziemniaków kosztował ok 10 zł. Dużo lepiej jest na południu. I większa oferta i ceny niższe. Za apartament (kuchnia, łazienka, sypialnia) płaciliśmy 35 euro. Ale sam widok z tarasu na Adriatyk był wart sporo. W kawiarniach ceny podobne jak w Polsce. Pizza podobnie. Drogi jest wstęp do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora ale warto wydać te 110 kun na osobę.
IP: 217.113.239.69
gosc
Gość
Chorwacja - Dalmacja jest super byłam w zeszłym roku i wrociłam bardzo zadowolona. Polecam wszystkim Wynajełam apartament w Mimicach koło Splitu z widokiem na Adriatyk super polecam
jechałam samochodem autostradami( tylko im pozazdrościć) miałam duzo jedzenia ze soba ale chyba to nie potrzebne bagaze, warto zabrac troche wedliny paczkowanej (np.krakowska sucha itp ser zółty, kawa)śą supermarkety gdie ceny nie są aż tak straszne( mięso faktycznie drogie ale chleb jaki dobry!) . Napewno tak wrocę. dla tej wody i klimatu
IP: 212.160.182.200

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij