» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
Monika
Gość
JOA, a jadąc do Nei Pori jechaliście najpierw do Parali i Olimpic czy od razu prosto do Nei Pori? a jak kształtują się ceny za leżaki na plaży?
IP: 91.189.74.114
joa
Gość
byliśmy w Nei Pori z biurem OK Services,najpierw podjechalismy do Parali,tam wsiadła rezydentka z listą hoteli i rozwozilismy ludzi najpierw w Parali,potem Korinos,potem Olimpic Beach,a na końcu Nei Pori,z Parali do Nei Pori jedzie sie ok 45 min.
Leżaki na plaży są bezpłatne pod warunkiem ze coś zamówisz np.piwo lub frappe za ok 3 euro,wtedy cały dzień możesz korzystać z leżaków,znam ludzi którzy na 4 osoby-czytaj 4 leżaki brali jedno piwo....i cały dzień korzystali z leżaków,cóz uważam ze to nie fair,w końcu wypożyczajacy leżaki też muszą z czegos żyć...Plaża jest na tyle duża że oprócz leżaków jest sporo miejsca na rozłożenie się z własnym kocykiem czy matą,a parasol chroniący od słońca można zabrać z domu lub kupić na miejscu za 5 euro
IP: 83.4.248.128
Klaudia
Gość
Jak nazywa sie restauracja z rowerami przy stolikach?
IP: 89.70.186.176
joa
Gość
Wiem że w Alkazarze był jeden biały rower z kwiatami,ale przed wejsciem do tawerny,i była tam jeszcze mała łódka biało niebieska chyba,innych nie z rowerami nie kojarzę....
IP: 83.5.191.1
mijaem
Gość
Z biurem Tęcza była już 4 razy. Z Nei Pori wróciłam w piątek i bardzo chciałabym tam wrócić już dzisiaj. Nie wiem kiedy wiedzieliście tam deszcz i chmury - w moim przypadku 2 lata temu padało jeden dzień. Polecam biuro i miejscowość jest pięknie i ciepło, a ceny prawie takie jak u nas, poza nabiałem - ten jest drogi.
Pozdrawiam
IP: 95.155.104.45
miśka
Gość
Witam, za kilka dni wyjeżdżam do Nei Pori, gdzie byłam już dwa lata temu i mam kilka pytań. Podobno jeździ tam pociąg do Salonik, orientuje się ktoś czy jedzie bezpośrednio czy gdzieś po drodze trzeba się przesiadać? Czy jakieś biuro oferuje wycieczkę do Delf lub jakąś inną oprócz Olimpu, Skiatos, Meteorów i Aten? Pozdrawiam
IP: 188.33.4.149
Użytkownik
Posty: 72
Jechałam 4 lata temu pociągiem z Nei Pori i jechał bezpośrednio do Salonik, zatrzymując się po drodze jeszcze w kilku nadmorskich miejscowościach.
Rok później będąc w Platamonas, przeszłam się z ciekawości do Nei Pori i na dworcu był ten sam rozklad pociągów ,więc myślę,że niewiele się w tej kwestii zmienia.
Pociągi na tej trasie jeżdżą często - mniej więcej co godzinę. Rozkład jest wywieszony na zewnętrznej ścianie dworca w Nei Pori.
IP: 89.230.73.195
iwi
Gość
BYŁAM W NEI PORI W WILLI FILIO I CHCIAŁAM SPROSTOWAĆ TE NIEPOCHLEBNE RECENZJE DOTYCZĄCE TEGO PENSJONATU.WAKACJE SPĘDZAŁAM TAM Z RODZINĄ I BYŁY TO BARDZO UDANE WAKACJE.POKOJE BYŁY CZYSTE,A WŁAŚCICIELE PRZEMILI.OSOBY,KTÓRE OBSMAROWUJĄ TEN HOTEL MAJĄ PEWNIE COŚ NA SUMIENIU.ZNAM JĘZYK GRECKI I WIELOKROTNIE ROZMAWIAŁAM Z WŁAŚCICIELKĄ.TO BARDZO MIŁA I CIEPŁA OSOBA.OPOWIADAŁA MI JAK NIEŁADNIE ZACHOWUJĄ SIĘ NIEKTÓRZY WCZASOWICZE I MNIE TO NIE ZDZIWIŁO OSOBIŚCIE.POLAK POTRAFI!BYŁO MI WSTYD,ŻE JESTEM POLKĄ!
IP: 95.160.230.160
Aro
Gość
Filio,Filio wszelakie ale prawdziwe info...proszę...dla 5 osób
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 29
Hej ale się naczytałam...no wszystkie wpisy i wiecie co ??naszą drugą ojczyzną napewno jest GRECJA !!! no i ja z ciekawości weszłam na forum bo <w przyszłym roku się wybieramy do Nei Pori>pierwszy raz i byłam ciekawa najbardziej tego pociągu do Salonik jak ktoś ma info odnośnie cen biletów kolejowych ,rozkładu to chętnie się z tym zapoznam :D było info ale sprzed kilku lat to teraz się może a nawet napewno coś zmieniło..a my do Grecji już 4 raz <albo dopiero ??> no po drodze inne kraje też miały szczęście ale Grecja ze wszystkimi wygrywa!! zdecydowanie !! miejmy nadzieje że uda się pojechać i jeszcze raz..oczywiście najpewniejsze biuro to Tęcza bez dwóch zdań ale i jeszcze na "objazdówki"polecam biuro z Grekiem który wiadomo ma wejścia tam gdzie nie mają "nasi" chociaż i naszym wiedzy o tym pięknym kraju nie brakuje!! np Pani Wiesławie Rusin ale Ona już chyba z Tęczą nie współpracuje ..ale w pamięci zostanie jako źródło wiedzy podstawowe nasze i pierwsze o Grecji!! no i wycieczka do Aten o 4 rano..i pare słów o kraju...do samych Aten ...później już wiedzieliśmy że pare słów to tak jak sama mówie i..pisze ...ale i czytam chętnie to piszcie noi może o podrózy pociągiem jakie wrażenia z samodzielnego podróżowania !! zwiedzania!! pozdrawiam :D
IP: 5.173.189.243
turystka
Gość
hej już tylko pare dni i będzie wypoczynek letni !! wszystkim życze dobrego roku pełnego wyjazdów .Może postanowienie noworoczne jak najwięcej wyjazdów ??ja postaram się raz w miesiącu gdzieś pojechać<styczeń już był wyjazd a raczej powrót>na marzec,czerwiec,lipiec też już wyjazd jest no i za około 250 dni ...WCZASY W GRECJI dokładnie 9 września :D :D :D
IP: 188.33.178.157
Dawid
Gość
Witam , czy ma któs aktualne informacje o Villi Filio ? niepokoja mnie te komentarze z poprzednich lat (2-3 lata) ale to odległe czasy ktos wie jak było rok temu ?
IP: 89.78.25.126
gosc
Gość
Bardzo prosze o opinie na temat pensojonatu Elwira, z gory dziekuje za odpowiedz
IP: 89.25.155.98
Aro
Gość
A Velika,proszę wszelakie info ...
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
ARO- ja byłam w Velice co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć ? mają piękną plaże długą szeroką<jak to w Grecji> :) osobiście byłam w willi Victoria i mieliśmy pokój 3 osobowy we dwoje super lokalizacja dwa okna jedno na wschód<śniadania>a drugie na zachód <kolacje> od czerwca do końca sierpnia połączenia dosyć częste do Larisy<warto się wybrać nie tylko na zakupy>ale i coś zwiedzić z tego miasta podróż możliwa do innych miejsc w Grecji ,duży dworzec i połączeń do wyboru,ja zapamiętam wiele miłych chwil z tego miasteczka niema tylu rodaków ;) więc i wypoczynek spokojniejszy,tylko zależy kto czego szuka..zapamiętam pyszne ciacha i najlepsze moje wakacje w Grecji bez TV <teraz już tam są niestety telewizory>dla mnie niestety bo odpoczynek niech będzie w pełni,bez stresu i wiadomości smutnych,napewno tam jeszcze wrócimy a Tobie życze wspaniałych chwil w tym fajnym miasteczku 8) pozdrawiam
IP: 5.173.111.29
Aro
Gość
Byłem z tęczą w Nei Pori czy to jest w podobie czy różnica jest wielka ???
IP: 89.25.132.241
Turystka
Gość
ARO- my byliśmy w Velice i w Stomio<to z tęczą>a w Olimpic beach z Grekiem <małe biuro>w tym roku na początku września właśnie jedziemy do Nei pori ale wydaje mi się że różnica będzie ..zależy czego oczekujesz<jak spokoju> to myśle że Velika lepsza a jak więcej rozrywki to Olimpic..Stomio też raczej spokojne a w Nei pori jak i targ i bliżej Platamonas to myśle że będzie więcej "atrakcji"pozdrawiam wszystkich co jadą w tym roku do Grecji :)
IP: 164.126.90.75
Aro
Gość
Jednak padło na Nei Pori tylko Filio,jeśli ktoś by miał foto villi i z... bardzo proszę na e-mail
nowakowski__1975@o2.pl
IP: 89.25.132.241
marlin79
Gość
witam, jade z rodziną 20.08.2014 do Nei Pori willa Elvira zBPTęcza, może ktoś już był w tej willi i napisze sswoje spostrzezenia, pozdrawiam
IP: 79.185.67.94
marlin79
Gość
jeszcze jedno pytanie dla tych co już byli, czy potrzebny jest paszport przy wyjezdzie czy moze byc dowod, jade pierwszy raz
IP: 79.185.67.94
turystka
Gość
Marlin79 _tak do Grecji lepiej mieć paszport niby na wakacje istnieje porozumienie że tranzytem można przejechać na dowód ale jak to mówią strzeżonego ...a może ktoś tu jest kto był w Nei pori i jechał do Salonik pociągiem jak to wygląda<cenowo czasowo itd>wcześniej pisaliście ale chciałabym nowsze info jak ktoś był to podzielcie się :) my za 130 dni już jedziemy ;)pozdrawiam
IP: 46.113.172.130
Joanna
Gość
Ja byłam pociągiem, ale 3 lata temu i nie pamiętam już cen i czasu. Na pewno nie bylo drogo, a jechalismy 4 osobową rodziną. Warto pojechać .
IP: 91.192.0.1
turystka
Gość
Joanna -dzięki za odp.no właśnie czytałam te wszystkie wpisy i dlatego mówie może coś nowszego ktoś powie 8) no my chcemy właśnie też sami gdzieś się udać Podróż z lokalnym kierowcą autobusu niezapomniana :P teraz czas na pociąg
IP: 5.173.221.143
Joanna
Gość
Poszukaj strony "świat podróży kolejowych", tam jest odnośnik do greckich kolei . Z Nei Pori do Salonik pociąg jedzie 1,11 godz. Ceny w zależności od rodzaju pociagu od 7,5 do 12 euro. Sa ulgowe dla dzieci.
IP: 91.192.0.1
turystka
Gość
Joanna tak zrobie dzieki :D
IP: 78.30.89.157

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij