» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Wilk
Gość
przeczytałem wszystkie wasze wpisy a jak bedzie to zobaczymy. Ja w tym roku jadę z tego walbrzyskiego biura po raz pierwszy, słyszałem tez nie mile recenzje ale jak bedzie to sam ocenie i po powrocie napisze.
IP: 78.88.205.191
m.s.
Gość
wczoraj wróciliśmy z Nei Pori z Villi Maria mogę tylko powiedzieć wspaniałe wakacje, cudowna, słoneczna pogoda, czyste morze. Właściciele wspaniali, warunki ok. Zakochałam się w Grecji, właśnie ogłądam fotki, słucham greckiej muzy i tęsknię...za smaczną, gorącą Nei Pori.
p.s. sprzedam dom jak będę na emeruturze i zamieszkam w Grecji:) tylko, że to dopiero za 30 lat:D ale za rok jak wszystko będzie ok jadę tam znów, polecam.
ps2. biuro super, najlepsi są kierowcy pozdrawiam Was i dziękuję za szczęśliwą podróż
ps3. pozdrowienia dla Pani Brygidy i Pani Basi
IP: 83.5.17.37
MISIA
Gość
WYJAZD DO FILIO OD 12.09.2012
IP: 87.207.87.43
Beata
Gość
Witam
Wybieram się do Nei Pori villa Maria 02.08.2013r. Czy ktoś również wybrał ten kierunek z BP Tęcza? P.S. Jadę z mężem i 2 dzieci (7 i 9 lat chłopcy)
IP: 77.115.98.218
Aro
Gość
Już zazdroszczę...
IP: 89.25.132.241
Kaśka
Gość
Jadę do Nei Pori do Willi Apostolia od 12.07.2013 - 24.07.2013 czy ktoś też w tym terminie jedzie
IP: 89.79.114.164
Użytkownik
Posty: 4
Cześć Kaśka jedziemy z żoną w tym terminie do tej samej willi odezwij się pozdrawiam
IP: 195.117.93.1
Kaśka
Gość
Hej! Wiecie coś o tej willi bo ja nie znalazłam żadnej opinii o Willi Apostolia najwięcej jest o Marii i same pozytywne. Mam nadzieję że źle nie trafimy. Pozdrawiam
IP: 89.79.114.164
Użytkownik
Posty: 4
cześć nic nie wiemy o willi, ale te hotele mają być podobne standardem, podejrzewamy który to hotel, bo w Nei Pori będziemy już trzeci raz, kobieta z biura nakreśliła mi jego lokalizacje mam nadzieje że zapowiada się ciekawy urlop z dobrym towarzystwem, czego nie mogę powiedzieć o poprzednim pobycie jeśli chciałabyś wiedzieć więcej to pytaj, z "Tęczą" pojedziemy czwarty raz pozdrawiam 8) 8)
ps. jedziesz sama z mężem, chłopakiem z jakąś grupą znajomych?
GG 13648898
IP: 195.117.93.1
iwa
Gość
Jadę do Nei Pori do Willi Apostolia z mężem i dzieckiem od 20.09.2013 - 02.010.2013 czy ktoś też w tym terminie jedzie...mam nadzieje że pogoda będzie
IP: 89.230.90.22
Joanna
Gość
Uwielbiam targ w Nei Pori! Za każdym razem kupuję mnóstwo oliwy, oliwek, przypraw, a po przyjeździe do Polski wściekam sie, że kupiłam tak mało...
Za to zebrane własnoręcznie w ubiegłym roku w Kokkino Nero liście laurowe wystarczą do wakacji
IP: 91.192.0.34
Ala
Gość
Jade z mężem 10.06 13 do Filio w Nei Pori. Jedziemy pierwszy raz . Prosze o jakieś wskazówki
IP: 77.65.156.21
Jacek
Gość
Witam. Wybieram się z żoną do Nei Pori w terminie 02.07.13. Czy ktoś z forum wybiera się w tym czasie. Jedziemy z BP Tęcza/
IP: 80.238.82.99
buko
Gość
my jedziemy 2.o7 2013 do filio pierwszy raz z dwójka dziecu 6i4 latka to pewnie sie spotkamy
IP: 93.105.168.17
Monika
Gość
Jedziemy w tym roku pierwszy raz do Nei Pori i zastanawiam się jak z opadami i zachmurzeniem bo przy Olimpie blisko:)
IP: 91.189.74.114
LUK
Gość
Byłem 8 razy w tym rejonie zawsze we wrześniu.Łącznie miałem 4 dni deszczowe.
IP: 83.29.45.217
buko
Gość
wrócilismy w niedziele 14.07jeden dzien deszcz padał przez trzy godziny i jeden raz kropiło czesto wiatr nad ranem w nocy w miare chłodno ok 24stopni w dzien czesto sie zachmurza ale to nie ma znaczenia bo i tak jest goraco
IP: 178.235.194.52
Monika
Gość
Wie ktoś z Was czy można plażą przejść z Nei Pori do Olimpik Beach. Na mapie widzę, że jest to bardzo blisko, ale czy można plażą tam dojść?? Jadę 02.08.2013r
IP: 31.61.136.63
Monika
Gość
Wcześniej pisałam o przejściu plażą do Olimpik Beach. Coś mi się pomieszało na tej mapie. Miałam na myśli Platamonas - czy można dojść tam plażą, promenadą?
IP: 31.61.136.63
joa
Gość
można przejść,najpierw plażą,potem ulicą ,my nawet pieszo do zamku doszliśmy :)
IP: 83.4.252.6
Monika
Gość
Serdeczne dzięki za info. A mam jeszcze pytanko. Czy kursują tam jakies busy, zeby np dojechać do Paralii oraz gdzie najlepiej wykupic wycieczki i jakie? Z tego biura co jedziemy czy raczej na mieście.
Pozdrawiam
IP: 37.225.133.109
Monika 71
Gość
joa napisał
można przejść,najpierw plażą,potem ulicą ,my nawet pieszo do zamku doszliśmy :)


A często się chmurzy? kiedyś byliśmy przejazdem w Nei Pori i spodo chmur było
IP: 91.189.74.114
joa
Gość
jeżeli chodzi o busy to oczywiscie są,ale chyba do Parali nie bezposrednio,musiałabys najpierw do Katerini i dopiero z tamtad,do Leptokari jest blizej i pociągiem można dojechać.Wycieczki ,to już zalezy jak chcesz ja wykupiłam z biura z którego wczasy miałam wykupione,ale dopiero u rezydentki na miejscu się zdecydowlismy,jako ze bylismy juz 6 raz w Grecji to zaliczone mam wszystkie :) polecam Meteory;trzeba zobaczyć,Skiatos -bardzo fajna rekreacyjna wycieczka,Olimp-bylismy prywatnie bez biura autobusem,Tessaloniki-warto zobaczyć,ale też nie koniecznie na zorganizowanej wycieczce,Ateny-konieczie,chociaż to bardzo męczący wyjazd,Wieczór Grecki-jak kto chce,dla mnie lepsze jedzenie w tawernach w Nei Pori,a muzyki na żywo tez można posłuchać gratis na miejscu(jest taki hotel" Olimpic Beach"i tam na zewnąterz w tawernie grają na żywo ,obok plac zabaw z ławeczkami.Jeżeli chodzi o zachmurzenie faktycznie więcej chmur niż w Paralii,ale i tak goraco ,a samo Nei Pori duuuużo ładniejsze :)
IP: 83.29.94.231
Monika
Gość
Bardzo dziękuję za wszystkie informacje. Teraz już prawie wszystko wiem. Pozdrawiam
IP: 37.108.220.96
joa
Gość
jak będziecie chcieli spróbować greckiej kuchni polecam tawernę przy plaży przy hotelu Dionisos (tam mieszkaliśmy)musaka pyszna ,warto spróbować gemistę (papryka i pomiory nadziewane ryżem i mięsem)smażone cukinie i bakłażany,dobra baranina z grilla,porcje bardzo duże,śmiało można jedną na dwie osoby zamówić np.mix grill -5 rodzajów mięsa,frytki,ryz sałatka,za 8,50 :) menu mają również w języku polskim i ze zdjęciami :)
IP: 83.29.94.231

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij