» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Treść
Obserwator
Gość
Aha p. Magda W. od bodajże dwóch dni przebywa w Buenos Aires. Mając tam dom i trochę kasy można tam żyć zupełnie bezstresowo.
I co najważniejsze nie obowiązują tam ENA Europejski Nakaz Aresztowania i UE nie ma umowy o extradycję.
Pozdrawiam.
IP: 95.49.105.232
Obserwator
Gość
Może wynajmijcie MOSAD?
IP: 95.49.105.232
QWE
Gość
Mądralo, dobrej zabawy przy czytaniu postów - masz ubogie życie skoro czytasz to forum "co i raz"...
Primo - M. została podana przez liczne osoby do stosownych organów więc z tej strony nie ma zaniedbania. Secundo - jeśli tak doskonale jesteś poinformowany o jej podróżach i stanie majątkowym, to może twoje IP również zainteresuje naszych prawników a w konsekwencji prokuraturę, która wszczęła postępowanie? Tertio - co ty wiesz o mossadzie...
IP: 95.40.124.111
Obserwator
Gość
Generalnie to mam cię w dupie i nawet trochę się cieszę że umoczyłeś/umoczyłaś trochę pieniążków ale co tam nie będę ci dawał do pieca. Wiem, że lubisz niedrogie podróże zaproponuję ci wycieczkę z okazji gwiazdki pod tytułem "na świni do Gdyni" normalnie kosztuje 6 tys. ale od takiego kombinatora wezmę tylko 2 tys. Co ty na to? i oczywiście Wesołych Świąt.
IP: 95.49.105.221
uczestnik z Poznania
Gość
Proponuję nie kontynuować dialogu z nijakim Obserwatorem który okazuje się być tylko zrgyźiwym chamem który ma uciechę z faktu ,że istnieją w branży turystycznej osoby pokroju właścicieli Happy Travel. W końcu -co jest najważniejsze w tej sprawie -to nie jego pieniądze i niech się martwi o swoje -jesli je ma.
IP: 83.27.164.27
Obserwator
Gość
Drogi Panie z Poznania;
Gwoli zaspokojena Pańskiej ciekawości. Na razie jeszcze mam trochę pieniędzy i podobnie jak Pan bardzo lubię podróżować. Jednakże w przeciwieństwie do Pana, wybieram oferty w normalnych cenach. Tak dla Pana informacji jest bardzo fajne biuro na Ratajach. Zna Pan może dowcip o Poznaniaku, Krakusie i złotej monecie?
IP: 95.49.105.221
QWE
Gość
Moderator?
IP: 95.40.56.149
uczestnik z Poznania
Gość
Sporo niestety racji-co by o nim nie mówić - ma ten przemądrzały facet. Ale chyba ten " Obserwator " do dzisiaj nie zna starej prawdy- aby nie wtykać nosa w nie swoje sprawy !! Bo może kiedyś ktos mu go utrze i będzie miał kłopot .
IP: 178.42.195.23
gość
Gość
Czy ktos z Państwa ma kontakt z p. Magda W. lub z jej wspólnikiem? Czy ktoś wie czy przebywa w Polsce czy gdzies wyjechała? Bo jeśli rzeczywiście uciekła od odpowiedzialności to jakie państwo macie pomysły na dalsze postepowanie o zwrot środków. A może ktoś ma juz jakieś informacje od prokuratury, czy są jakies działania, bo ja na razie nie mam żadnej odpowiedzi a telefon pani M jest wyłaczony w biurze również. Jeśli nas jest tak dużo to może trzeba wynająć firmę Krzysztofa Rutkowskiego niech ja znajdzie i dostarczy gdzie jej miejsce?!!
pozdr.
IP: 82.177.54.107
jjj
Gość
Radca prawny, pełnomocnik M. przysłała list z informacją, że reprezentuje M. w zakresie czynności związanych z oddawaniem długów, prosi o cierpliwość etc. Taki bullshit mający na celu zyskanie na czasie. Wszystko jest już w rękach prokuratury, nie mamy na to wpływu.
IP: 95.41.236.253
gość
Gość
do jjj
Czy mogłabym prosić jakiś adres, telefon do tego radcy prawnego? Bardzo proszę o jakies informacje.
IP: 82.177.54.107
jjj
Gość
daj mi swój e-mail, wyślę.
IP: 95.41.236.253
gość
Gość
do jjj
podaję maila: ag7775@tlen.pl
Z góry dziękuję.
IP: 82.177.54.107
Obserwator
Gość
uczestnik z Poznania napisał
Sporo niestety racji-co by o nim nie mówić - ma ten przemądrzały facet. Ale chyba ten " Obserwator " do dzisiaj nie zna starej prawdy- aby nie wtykać nosa w nie swoje sprawy !! Bo może kiedyś ktos mu go utrze i będzie miał kłopot .

Pan też ma rację nie będę się więcej wypowiadał. Ale nie uważam bym wtykał nos w wasze sprawy, po prostu skomentowałem Wasze działanie, które uważam za bezsensowne. Z Happy-Travel byłem na wielu wycieczkach. Ten post znalazłem zupełnie przypadkowo dlatego mnie zainteresowało.
Pozdrawiam.
IP: 95.49.0.1
kolejna nabrana
Gość
sluchajcie ja tez dałam się nabrać :( ta kancelaria o której była mowa wcześniej w ogóle nie istnieje, dziś tam byłam i nikt o niej nigdy nie słyszał!!!!!! Ta PERFIDNA BABA wszystkich oszukuje i tylko odciąga sprawe.... nie wiem co robić.... jak tylko uda mi się zlokalizować jej adres to na pewno zamieszczę na forum :D
IP: 83.6.16.16
gość
Gość
Czy jest ktos na forum kto miał zorganizowany ten ''wyjazd specjalny" z firmy bo to przecież były wyjazdy raczej firm i tylko ostatnie miejsca były sprzedawane znajomym i znajomych znajomym itd.. Ciekawe jak wygląda rozliczenie z pracownikami firm dla których te wyjazdy były organizowane. Czy ktos ma wiedzę na ten temat?
pozdrawiam

Ja w dalszym ciagu jestem za tym aby tę sprawe nagłośnić w sprawie dla reportera. Nie bójmy się nagłośnić tego i tak nic innego nam nie pozostało i w niczym nam to nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie byc może dowiemy się prawdy?!
IP: 82.177.54.107
ela_gosia
Gość
proszę o kontakt osobę która brala udział w kwietniowej wycieczce do Wenezueli
IP: 93.105.72.208
Wenezuela
Gość
ela_gosia napisał
proszę o kontakt osobę która brala udział w kwietniowej wycieczce do Wenezueli


Ja byłem.
IP: 95.49.13.195
gość
Gość
Czy ktoś z Państwa ma jakieś informacje od Pani M. w sprawie zwrotów bo kontakt z nią jest utrudniony nie odbiera telefonów w biurze też. A chciałam państwa poinformować że w biurze Happy wiszą aktualne oferty na wyjazdy od 20 grudnia 2010, czyli w biurze musi się pojawiać.
IP: 82.177.54.107
aaa
Gość
I to jest piękne :) Oszustka ma sprawy w prokuraturze, sądowe nakazy zapłaty etc. - a prowadzi biznes i naciąga kolejnych ludzi. Państwo prawa?
IP: 95.40.82.118
Aneta Happy
Gość
Witam wszystkich poszkodowanych
Jestem byłą i również oszukaną pracownicą biura Happy Travel w Zielonce. Chciałabym przedstawić pokrótce sytuację biura i pani Magdy. Może to pomogłoby w odzyskiwaniu pieniędzy przez Państwa i mnie. Więcej informacji na priv
anetahappytravel@gmail.com
Mogę przedstawić szczegóły na jakich bazowała pani Magda przy planowaniu wycieczek oraz z kim współpracowała
IP: 46.113.149.209
poszkodowana
Gość
witam czy ktoś już złożył pozew jeśli tak to proszę jeśli to możliwe o draft będę zobowiązana
IP: 84.10.36.51
Anna
Gość
Pani Aneto,
Proszę o podanie innego maila, ponieważ dostaję zwrot na podany pod Pania adres. Zależy nam na wszystkich informacjach dotyczących p. Tebsil.
IP: 83.24.130.253
Uczestnik z Poznania
Gość
Chetnie dowiem się także coś wiecej od Pani Anety- byłej(rozumiem) już -pracownicy Happy Travel . Proszę podać dobry adres mailowy .
IP: 83.14.39.58
gość 2 Poznań
Gość
[quote=Uczestnik z Poznania]
Chetnie dowiem się także coś wiecej od Pani Anety- byłej(rozumiem) już -pracownicy Happy Travel. Proszę podać dobry adres mailowy.[/quote]

Wielokrotnie (w październiku) rozmawiałem z panią Anetą, bardzo miła i wyraźnie zażenowana zaistniałą sytuacją. W imieniu poznaniaków prosimy namiary.
IP: 85.221.129.103

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij