» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > »

Autor Treść
ania
Gość
Ja byłam w lipcu. Z tego co wiem sierpień był tam jakiś deszczowy, anomalie pogodowe, nawet że tornado przeszło. takiej treści maila dostałam od Pawła- rezydenta. Sam tez mówił ze wrzesien to juz tam jest jesień, duza wilgotność, czeste opady, mało słońca.

Jedna knajpa dobra Kapitan, ale trzeba rezerwowac stoliki.

Udanej podrózy dla tych co jadą.
IP: 178.37.123.209
kamil
Gość
Tak, ja byłem w sierpniu. Zgadzam sie przeszło tornado nad wyspa. Uciekaliśmy do willi, a i tak obawialiśmy się ze ona się zwali :P Dla mało wymagajacych klientów jest ok. Chociaz i tak uważam ze za 1800 zł mozna kupic naprawde inne fajne wczasy samolotem, z pełnym wyżywieniem. Ogolnie nie polecam
IP: 94.42.135.169
gość
Gość
Wróciłam z wyspy niedawno, dla osób szukających zabawy i mocnych wrażeń może być tam nudno. Zwiedzanie wyspy wystarczy na jeden wyjazd, za to dla lubiących wracać w urocze, spokojne miejsca to jest miejsce idealne.
Z rozmów z innymi uczestnikami i z własnej obserwacji zauważam, że najsłabszym elementem biura Olimp są rezydenci. Moją rezydentką była Pani Ania. Nie obawiam się tu podać jej imienia bo zamierzam wystosować oficjalną skargę. Jej podejście do obowiązków miało charakter minimalistyczny. Jedyną sprawą w jaka sie zaangażowała był wynajem samochodów, z którego niewątpliwie czerpała dodatkowe dochody. Wynajęte u niej auta były w każdym przypadku droższe niż w pozostałych 8 biurach w tej miejscowości. Oczywiści o tej różnicy w cenie zapomniała wspomnieć proponując swoją pomoc w pierwszy wieczór imprezy. Ofertę wycieczek fakultatywnych ograniczyła do rejsu statkiem. Objazd po wyspie miały zastąpić wynajęte samochody, zaś wieczór grecki ograniczyć sie miał do rezerwacji knajpy na kolację.
Czasem rezydenci zapominają, iż prze ten krótki czas to oni są reklamą biura, swoją postawą mogą sprawić że nawet podłe warunki nie dokuczają tak bardzo, lub odwrotnie ich zaniedbania zniechęcają do korzystania z biura pomimo braku zastrzeżeń do pozostałych elementów.
IP: 83.22.171.149
kaasiaa
Gość
@kamil
podaj te wczay za 1800 bo nie cche mis ie wierzyc
IP: 195.95.144.247
mac
Gość
Dla wyjeżdżających !! Przed wyjazdem pytajcie biura czy będziecie mieć miejsce w wybranym przez was hotelu. My dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się, że nie będziemy mieć zakwaterowania w wykupionym hotelu Herih!!
Mieliśmy za to być przeniesieni do apartamentów Afroditi.
Zasuwaliśmy z walizkami do tego obiektu gdzie znów okazało się, że nie będziemy w nim zakwaterowani tylko.... w budynku gospodarczym obok Afroditi! !! Dostaliśmy piętro do dyspozycji z aneksem kuchennym i łazienką w tym budyneczku. Oprócz tego Rezydentka Ania była dość przejęta sytuacją bo mieliśmy mieć miejsce w Afroditi.
Wygląda na to, że Olimp sprzedaje więcej miejsc niż ma sam Herih licząc na to, że kilka osób uda się wepchnąć gdzieś jeszcze!
Radzę sprawdzić przed wyjazdem żeby nie wylądować tak jak my.
Pozdrawiam z Thassos.
IP: 94.69.188.48
cataria
Gość
Pytanie do osób które były zakwaterowane w innym hotelu niż Herih czy państwo mieli wykupioną opcję z wyżywieniem czy bez?
Czy w innych budynkach gdzie byli państwo zakwaterowani były aneksy kuchenne ?
IP: 83.4.0.29
mac
Gość
Mieliśmy opcję bez wyżywienia, aneks kuchenny w naszym budyneczku też jest. W nim jeden garnek, jeden garnuszek, jeden talerz głęboki, kilka płytkich, dużo szklanek, lodówka. W doposażeniu pomógł nam właściciel
IP: 94.69.135.42
cataria
Gość
A jakie warunki w tym Afroditi ? Powrównywalne do willi Herih? Mam nadzieję , że we wrześniu nie będzie problemów z zakwaterowaniem i większość będzie w Herih . Jeszcze jedno pytanie , czy orientują się państwo ile kosztuje wypożyczenie samochodu na 1 dzień ? Picanto lub Suzuki Jimmy ?
IP: 83.4.164.252
gość
Gość
U rezydentki od 40 do 50 euro, zaś w każdym innym biurze w tej miejscowości od 30 do 35 euro.
IP: 83.5.125.123
Łukasz
Gość
Witam. Proszę o informację jak ze Skala Potamia najłatwiej dostać się do Gioli. Do jakiej miejscowości najlepiej pojechać komunikacją autobusową. Jaki dystans jest do pokonania pieszo. Jeśli ktoś odwiedził to miejsce to proszę o jak najbardziej szczegółowe dane.
IP: 83.27.81.39
Benek
Gość
Witam, czy ktoś zwiedzał Kavalę na własną rękę. Czy z Limenas odpływa prom do Kavali (ewentualnie z jakiej miejscowości odpływa). W jakich godzinach kursują promy z Kavali na Thassos i spowrotem, jakie są ceny promów? Jakie są koszty zwiedzania twierdzy w Kavali i godziny otwarcia? Co jeszcze warto zobaczyć w Kavali? Czy jest realne w jeden dzień zrealizować zwiedzania: Wyjechać se Skala Potamii do Limenas zobaczyć amfiteatr stamtąd promem do Kavali jeśli starczy czasu to autobusem do Filippi i wrócić tak, aby nie było problemu z powrotem do Skala Potamii? Ewentualnie czy na wyspie są jakieś biura które organizują podróże typu wycieczka fakultatywna do Filippi i Alistrati (jeśli są organizowane to jaki jest koszt takich wycieczek?)
IP: 83.27.81.39
Łukasz
Gość
Proszę również o informację czy komunkiacja autobusowa zatrzymuje się przy plażach Livadi lub Arsanas jesli nie to na jakim przystanku najlepiej wysiąść tak, aby pieszo dotrzeć do tych dwóch plaż, jaki dystans pieszo trzeba pokonać? Czy ma ktoś jakiś namiar na miejscowości w jakich zatrzymują się autobusy? Jakiś aktualny rozkład jazdy?
IP: 83.27.81.39
Kkk
Gość
Czy ktoś wybiera się 17.09 z Olimpem na Thassos?
IP: 46.170.185.125
cataria
Gość
Tak, wybieramy się w 4 osoby .
IP: 83.4.247.85
kaasiaa
Gość
Na Giole absolutnie nie opłaca sie jechać! Syffff tragedia....
idzie sie chyba za 3 km. y na szczescie dojechalismy skuterem na ostatni parking i szlismy tylko 700 m jakbym miała isc 3 km to bym sie chyba zalamala...
porażka po całości!
odradzam
IP: 195.95.144.247
Kkk
Gość
cataria napisał
Tak, wybieramy się w 4 osoby .


skąd jesteście? rodzinnie? z ekipą?
IP: 46.170.185.125
cataria
Gość
z Krakowa i Wieliczki. Tak rodzinnie . A państwo skąd jesteście i w jakim wieku ?
IP: 83.4.247.85
lola
Gość
kaasiaa napisał
Na Giole absolutnie nie opłaca sie jechać! Syffff tragedia....
idzie sie chyba za 3 km. y na szczescie dojechalismy skuterem na ostatni parking i szlismy tylko 700 m jakbym miała isc 3 km to bym sie chyba zalamala...
porażka po całości!
odradzam


Popieram Giola to duże rozczarowanie, szkoda czasu....a wędrówkę to zapamiętam w pełnym sierpniowy słońcu na długooooo :? uffff
IP: 89.69.97.4
lola
Gość
Łukasz napisał
Proszę również o informację czy komunkiacja autobusowa zatrzymuje się przy plażach Livadi lub Arsanas jesli nie to na jakim przystanku najlepiej wysiąść tak, aby pieszo dotrzeć do tych dwóch plaż, jaki dystans pieszo trzeba pokonać? Czy ma ktoś jakiś namiar na miejscowości w jakich zatrzymują się autobusy? Jakiś aktualny rozkład jazdy?


Autobusy jeżdzą dokoła wyspy Arsanas nie kojarzę ale Livadi chyba jest poiędzy klasztorem a Potos wystarczy kierowcy powiedzieć Livadi beach lub np. Alyki a autobus zatrzya się po drodze nawet jeżeli nie ma przystanku o powrotne autobusy pytałam przezornie u kierowcy przed wyjściem z autobusu. Warto sobie ściągnąć mapkę Thassos z internetu z zaznaczonymi plażami i innymi atrakcjami i w zasadzie gdyby czas pozwolił ;) dotarłabym tam gdzie chciałam. Pozdrawiam i życzę miłego urlopu
IP: 89.69.97.4
Kkk
Gość
cataria napisał
z Krakowa i Wieliczki. Tak rodzinnie . A państwo skąd jesteście i w jakim wieku ?


My jesteśmy z Rybnika, wsiadamy w Katowicach i Gliwicach.
Paczka znajomych ok. 30latkowie :)

Do zobaczenia za tydzień :)
IP: 46.170.185.125
cataria
Gość
Ooooo w zeszłym roku poznaliśmy na Thassos ludzi z Rybnika, super. My również w wieku 30 lat :) dwie pary .
IP: 83.5.81.211
Kkk
Gość
cataria napisał
Ooooo w zeszłym roku poznaliśmy na Thassos ludzi z Rybnika, super. My również w wieku 30 lat :) dwie pary .


Tutaj tylko fajne osoby mieszkają :) My jedziemy paczką 9 osobową :)
Do zobaczenia!
IP: 46.170.185.125
joa
Gość
gość napisał
U rezydentki od 40 do 50 euro, zaś w każdym innym biurze w tej miejscowości od 30 do 35 euro.

tutaj chyba nieaktualne info ;) w ubiegłą sobotę korzystając z pośrednictwa P.Ani wypożyczyliśmy Kia Piccanto,i za jeden dzien zapłaciliśmy 33 e plus 15 e wydaliśmy na benzynę,auto wypożyczone było z wypożyczalni POTOS ,limit km.120,tyle:żeby objechać wyspę (98km)i dojechać do położonej wgłąb wyspy wioski Theologos,my zrobiliśmy 130 km i za te dodatkowe 10 km nie musieliśmy nic dopłacać,a liczą 0,20e za każdy dodatkowy km. :) z tego może wynikać to 3 e różnicy między różnymi wypożycazlniami.My chwaliliśmy sobie wypożyczenie za posrednictwem rezydentki ,umówiliśmy się na sobotę,w tym dniu P.Ania i mój Mąż o 9 15 przed budynkiem umówili się z panem z wypożyczalni,ten podjechał po nich punktualnie ,po załatwieniu formalności przyjechali już autkiem,auto mieliśmy do dyspozycji do następnego dnia do 9 :) kiedy mąż odwiózł samochod do wypozyczlni ,pracownik tejże również przywiózl go do hotelu,tak że wygoda na plus ;)
IP: 83.22.57.194
mac
Gość
Absolutnie nie opłaca się brać samochodu na jeden dzień żeby zwiedzić całą wyspę. Po pierwsze : płacąc za 3 dni można wytargować niezłą cenę, po drugie - nie ma limitu kilometrów, a po trzecie żeby zobaczyć całą wyspę, zwiedzić miasteczka, poopalać się na przepięknych plażach potrzeba właśnie 2-3 dni. Ja za trzy dni zapłaciłem 45 € + paliwo (1 dzień dostałem gratis). No ale trzeba pochodzić, posprawdzać ceny, umieć choć trochę po angielsku, a i porozmawiać z Grekami bo oni lubią gadać, a nie iść na łatwiznę.
IP: 109.241.46.244
kasia
Gość
z tym zakwaterowaniem to sobie biuro jaja robi szczerze powiedziawszy!! ze mna był pan z dzieckiem, również przerzucony do innego hotelu. Wyzywienia nie wykupił, bo jak to z dzieckiem, nie wszystko bedzie chciało jesc. Miał sobie sam robic sniadania, a na miejscu niespodzianka: brak aneksu. Gosciu był mega wściekły!! ale nie dziwie sie mu. Biuro OLIMP jedzie na opini sprzed lat. Teraz niestety TRAGEDIA.
IP: 77.79.252.207

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij