» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
Mirek
Gość
chyba ja, ale jeszcze nie potwierdzę bo się zastanawiam
IP: 213.134.185.6
mikolajk
Gość
tak bylem to cudowna wyspa
IP: 217.74.64.220
Marcin
Gość
hej czy wybiera sie ktos w maju(2012-05-15 - 2012-05-26)
IP: 46.113.22.250
latoja
Gość
ja jadę ! tylko 24.05-04.06
IP: 94.42.192.90
dominik
Gość
cudowna wyspa!
jadę we wrześniu po raz trzeci
IP: 91.94.163.108
latoja
Gość
:roll: czy lodówka jest w każdym pokoju, tak jak podają w opisie? czy ten hotel posiada basen?
IP: 94.42.192.90
Maly
Gość
8) 8) A ja jadę 17lipca z Opola!!!
IP: 77.223.228.214
Użytkownik
Posty: 8
Cudowna wyspa... Cudowne wakacje Thassos z biurem podrozy Olimp. Serdecznie wszystkim polecam... Wszędzie blisko, smacznie i pęknie...

Udanych wakacji...

Pozdrawiam.
IP: 80.53.109.109
Marcin
Gość
Polecam wróciliśmy własnie pogoda super ponad 30 stopni przez cały pobyt warto wypozyczyc skuter koszt około 25 euro za 3 dni 10 za jeden dzień i odjechać wyspe do okoła warto jechac do panagi mała miejscowosc w górach gdzie zycie toczy się swoim rytmem miejscowi od 10 rano pija cipuro mocny aperitif około 60 procent , cięzko byc pijanym bo klimat nie pozwala .
Pozdrowienia dla Mirka rezydenta !!
IP: 31.61.214.150
Lola
Gość
Hej byłeś z Olimpem z Krakowa? Ciekawa jestem na świeżo wrażeń z organizacji biura? Jakie autokary ( firma ) ,ile trwała podróż, jakie warunki w Herihu? Jak Skala Potamia zaplecze gastronomiczno turystyczne oraz przykładowe ceny tegoroczne? wybieram się bez wyżywienia.
Dzięki i pozdrawiam :)
IP: 89.78.70.23
trola
Gość
Ja też proszę o informację o przebiegu podróży o której byliście na miejscu, czy to biuro jest godne zaufania.Nigdy z nimi nie byłam a mam ochotę na tą wyspę :P czy wykupywać posiłki czy stołować się samemu.Dziękuję za odpowiedż
IP: 93.105.129.21
latoja
Gość
Hejka! Ja byłam w tamtym roku z Olimpem w Chorwacji i również w tym roku jadę, ale właśnie go Grecji. Autokar na takie długie trasy posiada standardowe wyposażenie: WC, klima tv. Jest barek z kawą i herbatą, ale koszt to 3zł od napoju. Ja byłam z wyżywieniem, które za te niewielkie pieniądze jest OK, trochę monotonne ale głodni nie chodziliśmy. Dojadaliśmy czasami w pobliskiej knajpce jakaś pizza lub miejscowe smakołyki, owoce morza itp. Rezydentka nas jednak nie urzekła. Jadę 24 maja z Czechowic, może ktoś jedzie w tym terminie?
IP: 94.42.192.90
Lubimy podróże
Gość
Jedzenie w ramach wczasów z olimpem jest denne, przeczytajcie moje wpisy z zeszłego roku.
IP: 77.255.96.191
Basia
Gość
Od tego roku Olimp zmienił knajpkę w której się jada śniadania i obiadokolacje. Więc nie ma co patrzeć na opinie z zeszłego roku. Ja przez opinie wziełam bez jedzenia i trochę żałuje:( Bo wszyscy sobie chwalą.
IP: 94.69.191.86
XYZ
Gość
Czy w hotelu faktycznie jest WiFi ?
IP: 77.253.247.99
assam
Gość
Jest, działa bez zarzutu
IP: 94.72.93.25
XYZ@
Gość
A co z kradzieżami ? Zdarzają się jakieś na terenie hotelu ? Byłam dwa lata temu w innym ośrodku i tam niestety rzeczy znikały.
IP: 77.253.247.99
Krk
Gość
Ja byłam w tym roku i nie było kradzieży. Było spoko i chyba tyle w tym temacie jak było. Raz wystarczy. W markecie hotelowym jest drogo. Wifi działa super.
IP: 83.26.8.150
NCC
Gość
A co do cen wyżywienia: frytki z kurczakiem 8 euro (pyszne i bardzo duże porcje), gyros ok. 3 euro, piwo w sklepie ok 1 euro, chleb 0,90 euro, oliwki od 1 do 2 euro. Polecam rejs statkiem za 30 euro. I nic więcej. Wypożyczenie roweru ok. 3 -4 euro, skuter 10 euro za 24 godziny.
IP: 83.26.8.150
ela
Gość
Byłam z rodziną na Thassos 2 razy, w tym roku jadę po raz trzeci - wyspa cudowna, wykupiliśmy pobyt bez wyżywienia - czytam wszystkie wpisy ale na stronie biura nie widzę informacji na temat zmiany miejsca wyżywienia . Czy ktoś juz w tym roku był na wyspie z Olimpem w Herih i może na 100 % potwierdzić zmianę tawerny Green Sea2 ? ;)
IP: 77.237.22.89
marcin
Gość
Tak bylismy w maju tego roku i jest zmieniona restauracja obiady naprawde pyszne .
IP: 89.68.32.128
zuza
Gość
Witam wybieram się w sierpniu na Thassos :) Skala Potamia Bardzo proszę o aktualne przykładowe ceny w sklepach oraz w Tawernach? interesuje mnie jeszcze cena korzystania z kompletu 2 leżaków + parasol na plaży. Czy tawerny nad brzegiem morza mają swoje leżaki? czy przy zakupie napojów lub np obiadu można korzystać z leżaków bez opłaty cały dzień??
IP: 89.78.70.23
Zabrze
Gość
Aktualne ceny są wypisane wyżej. Można korzystać z leżaków jak coś kupisz w knajpie. W Herihu musisz płacić za leżak chyba 6 euro. Mam pytanie z jakiego przewoźnika korzysta Olimp?
IP: 83.26.13.2
z.s.
Gość
Mam pytanie. Czy na plaży zajmując parasol i dwa leżaki wystarczy zamówić kawę ew. np, wodę mineralną czy za leżaki płacić euro
IP: 178.43.229.17
z.s.
Gość
Opinie o posiłkach były bardzo różne czy w tym roku ich jakość uległa poprawie. Proszę o opinię kogoś kto wrócił z wakacji w studio Herih
IP: 178.43.224.86

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij