» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Biuro ATAS

Strona: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Treść
Anita
Gość
Hej zastanawiam się nad obozem jezykowym do Londynu od 21-28. 08.
Jedzie może ktoś a tak w ogóle to nie wiem można tej firmie zaufać czy jest godna uwagi, bezpieczna
A na jakim poziomie znaliście język jak tam pojechałyście ?
IP: 83.7.163.236
anonim
Gość
hej, ja jadę 21-29 do londynu z kuzynką :) mamy 15 i 16 lat. jedzie ktoś tutaj?
IP: 83.21.130.127
gosc
Gość
Córka wróciła z obozu językowego w Londynie. Zachwycona bogatym programen zwiedzania i atmosferą. Dzieci mieszkały u rodzin - nocleg plus wyżywienie. Standard zakwaterowania - turystyczny, córka trafiła do rodziny z Bangladeszu. Niestety, wyżywienie i integracja z rodziną to porażka. Wyżywienie było jak najtańszym sumptem, rodzina oddzielnie przygotowywała posiłki dla siebie i oddzielnie dla gości. Cały czas ryż lub kluski o smaku curry, odmawiano też wycieczek "na miasto". Inne dzieci trafiły zdecydowanie lepiej. Ogólnie biuro super, program podróż, kadra, jednakże biuro powinno staranniej dobierać rodziny lub bardziej je kontrolować. Córka za rok także wybiera się z tym biurem, może szczęśliwiej trafi z rodziną.
IP: 77.237.18.78
@@@@
Gość
Córka wróciła z Londynu (21/08) była u rodziny z ... Bangladeszu i jest zachwycona. Jasne , że pięciu gwiazdek Michelin nie dostała by kuchnia ale wszystko było ok. Żadnych mikrofalowych odrzewańców. Mili i sympatyczni ludzie i kontakt z nimi bz problemu nawiązany. Organizacji na medel złotego olimpijskiego medalu.
IP: 77.91.2.194
Shock
Gość
hej jakie opinie o Atasie?
ja jadę z nimi do Niemiec na wycieczkę(Berlin) i chciałbym wiedzieć czego mogę oczekiwać? oni mają własne autokary czy wynajmują od kogoś, a jeśli tak, to od kogo?
z góry dzięki
IP: 83.19.102.178
KRD
Gość
atas to totalne dno. Kursy - mozna samemu to samo zarezerwowac a bedzie znacznie taniej. Ich lenistwo opiera sie na kopiowaniu co rok tego samego katalogu. Jak posiadacie katalog tio jest tam nazwa szkoly i mozna samemu dokonac rezeracji. Zakwaterowanie organizuje szkola a nie atas. Polecam sprawdzic biuro zanim wyslecie dzieci bo moze to byc niezla trauma.
IP: 31.61.176.140
Mary
Gość
nowy napisał
Cześć.

Był ktoś z biura ATAS na zagranicznym obozie wypoczynkowym?

Bardzo podoba mi się oferta Włoch z Pompejami i Rzymem, ale chciałbym zapoznać się z opiniami ludzi, którzy brali już udział w takich wyjazdach.


Ja byłam i bardzo mi się podobało!! :D
IP: 83.28.187.28
Krystyna
Gość
KRD napisał
atas to totalne dno. Kursy - mozna samemu to samo zarezerwowac a bedzie znacznie taniej. Ich lenistwo opiera sie na kopiowaniu co rok tego samego katalogu. Jak posiadacie katalog tio jest tam nazwa szkoly i mozna samemu dokonac rezeracji. Zakwaterowanie organizuje szkola a nie atas. Polecam sprawdzic biuro zanim wyslecie dzieci bo moze to byc niezla trauma.

Bzdura totalna
Moje dzieci były w zeszłym roku na obozie z Atas , przyjechały zachwycone i już drążą mi dziurę w brzuchu żeby w tym roku znowu jechać :) Organizacja w pełni profesjonalna no i efekty widać

No i mam pytanie do osób które wysyłały już dzieci na Maltę? Dużo atrakcji? dzieciaki juz się poumawiały na wyjazd :)
IP: 83.26.145.153
doli07
Gość
Mam pytanie, czy jedzie ktos z Warszawy do Wloch oferta TOW-As bo zapisalam corke ale jedzie sama i mam male obawy. Czy ktos wie jaka jest opieka?
IP: 94.254.131.109
doli07
Gość
Corka jedzie na turnus w terminie 15 - 27 lipiec. Moze ktos juz byl na tym obozie. Prodze o opinie.
IP: 94.254.131.109
Julka
Gość
Jedzie ktoś do Bułgariiw terminie 17.07-28.07? :)
IP: 89.25.150.245
Bell
Gość
Cześć, czy jedzie ktoś do Londynu na kurs językowy z programem matury rozszerzonej? Termin : 17.08-31.08.2013. :)
IP: 83.22.95.13
weronika
Gość
Moja córka jedzie w tym roku na wycieczkę do Włoch z biurem ATAS (oferta POW-AS, turnus 15.07.-27.07), w tamtym roku była w Paryżu, wróciła ZACHWYCONA. Kontakt z opiekunami nienaganny, wycieczka zorganizowana profesjonalnie, zwiedzali baaaardzo dużo (widziałam zdjecia;)).
IP: 79.162.61.188
asia
Gość
Wybieramy się z koleżanką na kurs do nicei ale mamy obawy co do rodzinybi dotarcia na miejsce gdyz nje wiem na jakej zasadzie mamy tam dotrzeć moze ktos cos powiedziec o kursie w nicei z atasem?
IP: 31.61.131.92
asia
Gość
:) Wybieramy się z koleżanką na kurs do nicei ale mamy obawy co do rodzinybi dotarcia na miejsce gdyz nje wiem na jakej zasadzie mamy tam dotrzeć moze ktos cos powiedziec o kursie w nicei z atasem?
IP: 31.61.131.92
natalia
Gość
ATAS robi najlepsze obozy, jakie znam! :) Córka jeździ z nimi już 3 lata i nigdy nie było najmniejszych problemów. Bardzo fajne wakacje dla dziecka, bo to nie tylko leżenie na piasku, ale zwiedzanie, ciekawe miejsca itd. Coś do zobaczenia, żeby wynieść więcej z wakacji. :) Dla nas to super pomysł.
IP: 31.62.229.162
Weronika
Gość
Czy ktoś wybiera się do Włoch Sycylia/Katania na 2 turnus ,byłabym wdzięczna ;)
IP: 77.253.99.69
wiewior91
Gość
Bell napisał
Cześć, czy jedzie ktoś do Londynu na kurs językowy z programem matury rozszerzonej? Termin : 17.08-31.08.2013. :)

ja prawdopodobnie bede sie wybieral do londynu w sierpniu :)
IP: 81.219.205.248
Bell
Gość
wiewior91 napisał
Bell napisał
Cześć, czy jedzie ktoś do Londynu na kurs językowy z programem matury rozszerzonej? Termin : 17.08-31.08.2013. :)

ja prawdopodobnie bede sie wybieral do londynu w sierpniu :)


Napisz do mnie na gg :) -> 36382528 pogawędzimy chwilkę.
IP: 83.22.106.197
Kaia
Gość
Ja jadę do Londynu 13-21 sierpnia. : ) i po przeczytaniu opinii jestem mile zaskoczona :) Wybiera się ktoś może w tym terminie co ja? bo także jadę sama ;c
IP: 37.128.65.111
gosia
Gość
Ja jadę w tym roku do Londynu na vacation course w terminie 4.08 - 31.08, już się nie mogę doczekać! :)) W tamtym roku też byłam w Londynie i było rewelacyjnie, najlepszy obóz, w ogóle zupełnie inna nauka niż w szkole. :)
IP: 31.60.151.185
Bell
Gość
Kaia napisał
Ja jadę do Londynu 13-21 sierpnia. : ) i po przeczytaniu opinii jestem mile zaskoczona :) Wybiera się ktoś może w tym terminie co ja? bo także jadę sama ;c


Tak, tak! napisz do mnie na gg: 36382528 a pogawędzimy chwilkę!
IP: 83.22.101.99
Użytkownik
Posty: 6
Od dzisiaj Atas ma nową promocję na kursy i obozy :)

Z okazji wyjątkowego święta, przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkową promocję. Na wybrane wyjazdy dajemy 100 lub 300 zł zniżki.

Dodatkowo, 20., 40. i 60. osoba, która kupi u nas wyjazd, dostanie 500 zł rabatu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami kursów i obozów językowych oraz obozów wypoczynkowo-turystycznych.

Promocja trwa od 27.05 do 9.06 2013

Źródło: http://www.atas.pl/dzien_dziecka
IP: 87.205.100.42
gość
Gość
Kaia napisał
Ja jadę do Londynu 13-21 sierpnia. : ) i po przeczytaniu opinii jestem mile zaskoczona :) Wybiera się ktoś może w tym terminie co ja? bo także jadę sama ;c


ja jadę, ale albo w tym terminie co ty albo 6-15 sierpnia. Pisz do mnie na gg 13617879
IP: 77.112.14.197
gość
Gość
wiewior91 napisał
Bell napisał
Cześć, czy jedzie ktoś do Londynu na kurs językowy z programem matury rozszerzonej? Termin : 17.08-31.08.2013. :)

ja prawdopodobnie bede sie wybieral do londynu w sierpniu :)


ooo, ja także. Pisz do mnie na gg 13617879, bo ja też jadę :)
IP: 77.112.14.197

Strona: « < 1 2 3 4 5 >

Forum turystyczne » Biuro ATAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij