» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 >

Autor Treść
turystka
Gość
tak podróżowaliśmy piętrowym. to chyba jedyny minus wyjazdu.80 ludzi w autokarze kolejki do toalety na postojach zwłaszcza damskiej tak jest zawsze w lipcu i sierpniu bo podróżuje z nami młodzież która jedzie na obóz. my byliśmy po raz kolejny w herih. ale nigdy się nie nudzimy .polecamy wycieczkę statkiem 35euro całodzienna wyprawa na statku victoria serwowany jest obiad .w programie jest łowienie ryb , pływanie statek zatrzymuje się przy urokliwej plaży i plażowanie wraca się na kolację ,za 15 euro można wybrać sie na wycieczkę do stolicy wyspy wyjazd o 18 tej powrót o 23 . zwiedzaliśmy fabrykę oliwy. a w stolicy agore, ruiny światyni dionizosa.,w starożytnym teatrze podziwialiśmy urokliwy zachód słońca potem czas wolny .warto wybrać się na aliki tam rewelacja starożytne kamieniołomy starożytna światynia 2 plaże kilka kilometrów za aliki jest klasztor archangelou warty zobaczenia i kilka fajnych plaż które można zobaczyć najfajniejsza paradisos z widokiem na wyspę kinira my wybraliśmy się na tą wycieczkę samochodem 40euro wypożyczenie z pełnym ubezpieczeniem 15 euro daliśmy za paliwo można taniej wypożyczyć ale obcja z ubezpieczeniem jest o tyle fajna ze jeśli coś sie przydarzy dzwonisz i masz problem z głowy.na plaży są atrakcje rowery wodne kajaki lot spadochronem można wybrać się na wieczór grecki za 10euro byliśmy było fajnie jeśli lubicie wędkować to t eż jest taka możliwość grecy otwarci mili jest ok właściciele hotelu super ludzie udanych wakacji będzie naprawdę super
IP: 89.71.98.87
Milena
Gość
bardzo dziękuję za cenne wskazówki - z pewnością skorzystam :-) Pierwszy raz jedziemy autokarem w tak daleką podróż i pierwszy raz na Thassos. Przewodniki raczej po macoszemu traktują wyspę, tym bardziej cenne są przedstawione relacje. Myśleliśmy jeszcze o wyjściu w góry (np Ipsarion) oraz o dotarciu do wodospadów i jeziora górskiego ale mało odnalazłam informacji na ten temat. Może ktoś podzielić się doświadczeniem?
IP: 89.64.22.116
turystka
Gość
wiem że na ipsarion prowadzi szlak ze skala patomia jakieś 4 godzinki w jedną stronę rezydent udzieli wam wskazówek my w tym roku wybieraliśmy się ale brakło nam czasu,odkładamy na rok następny rezydent mówił że można wybrać się na wyprawę po szczytach jeepami i wtedy zalicza się wodospady itp koszt 45 euro od osoby ponoć mocno trzęsie ,w markecie zaraz przy hotelu za 6 euro kupiłam sobie przewodnik po wyspie w języku polskim fajna pamiątka a i w czasie pobytu się przydał.jak dotrzecie do portu to już właściwie jesteście u celu.autokar wjedzie na prom z bagażami turyści wysiadają można zacząć podziwiać widoki ,nam udało się w drodze powrotnej dostrzec małe stado delfinów .
IP: 89.71.98.87
Tomek
Gość
BYłem na Ipsarionie w 2012 r. Świetna wycieczka ale trzeba mieć dobrą kondycję.Wejście jest trudne i strome. Pod samym szczytem znajduję się hala troszkę podobna do tej pod Śnieżką.Końcówka wejścia na szczyt jest wyczerpująca (a ja na kondycję nie narzekam) i niebezpieczna ale warto. Widok ze szczytu jest oszałamiający. O tym jeziorze nie słyszałem więc jak tam dotrzecie to pochwalcie się opiniami. Wakacje w Herih na Thasos były moimi najlepszymi wakacjami i za rok planuje tam wrócić. W tym roku wybrałem Lefkadę
IP: 78.9.131.186
Zosia
Gość
A jakie jest otoczenie Heriha są jakieś budynki obok, bo na zdjęciu wygląda jakby stał samotnie na jakimś odludziu, i wie ktoś może jak duże są pokoje czteroosobowe?
IP: 83.27.30.249
Użytkownik
Posty: 21
W otoczeniu hotel sa inne hotele droga głowna droga dojście do plaży,stanowisko straży pożarnej , teren niezabudowany,przystanek autobusowy i miejsca parkingowe
IP: 83.26.91.157
Zosia
Gość
Kenz a jak z tymi pokojami na parterze, bo straszą że ciemne i żyjątka się do nich pchają.
IP: 83.26.160.165
Użytkownik
Posty: 21
w zeszłym roku mialem pokoj na parterze z wejsciem z boku i bylo bardzo fajnie zaciecieniomy taras winoroslem jest chlodniej a jesli chodzi o zyjątka ptaszki jakiś kot i chyba jaszczurka ale nic grożnego bez obaw
IP: 83.21.167.28
Zosia
Gość
A jak z plażą, czy wejście do morza jest kilka metrów płytkie? Pytam bo mam dzieci. I jeszcze pytanie o to jak jest ze spokojem w nocy, bo hotel jest przy głównej ulicy? Jak byliśmy w Leptokarii to hałas był taki (właśnie z ulicy) że o spaniu nie było mowy.
IP: 79.191.34.218
Użytkownik
Posty: 21
zejscie jest łagodne plaza piaszczysta miejscami kamyczki z reszta bardzo ladne a w nocy cisza i spokój ruch minimalny
IP: 83.21.167.28
Zosia
Gość
A czy ta piękna plaża, która jest na zdjęciach w ofercie (ta szeroka z jasnym piaskiem i turkusową wodą) to ta sama obok której znajduje się Hairih? I czy można wieczorem przyjemnie pospacerować po Skała Potamii, ile będzie spacerkiem od hotelu?
IP: 83.5.18.239
Tomek
Gość
Plaża przy hotelu jest długa choć trochę wąska.To jest ta ze zdjęcia.Woda jest błękitna...dużo rybek kolorowych...idąc w lewo od wyjścia z hotelu po jakiś 30 minutach można dojść do zatoczko Blue Bay...mało kto tak chodzi ale jest to tak urokliwe miejsce że grzechem byłoby się nie wybrać. Zatoczkę otaczają wysokie klify a życie morskie jest tam bardzo bogate.
Jak chodzi o Skala Poptamia to codziennie wieczorem tam chodziliśmy.Spacerkiem jakieś pół godziny.Nie jest to turystyczna miejscowość i to jest najlepsze.Grecy wychodzą wieczorem z domów do knajpek i można zaobserwować jak się bawią.Ceny są niższe niż nad morzem a jedzenie smaczniejsze.A miasteczko jest typowo greckie.Wszędzie niebieskie okna...i leży u podnóża Ipsarionu więc wchodząc na wyższe miejsca w miasteczku można skosztować rewelacyjnego widkoku
IP: 78.9.131.186
Zosia
Gość
Dziękuję bardzo!!!!
IP: 83.5.18.239
meg2506
Gość
Thassos w ogóle nie ma co porównywać z Leptokarią, różnią się bardzo, tutaj duzo spokojniej
IP: 83.22.69.128
Zosia
Gość
Dlatego byłam tam tylko raz, później wybieraliśmy dużo spokojniejsze miejsca. Daleko od wielkich kurortów można poczuć prawdziwy klimat miejsca. Chleb kupić u piekarza prosto z pieca czy rybę u kogoś kto ją złowił w nocy.....
IP: 83.29.21.167
krynia
Gość
Będę wdzięczna za informację w jakich godzinach w opcji śniadania i obiadokolacje są wydawane posiłki ;)
IP: 178.216.104.46
mary604
Gość
Czy ktoś wybiera się na turnus od 25 września z biurem Olimp? :) Czy ktoś orientuje się jakiej pogody można się spodziewać w tym czasie? Czy deszcz jak zaczyna pada to leje cały dzień?
IP: 79.139.61.73
krynia
Gość
Z pogodą może być różnie ;) ja byłam 2 lata temu pod koniec września na Rodos i było idealnie do 30 stopni ale wiem ze tydzień wcześniej zdarzały się deszczowe dni ;) My jedziemy od 16 i trochę z duszą na ramieniu apropo pogody ale na pewno zimno nie będzie :D najwyżej w pochmurny dzień wycieczka w góry ;)
IP: 178.216.104.46
zibi
Gość
Polecam . Hotel Herih czysty. Jedzenie w Ellas dodre .Rezydent Paweł góral z Nowego Targu chłop jak cza . Super wakacje wyspa piękna . P.s turnus VII pozdrawiam.
IP: 83.27.238.171
krynia
Gość
Genialnie przeczytać taką opinie parę dni przed wyjazdem ;) Jakieś wskazówki na podróż? O której są posiłki w hotelu?
IP: 178.216.104.46
krynia
Gość
Przykro mi ale nie moge polecić biura olimp. Beznadziejna organizacja jeśli w ogóle jakaś istnieje. Po przyjeździe dowiedzieliśmy się ZE NIE MA DLA NAS MIEJSCA W HOTELU W KTORYM WYKUPILISMY WAKACJE i przeniesiono nas do innego niby w tych samych warunkach itd ALE SAM FAKT JAK MOZNA SYTUOWAĆ LUDZI W HOTELU KTORY MA TYLKO KILKA POKOI (mowa tu o hotelu herih) wszystkim mówić, że bedą właśnie w tym pensjonacie a po przyjezdzie się okazuje ze nie ma wolnych pokoi SKANDAL! Kolejna sprawa warta uwagi - przy wyjezdzie do autobusu dodano nadprogramowe 6 osób! co spowodowało walkę o miejsca! W drodze do portu dodatkowy kierowca autobusu siedział NA SCHODKACH bo nie było miejsc... Nie wiem jak mam określić bezczelność osób zarządzających tym biurem... Staraliśmy sie nei robić problemów na meijscu bo to w końcu nie wina rezydentki czy pilota autobusu... Co do samej wyspy i miasteczka skala potamia nie mamy żadnych uwag było cudownie ;) po pierwszym dniu odpuściliśmy sobie kłótnie o pokoje i cieszyliśmy się wakacjami - jedzienie w tawernach przepyszne i duze porcje, polecamy knajpę z polskim menu ;) wynajęcia auta to konieczność wycieczka w okół wyspy przy chęci zwiedzenia kilku ciekawszych meijsc zajmuje cały dzień w drugi udaliśmy się żeby dokłądnie zwiedzić stolicę thasos co również polecamy ;)
IP: 178.216.104.46
Użytkownik
Posty: 21
Witam! Wszystkich kto wybiera się do Heriha we wrześniu?
IP: 83.27.196.227
szart
Gość
My wybieramy się w lipcu. Jeszcze 2 miesiące i jazda.
IP: 89.74.80.169
Użytkownik
Posty: 21
Jedziecie pierwszy raz na Thassos?
IP: 176.114.233.166
szart
Gość
W tym roku jedziemy na wyspę 5 rok z kolei.
IP: 89.74.80.169

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 >

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij