» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Biuro ATAS

Strona: « < 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
Julia
Gość
ja jadę do Londynu w najbliższą sobotę - 07.07 ;D
IP: 83.20.33.81
Julia
Gość
Ania napisał
Witam.W tym roku jadę z Atasem do Londynu podobnie jak Julia 7-22 lipca.Jest to mój pierwszy wyjazd z Atasem dlatego chciałabym się dowiedzieć jak uczestnicy oceniają wyjazd z Atasem czytałam że wszystko organizowane jest na luzie dużo zwiedzania i sporo czasu wolnego

właśnie skąd jedziecie? ja z Poznania ;D też jadę pierwszy raz i sama więc zależy mi na tym żeby kogoś poznać wcześnie
IP: 83.20.33.81
gość
Gość
Te imprezy ,które organizuje ATAs są godne polecenia --natomiast to co Atas sprzedaje to oszustwo i dziadowstwo pod każdym wzgledem .Byłam w Londynie i Paryzu było super ,moj kolega był w tamtym roku zwiedzac zamki bawarskie Włochy San Remo czego organizatorem jest centrum Koliber i co ? okazało się ,ze to nie był obóz młodzieżowy tylko spęd starszych ludzi z jakis zakładów pracy plus młodzież.Koszmar .Nikt nie powiedział nawet przepraszam.NAjstarszego kasyna nie zwiedzili bo panie opiekunki chciały pędzić na plażę i powiedziały dzieciom ,ze nie ma tam nic ciekawego.
IP: 83.4.221.160
beti194
Gość
ja też jade z Poznania, i też pierwszy raz :) Julia jak chcesz to napisz do mnie na gg, 180324
IP: 79.186.244.60
Asia;]
Gość
aska napisał
Siemka jedzie ktoś do Londynu z Atas w dniach 10 - 18 lipca ? :)


Tak, ja jadę ;] Jedzie może ktoś jeszcze? Moje gg: 5877928
IP: 83.10.209.9
Julia
Gość
@beti sorry ale usunęłam gadu ;c to jak?
IP: 83.8.136.233
Julia
Gość
chyba, że jakoś na fejsie się ogarniemy ;D
IP: 83.8.136.233
Ania
Gość
Hej:)Jak tam przed wyjazdem?Kurcze widzę ze większość wsiada w Poznaniu.Jedzie ktoś może z Warszawy?
IP: 79.191.182.28
crimson
Gość
Jadę na wycieczkę z Atasem za tydzień. Jest to objazdówka, jeden dzien w Austrii, Włochy i Grecja. Nie widziałam tu opinii o czymś podobnym, ale podobno biuro organizuje taki wyjazd dopiero drugi raz, więc tym bardziej jestem ciekawa - mam nadzieję, że obóz się uda. Opisze swoje wrażenia po powrocie. : ]
IP: 37.225.81.223
floyd
Gość
Zdaje się, że niedługo pierwsze obozy będą wracać z Londynu, więc jak ktoś już będzie w Polsce to mam pytanie: jak wygląda sytuacja w Torzymie? Długo czekaliście na resztę autokarów?
IP: 89.231.240.168
_Anna
Gość
Cześć.
W tym roku wybieram się wraz z koleżanką na obóz do Londynu z Atasem. Jest to mój pierwszy raz z tym biurem. Mój turnus : 14.08 – 22.08.2012 :)) Może ktoś przypadkiem też wybiera się wtedy ?
IP: 193.33.125.235
Użytkownik
Posty: 3
jedzie ktoś do jastrzębiej góry w tą sobotę ? 14 lipca - 28 lipca.
jak ktos jedzie to piszcie do mnie bo chcialabym wiedziec kto z was jedzie a nikogo nie znam z tamtej koloni a sama jade :?
IP: 89.77.132.232
kajka
Gość
Tyśka333 napisał
Jedzie ktoś na obóz językowy do Londynu z ATAS w dniach 17-25 lipca 2012 : D ?


Ja jadę ;) Jedziesz sama ? Bo ja tak. Podaj gg to się może jakoś zgadamy ;)
IP: 83.15.56.170
nectar
Gość
witam,
moja córka właśnie wróciła z obozu językowego Londyn
córka ma 17 lat, bardzo narzekała na wyżywienia oraz na rezydentkę która w ogóle nie chciała mówić po angielsku podczas zwiedzania, poza tym była bardzo złośliwa i nieprzyjemna
dziewczyny były w 4 u rodziny pakistańskiej, jedzenia baaardzo skromne, na obiad odgrzewana pizza i hamburger lub kawałek pity z kawałkiem ryby, śniadania masakra!!!
a najgorsze jest to że dziewczyny nie mogły wyjść poza dom gdy wrócili z wycieczek po mieście!!!!zamknięte jak w więzieniu!!! jakby nie można było zebrać tych starszych i zabrać do londynu na zakupy
dziewczyny w ogóle nie miały możliwości zrobienia shopingu a wiadomo że to jest ciekawe dla młodych dziewcząt, była na tyle złośliwa że jak dziewczyny sie spóźniły 10 minut to odjechała autobusem celowo.
żenada
biuro może i OK ale ta cała wyprawa totalnie niedograna
zdecydowanie NIE NIE
to już lepsze są kursy językowe
rezydentka nazywa się Ewa BARAN
IP: 83.0.147.170
enchanted
Gość
kajka napisał
Tyśka333 napisał
Jedzie ktoś na obóz językowy do Londynu z ATAS w dniach 17-25 lipca 2012 : D ?


Ja jadę ;) Jedziesz sama ? Bo ja tak. Podaj gg to się może jakoś zgadamy ;)


Ja też jadę sama na obóz językowy do Londynu 17 lipca z ATASu :) :mrgreen: Podacie swoje gg? Jak coś to ja wyjeżdżam z Warszawy ;)
IP: 83.1.81.110
Molskyy
Gość
A ja z atasem wybieram się do Bułgarii w terminie 23.07-04.08 i szukam kogoś kto też tam jedzie. Moje gg to 7432626 :)
IP: 89.67.156.161
enchanted
Gość
enchanted napisał
kajka napisał
Tyśka333 napisał
Jedzie ktoś na obóz językowy do Londynu z ATAS w dniach 17-25 lipca 2012 : D ?


Ja jadę ;) Jedziesz sama ? Bo ja tak. Podaj gg to się może jakoś zgadamy ;)


Ja też jadę sama na obóz językowy do Londynu 17 lipca z ATASu :) :mrgreen: Podacie swoje gg? Jak coś to ja wyjeżdżam z Warszawy ;)


PS moje gg to 22556230 :P
IP: 83.1.81.110
mańka
Gość
Hej;)
Jadę na obóz językowy do Londynu (Cambridge) od 22.07.12;) Jadę sama dlatego chciałabym szybko kogoś poznać;)
IP: 89.22.215.201
wiadro
Gość
jedzie ktoś może do Grecji do Nei Pori 27 lipca ?
IP: 83.8.72.104
olciaa24
Gość
jedzie ktos do Londynu 07-15.08 ??
IP: 83.23.202.18
kasiaa
Gość
A jedzie ktoś może do złotych piasków od 14.08 ? kolezanka jedzie ; D
IP: 90.156.108.37
mania
Gość
MOJA CÓRKA WŁŚNIE WRÓCIŁA Z WŁOCH.JEST ZACHWYCONA.W UBIEGŁYM ROKU BYŁA W LONDYNIE I RÓWNIEŻ WSZYSTKO BYŁO SUPER.POLECAMY . DLA WIADOMOŚCI MAMY KTÓRA UWAŻA,ŻE KIEROWCY SĄ ZŁOŚLIWI BO ROBIĄ SOBIE PRZERWY CO 4 GODZINY MAJĄ DO TEGO PRAWO A NAWET OBOWIĄZEK ZACHOWAĆ WSZELKIE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY PANI DZIECKO NIE WRÓCIŁO DO DOMU W CZARNYM PLASTIKOWYM WORKU.JA POZDRAWIAM WSZYSTKICH PANÓW KIEROWCÓW I JESTEM WDZIĘCCCCCCZNA ŻE MOJE DZIECKO SZCZĘŚLIWIE WRÓCIŁO DO DOMU.
IP: 87.205.172.197
Nancy
Gość
Hej:-)Jedzie ktoś może na Chorwacje 7-17 sierpnia z Warszawy?Ktoś był już wcześniej na tym wyjeździe i podzieliłby się wrażeniami
IP: 79.191.181.18
natalia
Gość
olciaa24 napisał
jedzie ktos do Londynu 07-15.08 ??


ja jadę :)
IP: 89.229.53.92
eloa
Gość
mania napisał
MOJA CÓRKA WŁŚNIE WRÓCIŁA Z WŁOCH.JEST ZACHWYCONA.W UBIEGŁYM ROKU BYŁA W LONDYNIE I RÓWNIEŻ WSZYSTKO BYŁO SUPER.POLECAMY . DLA WIADOMOŚCI MAMY KTÓRA UWAŻA,ŻE KIEROWCY SĄ ZŁOŚLIWI BO ROBIĄ SOBIE PRZERWY CO 4 GODZINY MAJĄ DO TEGO PRAWO A NAWET OBOWIĄZEK ZACHOWAĆ WSZELKIE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY PANI DZIECKO NIE WRÓCIŁO DO DOMU W CZARNYM PLASTIKOWYM WORKU.JA POZDRAWIAM WSZYSTKICH PANÓW KIEROWCÓW I JESTEM WDZIĘCCCCCCZNA ŻE MOJE DZIECKO SZCZĘŚLIWIE WRÓCIŁO DO DOMU.




żenada!! jak mozna sądzic, ze kierowcy robia an zlosc przerwami co 4 godziny haha, usmialam sie....

wchodzi w gre czas pracy kierowcow- takie przepsiy, ale pomimo to, kto dalby rade bez przerw, jaki kierowca jechac np. 12 godzin non stopa i w ogole uczestnicy - pomaloby ich chyba w tych siedzeniach. Pozdrowienia dla tak zenującej wypowiedzi tej pani :)
IP: 83.17.131.109

Strona: « < 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij