» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Biuro ATAS

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
tabula
Gość
czy wyjeżdżał ktoś z biurem ATAS? Mają bardzo dużo ofert i ciekawe, ale chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie? Nie chodzi mi o zasłyszane historie, bo ich sporo na forach (niektóre są identyczne a odnoszą się do różnych biur), ale wasze prawdziwe doświadczenie.

Chciałbym wysłać dziecko na kurs językowy do Anglii. Pytam, bo taka impreza sporo kosztuje i chcę wybrać dobrą ofertę.
IP: 89.79.169.41
mary
Gość
biuro godne polecenia. lekcje, zwiedzania, transport- wszystko świetnie zorganizowane. byłam w zeszłym roku na kursie język angielskiego w londynie( impreza org. przez atas). co mogę napisać? świetnie zorganizowane zajęcia przez 3 lektorów. codziennie 3 lekcje ang. potem zwiedzanie. codziennie inne miejsce. plus to dużo czasu wolnego. nie ma tzw. zaliczania kolejnych pkt programu. rodzinny dobrze wybrane. jeśli były jakieś problemy np. z lunchem p. kierownik rozw. je bez problemu. można było łatwo porozumieć się z rodziną a i autokar atas codziennie przyjeżdzał po nas autokarem i na wyzn. przystankach zabierał do szkoły.
IP: 212.122.223.77
Gość
Gość
Dzięki, za relację.
Czy ktoś jeszcze był z ATASem?
IP: 89.79.169.41
mama
Gość
właśnie wczoraj córka wróciła z warsztatu jezykowego w londynie/ATAS
warsztat transport, zwiedzanie OK, ale rodzina do której się dostała... koszmar!!!!
zakwaterowanie w maleńkim pokoiku 2 łóżka dla 3 osób!!, żadnej szafki ani półki na rzeczy osobiste, wieszaki na ścianie do powieszenia okryć wierzchnich - reszta w walizkach, bardzo skromne jedzenie codziennie na obiad makaron, kanapki na lunch to chleb z marchewka i kapustą, do picia tylko woda, w dniu wyjazdu dzieci zakwaterowane u TEJ rodziny wyszły z domu bez śniadania, bo gospodyni zdenerwowała sie okruchami na podłodze w pokoju dziewczynek....
mam nadzieję że ATAS będzie lepiej dobieral rodziny do współpracy
IP: 77.252.226.70
Dorin
Gość
ja byłam w ubiegłym roku z Atas-em na kursie w CAMBRIDGE, i zdecydowanie mi podobało się oj podobało.... poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi z całego świata... fajna atmosfera każdego dnia po zajęciach coś się działo np. zwiedzanie miasta, kino czy zajęcia sportowe dla aktywnych choć niekoniecznie dla mnie...;-) mieszkałam u rodziny w dzielnicy Cherry Hinton trochę daleko od szkoły ale jak na Anglików smacznie karmili;-) (uprzedzano mnie zew Anglii niekoniecznie jest dobre jedzenie!) wiec polecam zdecydowanie taki wyjazd pod względem językowym żeby się rozgadać... - niezła frajda z mówieniem z ludźmi z rożnych krajów i możliwości komunikacji hehe chyba nie najgorzej mi się gadało;-) aha i fajna była rezydentka z ATAS, Ania miała na imię;-)
IP: 79.189.242.242
karolina
Gość
ja zastanawiam się nad kursem w Margate, 100 km od Londynu (są do stolicy 4 wycieczki przez te 16 dni)
i nie wiem czy nie lepiej pojechać na kurs do Londynu, choć jest 200zł drożej.
Z tym,że Margate to kurort nadmorski i uwzględnione jest trochę więcej rekreacji typu plażowanie, siatkówka, spacery itd.
nie wiem która oferta będzie lepsze trafniejsza, jak Państwo sądzą?
jak wygląda dokładnie komunikacja od rodziny goszczącej do szkoły? na własny koszt, czy podjeżdża autokar, czy może jest po prostu do szkoły na tyle blisko, że na piechotę?
IP: 93.105.130.145
xxxx
Gość
czy ktoś wybiera sie w tym roku do bułgarii z Atasem??
IP: 188.47.230.40
szpyron
Gość
xxxx napisał
czy ktoś wybiera sie w tym roku do bułgarii z Atasem??


Ja na 2 turnus.
IP: 89.25.159.166
Ola.
Gość
Wybiera się ktoś do Jastrzębiej Góry na obóz językowy? :)
IP: 80.48.95.72
gosiak
Gość
Hej;) mam takie pytanie jedzie ktoś na obóz językowy z atasu do Londynu w termnie 5.07.11-13.07.11r?
IP: 46.134.115.69
KKKK
Gość
ktoś jedzie na malte na kurs angielskiego 12 lipca 2 tygodnie ?: ) (oczywiście z tego biura)
IP: 83.9.202.183
klaudia
Gość
hej czy ktos jedzie do Londynu od 12 lipca do 20 lipca ?
IP: 62.87.243.81
Olka
Gość
Imienniczko moja, Olu, ja się wybieram :) W terminie 9-20. A Ty?
IP: 80.48.95.72
xxx
Gość
Obóz językowy w Jastrzębiej Górze był GENIALNY! Naprawdę polecam wszystkim, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości. Największym aspektem są zdecydowanie native speakerzy, jednak Ci z mojego turnusu (Danny,Charl, Adrian) są niezastąpieni! Wszystkim życzę takich nauczycieli. W skali 1-10: kadra nauczycielska - 10, zakwaterowanie - 8, ludzie i wspomnienia z Nimi związane - 11. Pensjonat jest położony kawałek od głównej ulicy i właściwie jedynej, gdzie coś się dzieje. Tak samo od morza... ale nie jest to aż tak duża odległość. To był mój drugi wyjazd z ATASem i znów nie zawiedli - POLECAM! :)
IP: 80.48.95.72
nikita
Gość
W tamtym roku miałam świetną zabawę i wyjazd uważałam za udany, ciekawe wycieczki fakultatywne i imprezy. Niestety w tym roku przekonałam się jak przeoczenie lub pominiecie przez jedną osobę może popsuć całe wakacje. Oczywiście zwrot kosztów lub inna wycieczka (leci może ktoś na Maltę w sierpniu ? Poszukuję osób w wieku 17 lat i wzwyż), jednak to nie to samo co zaplanowany wcześniej wyjazd ze znajomymi :( To zaważyło na mojej mało pozytywnej opinii na temat biura :(
IP: 80.50.130.182
ola
Gość
Jedzie ktos z atasem na oboz JAL-MR od 13.08 do 28.08 do Londynu?
IP: 77.115.55.16
kamil
Gość
ja jade ale od 7 do 21 sierpnia. za tydzień mam wylot z warszawy. czy ktos z was ma juz zarezerwowany lot i szkołę w tym terminie?
IP: 77.112.51.135
kamil
Gość
oczywiście chodzi mi o kurs do szkoły językowej w Londynie
IP: 77.112.51.135
Zainteresowana
Gość
Ola. napisał
Wybiera się ktoś do Jastrzębiej Góry na obóz językowy? :)


Ja sie wybieram od 2 do 14 sierpnia mam nadzieję że będzie to udany wyjazd.
IP: 188.147.214.67
Madzia
Gość
Czy jedzie ktośdo Londynu 16.08-25.08 ?
IP: 79.191.182.43
Kasia
Gość
ola napisał
Jedzie ktos z atasem na oboz JAL-MR od 13.08 do 28.08 do Londynu?


też wybieram się z atasem na ten sam obóz co ty, będę wsiadała do autokaru w Poznaniu. Prawdopodobnie się spotkamy. Jeśli możesz podaj gg lub maila.
IP: 91.226.236.48
ola
Gość
4981302 , odezwij sie jak mozesz; ) ja wsiadam w warszawie
IP: 94.75.112.6
nowy
Gość
Cześć.

Był ktoś z biura ATAS na zagranicznym obozie wypoczynkowym?

Bardzo podoba mi się oferta Włoch z Pompejami i Rzymem, ale chciałbym zapoznać się z opiniami ludzi, którzy brali już udział w takich wyjazdach.
IP: 77.255.85.65
madagaskaar
Gość
ja z kolei wysłałam w zeszłym roku dziecko do Londynu z atasem i podzielam opinie że jest to obóz całkiem dobrze zorganizowany, nauka sprawnie połaczona ze zwiedzaniem. moj syn mial okazję mieszkać w calkiem dobrych warunkach u angielskiej rodziny i opiekunowie całego obozu pilnowali na bieżąco wszystkich spraw, więc żadnych wpadek sobie nie przypominam. natomiast w tym roku za dobre oceny ma szanse wyjechac z atasem na Malte, ma ktos może cos do powiedzenia na temat tego wyjazdu? :) będe wdzięczna za wskazowki i opinie :)
IP: 31.61.75.105
anonim
Gość
Hej ;] Czy jedzie może ktoś na obóz do Hiszpani z ATASEM w terminie od 04.07 do 16.07?
IP: 89.77.110.84

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij