» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2010/2011

Sylwester 2010/2011

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 26
Gdzie wybieracie się w tym roku na sylwestra?
Czy znacie jakieś ośrodki godne polecenia, gdzie można parę dni pośmigać na nartach, a w noc sylwestrową dobrze się bawić na imprezie?
IP: 84.10.136.26
moo
Gość
jesteś pewna, że chcesz w sylwestra jechać gdzieś w góry, gdzie będą tłumy i na stoku i we wszelakiego rodzaju ośrodkach? ja bym raczej wybrała Kraków, gdzie w zimie nie ma takich tłumów, a wiadomo, że nie ma lepszych kawiarni i klubów niż właśnie tam..np. jeżeli pójdziesz na Sylwestra do Le Scandale to mogę Cię zapewnić, że będzie to jedna z lepszych imprez sylwestrowych w życiu..klimat, muzyka, dobre drinki i fajne towarzystwo..chyba więcej nie trzeba, żeby dobrze się bawić :)
IP: 91.145.139.11
grucha
Gość
pindolisz głupoty moo ;)
IP: 91.192.165.117
Użytkownik
Posty: 26
:) dzięki za propozycję, ale Kraków to jest chyba jedno z miejsc gdzie nie brak ludzi na sylwestra. Z tego co wiem, to tam są dopiero tłumy :D
IP: 84.10.136.26
Kazimierz
Gość
Na Sylwestra tylko w góry :) ! tylko nie na stok a pomaszerować troszkę :) hej w Gorce !
IP: 91.150.223.34
Użytkownik
Posty: 4
Ja chciałem z dziewczyną sylwestra spędzić w Tatrach, gdzieś romantycznie tak. Podajcie jakieś fajne miejscowości, tylko może nie Zakopane, bo będzie zapewne oblężenie.
IP: 83.7.212.174
Użytkownik
Posty: 26
Możesz np do Rabki albo Zawoi.
IP: 84.10.136.26
Monika
Gość
Polecam Jurę Krakowsko - Częstochowską. Byliśmy tam w wakacje, w Kotowicach (agroturystyka między zamkami) i bardzo sympatycznie. Podobno organizują wypady sylwestrowe i świąteczne. Jak uda nam się zaoszczędzić to będziemy chcieli tam jechać. A i dla początkujących narciarzy jest miejsce.
IP: 195.189.55.16
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
przepraszam moderatora, ale nie zauważyłem tematu :D pozwolę się tutaj tez odezwać :D
ogromnymi krokami zbliża się kolejna sylwestrowa impreza. Odświeżmy trochę temat... Jakie plany ? jakie miejsca ? Z kim ? Spontan, czy planowane od stycznia ? Galowo, czy aktywnie i na luzie ? Interesuje mnie wszystko !! Mam ochotę spędzić tego sylwka inaczej, oryginalnie, przygarnę każdy pomysł !! :D
ciao ciao
IP: 83.17.152.90
Użytkownik
Posty: 4
Skąd: Sopol
Fajne wyjazdy narciarskie widziałam w katalogu Sopolu. Austria, Francja, Włochy. Dla mnie najatrakcyjniejsze miejscowości są we Francji. W Valloire na przykład (1430 - 2600 m. n. p. m.) jest masa tras po 150 kilometrów. Zakwaterowanie Sopol oferuje w fajnych apartamentach, więc można Sylwetsra spędzić naprawdę z rozmachem.. W cenie jest karnet narciarski.
IP: 83.7.224.60
Użytkownik
Posty: 2
W tym roku Słowacja! Wyjazdy na Słowację są strasznie tanie, przykład - http://narty-sylwester.pl/index.php/entries/show/1223 a dodatkowo jest wyjazd na narty! W zeszłym roku sylwester w Zakopanem kosztował mnie dwa razy więcej ;/
IP: 83.2.11.227
Michal
Gość
Krzychu: Czy ja wiem czy tak tanio. Cena 469 nie obejmuje sylwestra (199), kolacji (175) oraz dojazdu (trzeba liczyc te 100-150 zl), co daje sumarycznie 995 zl za 4 noclegi.. Czy tanio, kwestia podejscia :) Ja nie lubie ofert w ktorych drugie tyle sie doplaca i daja zludzenie taniosci.
IP: 82.210.185.68
Michal
Gość
aaa.. i jeszcze ubezpieczenie 40 pln oraz taksa klimatyczna. Prosze Was... :/
IP: 82.210.185.68
Użytkownik
Posty: 23
Ja lecę do Egiptu na sylwestra pod palmami. Fajna impreza się zapowiada, mam zamiar przywitać Nowy Rok w kostiumie kapielowym w basenie. Później jeszcze kilka dni zostaje, ale to na odpoczynek. Znalazłam w jednym biurze niedrogą oferte, nie wiedziałam na początku czy się decydować, ale później stwierdzilam, że taka okazja może się już nie powtórzyć!
IP: 83.24.184.27
Arek
Gość
Jak ktos szuka oferty zeby wszytsko bylo w cenie to zapraszam na turystykastudencka.pl

5 noclegowe oferty z transportem i zabawa z sylwkiem juz od 599 w Czechach :)
Badz 5 noclegow z transportem, wyzywieniem, dojazdami na stoki itd od 589zl w Murzasichle pod Zakopanem.


Wyjazd jest dla ludzi 18-30
IP: 178.73.49.80
Arelta
Gość
Ja się też zastanawiam nad Sylwestrem gdzieś w ciepłych krajach, może właśnie w Egipcie. Był ktoś z Was kiedyś? Podobno to super zabawa. Chciałabym spędzić ten czas w jakimś ładnym hotelu. Nie wiem tylko jeszcze jakie biuro podróży by organizowało coś takiego w miarę rozsądnej cenie. A Ty lotka z jakim jedziesz. Ja muszę się pospieszyć z szukaniem ofert bo to trzeba by już coś rezerwować.
IP: 195.150.165.2
bilbao
Gość
Jeśli planujesz spędzić Sylwestra w Egipcie, to zdecydowanie nie licz na bal. Sylwestry w porównaniu do Europejskich są zdecydowanie skromniejsze. a już zdecydowanie nie licz (jak słodka lolka) na przywitanie Nowego Roku w basenie i kostiumie. Po pierwsze temperatury w nocy oscylują w okolicach 16-18 st. Po drugie kąpiele w nocy w basenach są zabronione. Po trzecie woda ma ok 18 st. No chyba że jej to wszystko zmieni Alfa Star. :):):)Jeśli myślisz o Sylwestrze pod palmami i w ciepełku nastaw się jednak na troche dalszą podróż. Kuba, Dominikana Kenia czy Tajlandia. Polecam szczególnie Karaiby i rytmy salsy lub samby. Obiecuję że zapamiętasz tego Sylwestra do końca życia.
pozdrawiam
IP: 212.106.24.86
Użytkownik
Posty: 23
Ale są też przecież podgrzewane baseny. W nich może można się kąpac w nocy? A jeżeli nie, to można iść na pewno na jakąś imprezę do restauracji. Myślę, że taka impreza z pewnością jest fajna i można miło spędzić tą jedyną noc w roku.
IP: 83.6.83.204
Arleta
Gość
Jak dla mnie 18 stopni to i tak super ;) Zdecydowanie bardziej wolę to niż -18 w Polsce ;) Poza tym najwięcej jednak ofert jest do Egiptu. I powiem szczerze, że na elegancki bal to ja się nie nastawiam. Zdecydowanie bardziej wole luźną atmosferę w gronie znajomych, których tez udało mi się namówić na taki wyjazd. I tak przeglądałam oferty różnych biur i ten Alfa Star z którym leci lolka jest tani, a słyszałam w gruncie rzeczy sporo pozytywnych opinii na temat tego biura. Jeszcze nie zarezerwowałam miejsc i chciałam się odwiedzić, czy może ktoś z nimi był? Jak wygląda organizacja z ich strony?
IP: 195.150.165.2
bilbao
Gość
W takim razie sugeruję Wam region Marsa Alam. Ponad dwieście km.na południe od Hurhady. Zdecydowanie najcieplejszy region w Egipcie. Może być problem z wyjściem na miasto (bo go niema) ale hotele są niemal samowystarczalne i oferuja wiele uciech :). W tej chwili wczasy na Marsa oferuje już chyba 6 BP. Nawieksze tradycje i często najniższe ceny ma Itaka. Dobre ceny ma tez Triada ale loty sa do Hurghady a dalej autokarem. Musisz odliczyć 1 dzień wczasów na transfer. Czasami się to opłaca. W Marsa znajdziecie dużo dobrych hoteli. W tym przypadku ceny Alfa i Necka są niemal z kosmosu Opisy hoteli tu: http://www.holidaycheck.pl/city-Informacje+turystyczne_Marsa+Alam-oid_2316.html
IP: 212.106.21.131
bilbao
Gość
Z Alfą byłem juz dwa razy i dwa razy było coś nie tak. Odpuszczam sobie to BP. Moim zdaniem jest wiele solidniejszych. Tu znajdziecie kilka ciekawych faktów z ostatnich czasów http://forum.gazeta.pl/forum/w,622,117442172,,ALFA_STAR_wielkie_rozczarowanie.html?v=2
oraz tu
http://forum.wakacje.pl/read.php?4,1265538
IP: 212.106.21.131
LogosTour
Gość
Witamy,

a może w tym roku wybrać się na Sylwestra za granicę? Mamy w swojej ofercie zarówno globtrotterskie wyprawy na inne kontynenty, podczas których noc sylwestrową można spędzić w najegzotyczniejszych zakątkach świata, jak i atrakcyjne kilkudniowe wypady do europejskich metropolii, takich jak Paryż, Budapeszt czy Wenecja. Jednak największą chyba atrakcją jest Sylwester w śnieżnej Laponii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej logostour.pl W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl |
IP: 83.24.67.152
zajka
Gość
A jakie są ceny takich wycieczek np z alfa staru albo z tego logos? Chociaż o logos to pierwsze słyszę więc pewnie bym miała obawy przed wpłaceniem tam kasy...
IP: 81.219.189.145
O..
Gość
LogosTour to bardzo fajne biuro. Mają rewelacyjne wycieczki. Byłam z nimi już nie raz, ale jest jeden zasadniczy problem. Ich wyjazdy są wyjątkowo egzotyczne a co za tym idzie bardzo drogie. Nie wszystkich na nie stać. Choć tak jak mówię, jeśli chodzi o organizację wypraw objazdowych to razem z logos travel są genialni. Mają bardzo duże doświadczenie... kiedyś nawet byli jednym biurem ;) Szczególnie polecam ich (logosTouru) wycieczkę do Ugandy i Rwandy na goryle górskie. To była jedna z moich najlepszych wypraw. Jednak wracając na ziemię, jeśli ktoś chce polecieć na sylwestra w gronie znajomych to raczej nie ma sensu lecieć nie wiadomo gdzie, bo po prostu niektórych na to nie stać. Moim zdaniem w takim wypadku można polecieć sobie spokojnie do Egiptu za nieduże pieniądze. My lecimy z Alfa Starem to tez jest bardzo fajne biuro, oferujące wyjazdy na każdą kieszeń a przy okazji są solidni. Organizują wycieczki na dobrym poziomie. Jeśli wybieramy się gdzieś ze znajomymi to zawsze lecimy z nimi. A Sylwestra już się nie mogę doczekać, tak samo moi znajomi. To na pewno będzie jeden z naszych najlepszych wyjazdów. A do tego przywitanie Nowego Roku w lekkiej sukience musi należeć do wyjątkowo miłych rzeczy :)
IP: 195.150.165.2
LogosTour
Gość
@zajka - Witaj!

Jasne, że nie można ufać biurom podróży, o których się nie słyszało i nie można zasięgnąć o nich wiarygodnej opinii, dlatego wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy na nasz profil na portalu facebook. Jest tam ponad 1400 osób, wiele z nich podróżowało z nami po całym świecie i z pewnością chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania :) My również oczywiście bardzo chętnie na nie odpowiemy pod naszym mailem.

Pozdrawiamy w ten mroźny dzień
Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl |
IP: 95.49.33.55

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2010/2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij