» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Biuro ATAS

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
Anna
Gość
Czy jedzie ktoś do Pogorzelicy od 1 07?
IP: 83.6.37.56
wojowniczka
Gość
Dzień dobry, mam pytanie. Był może ktoś na kursie językowym zorganizowanym przez biuro ATAS na Malcie? Szkoła organizuje taką wycieczkę właśnie przez to biuro podróży i jestem ciekawa jak to wszystko wygląda i jakie wrażenia :)

Pozdrawiam.
IP: 83.31.235.148
Hela1975
Gość
atas to podobno całkiem dobre biuro. maja fajne obozy w Londynie i Hiszpanii, sporo nauki i zwiedzania, opiekunowie ok. właśnie też zastanawiam sie jak wygląda sprawa z Malta, czekam na opinie
IP: 62.181.185.4
floyd
Gość
ktoś może jedzie z Atasem na kurs maturalny (4 VIII - 19 VIII) do Londynu?
IP: 89.231.243.200
Julia
Gość
jadę z Atasem do Londynu od 7 lipca do 22 lipca 2012. jedzie ktoś jeszcze?
IP: 79.184.128.133
floyd
Gość
szukam od jakiegoś czasu kogokolwiek, kto by jechał na maturalny i dalej nikogo nie ma, boję się trochę :D
IP: 89.231.247.190
michal
Gość
Do Julia: ja się wybieram w podobnym terminie, do szkoły united international college
a Ty gdzie się wybierasz ?
Michał
IP: 178.37.97.226
Jul
Gość
Ja jadę 7 lipca 2012 do Oxfordu z firmą ATAS. Jadę na 3 tyg. Ktoś z Was również się wybiera?
IP: 46.204.20.68
Ania
Gość
Witam.W tym roku jadę z Atasem do Londynu podobnie jak Julia 7-22 lipca.Jest to mój pierwszy wyjazd z Atasem dlatego chciałabym się dowiedzieć jak uczestnicy oceniają wyjazd z Atasem czytałam że wszystko organizowane jest na luzie dużo zwiedzania i sporo czasu wolnego
IP: 79.191.198.69
floyd
Gość
Z Atasem super jest, byłam rok temu tylko, że na 8 dni. Plan dość napięty, ale i tak było mnóstwo wolnego czasu, opiekunowie naprowadzali na najlepsze sklepy i w ogóle super.
Teraz jadę na 2 tyg tylko, że jak widzę, nikt inny się na razie nie wybiera :<
IP: 89.231.244.208
ula
Gość
A ja szukam jakiejkolwiek informacji o tym , czy jest tam luźno. np. czy można sobei na więcej pozwolić czy raczej wszystko jest dopięte na ostatni guzik , i nie można sie na chwilę na plaże samemu wybrac < chodzi mi generalnie o jakąś niewielką grue>
IP: 95.160.103.168
ula
Gość
a gdzie się wybierasz? ja do LLOret w lipcu ;)
floyd napisał
Z Atasem super jest, byłam rok temu tylko, że na 8 dni. Plan dość napięty, ale i tak było mnóstwo wolnego czasu, opiekunowie naprowadzali na najlepsze sklepy i w ogóle super.
Teraz jadę na 2 tyg tylko, że jak widzę, nikt inny się na razie nie wybiera :<
IP: 95.160.103.168
barabiasz
Gość
byłam na wycieczce w Paryżu i KOSZMAR, pilotka nie znała języka francuskiego, a nawet angielskiego, wszystko czytała z kartki i nigdzie nie znała drogi. jadąc do zamków nad loarą kierowcy i pilotka zgubili drogę i 15 godzin spędziliśmy w autokarze, a 3 godziny zwiedzaliśmy same zamki. dopłacalismy za jedzenie, a było okropne, a zawsze jedlismy po godzinie 20, jeden obiad o 23. wracajac do warszawy kierowcy pytali się nas o napisy na znakach bo nie znali drogi i się zgubili, a najlepsze jest to że nie dość że nikt nas za utrudnienia nie przeprosił to jeszcze nie umieli przyznać się do błędu, a nam wypominali niepunktualność po 5 godzinach spania z powodu półtora godzinnego dojazdu do paryża z miejsca zamieszkania. biura stanowczo nie polecam
IP: 94.75.89.248
barabiasz
Gość
a i jeszcze czas wolny mieliśmy raz i pilotka nas wypuściła w okolice moulin rouge na 3 godziny i przyczepiałi się do nas zboczeńcy średnio co 5 minut
IP: 94.75.89.248
floyd
Gość
ula napisał
a gdzie się wybierasz? ja do LLOret w lipcu ;)
floyd napisał
Z Atasem super jest, byłam rok temu tylko, że na 8 dni. Plan dość napięty, ale i tak było mnóstwo wolnego czasu, opiekunowie naprowadzali na najlepsze sklepy i w ogóle super.
Teraz jadę na 2 tyg tylko, że jak widzę, nikt inny się na razie nie wybiera :<

Już pisałam wyżej, do Londynu.
barabiasz, na pewno byłaś z tym samym Atasem co reszta? ;)
IP: 89.231.255.246
eeeeeej
Gość
ja jadę : )
IP: 37.31.83.129
Jul
Gość
Do oxfordu? :)
Atas jest suupeer!
IP: 37.31.104.218
gość
Gość
Moja córka w tej chwili jest z Atasem w Londynie, i to co do mnie dociera to jakiś koszmar. Zacznijmy od kierowców_ ( jest 2 ) złośliwi, nieuprzejmi, potrafia po 4 godzinach jazdy zatrzymać się twierdząc że skończył im się czas pracy ( a przewidziany w przepisach to 8 h) i dalej nie pojadą więc cała wycieczka idzie pieszo. Pani przewodnik zamiast wejść do obiektów przewidzianych w programie każe je oglądać z odległości 100m,na prośby nawet wychowawców zero reakcji nie chce zmienić planu mimo że deszcz leje, dzieciaki marzną a ona każe im stać w tych warunkach 4 godziny bo taki jest plan.Dopiero po telefonie jednej z matek zaczęła coś organizować. Poprosiła nawet o podpis na planie zwiedzania , że wszystko zostało zrealizowane , a nie zostało. Nie wspominając o tym że termin wyjazdu parokrotnie został zmieniony, jak i koszty , które wzrosły. NIE POLECAM.
IP: 46.250.173.46
floyd
Gość
gość napisał
Moja córka w tej chwili jest z Atasem w Londynie, i to co do mnie dociera to jakiś koszmar. Zacznijmy od kierowców_ ( jest 2 ) złośliwi, nieuprzejmi, potrafia po 4 godzinach jazdy zatrzymać się twierdząc że skończył im się czas pracy ( a przewidziany w przepisach to 8 h) i dalej nie pojadą więc cała wycieczka idzie pieszo. Pani przewodnik zamiast wejść do obiektów przewidzianych w programie każe je oglądać z odległości 100m,na prośby nawet wychowawców zero reakcji nie chce zmienić planu mimo że deszcz leje, dzieciaki marzną a ona każe im stać w tych warunkach 4 godziny bo taki jest plan.Dopiero po telefonie jednej z matek zaczęła coś organizować. Poprosiła nawet o podpis na planie zwiedzania , że wszystko zostało zrealizowane , a nie zostało. Nie wspominając o tym że termin wyjazdu parokrotnie został zmieniony, jak i koszty , które wzrosły. NIE POLECAM.

nie rozumiem, jak może być w tej chwili z Atasem w Londynie, skoro pierwszy turnus zaczyna się 3 lipca?
Bzdura, cała ta wypowiedź :)
IP: 89.231.250.44
Tyśka333
Gość
Jedzie ktoś na obóz językowy do Londynu z ATAS w dniach 17-25 lipca 2012 : D ?
IP: 159.205.134.87
aska
Gość
Siemka jedzie ktoś do Londynu z Atas w dniach 10 - 18 lipca ? :)
IP: 77.237.17.76
Karin.
Gość
Ja natomiast do Francji - Korsyka. od 4 lipca. Poszukuję kogoś kto jedzie ;)
IP: 78.8.132.226
Jutka
Gość
Jedzie ktos na kurs do eastbourn 13-29.07.20012
IP: 83.20.156.226
beti194
Gość
jedzie ktoś na obóz językowy do Londynu 7.07-22.07?
IP: 79.186.230.200
Julia
Gość
Ja jadę do Londynu w najbliższą sobotę - 07.07 ;D
IP: 83.20.33.81

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij