» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Autor Treść
Gość
Zdumiewajace, adres Kobylki nie jest chroniony, ale Zielonki juz tak. Jesli Pani uwaza ze jej interes jest naruszony to moze niech wytapi do sądu. Szkoda, ze interes oszukanych ludzi nie jest chroniony tak dobrze jak tej pani.
IP: 83.12.103.226
marysia
Gość
witam,

czy mozecie podac imie i nazwisko drugiego wspólnika? w jakim postępowaniu macie wydane nakazy, upominawczym czy nakazowym?
dzieki
IP: 79.191.29.235
gosc
Gość
winna jest tylko magda w. i nikt inny!!!
IP: 217.137.126.219
gość
Gość
Uwaga !
M.W.-T. Naszego Prymasa 10i1 A 2, 1+4 - ??? Ziel????
IP: 83.19.117.114
gosc
Gość
oczywiscie i smieje sie wszystkim wierzycielom w nos, a prawo chroni podobno ją a nie ich..
IP: 83.19.117.114
aaa
Gość
wciąż państwo nie otrzymali zwrotu pieniędzy??
IP: 62.148.90.130
bodekj@o2.pl
Gość
Proszę Państwa ! Poinformować wszystkich zainteresowanych chciałem o tym ,że Sąd Okregowy dla Warszawy Praga V Wydział Karny , Al. Solidarności 127 , 00-898 Warszawa na posiedzeniu ,które odbedzie się dnia 24 listopada 2011 o godzinie 10.00 w sali 177 rozpatrzy nasze wnioski w przedmiocie zażalenia na postanowienie Prokuratora z dnia 31.05.2011 o umorzeniu śledztwa w sprawie wyłudzenia pieniedzy przez Happy Travel!Sygnatura akt: VKp. 564/11
Wszyscy poszkodowani proszeni są o kontakt w tej sprawie najlepiej pisząc do mnie na adres : bodekj@o2.pl Kilka osób juz o tym posiedzeniu wie i zamierza być w sądzie , by pokazać jaka skala jest tego oszustwa. Prosze o kontakt wszystkich tych , którzy chcą , by winni nie pozostali bezkarni. Bogdan Jagiełło
IP: 83.143.44.55
Gość
Gość
Juz wyslalem do Pan maila
IP: 83.11.70.15
Gość
Gość
Czy moglibyście Państwo napisać jakie stanowisko zajął Sąd, czy sprawa wraca do Prokuratury ?
IP: 83.18.95.58
msz
Gość
tak, sprawa wrocila do prokuratury
IP: 77.254.47.100
pamiętliwy
Gość
Proszę o informowanie na bieżąco w sprawie Malediwy lub Wenezuela.
Nie powinniśmy odpuszczać. To zwykli złodzieje i powinni ponieść karę.
IP: 62.121.80.149
Poszkodowana
Gość
Niestety nawet majac nakaz na wspólnika Tebsil- pana F. - nie mozna ściągnąć z niego pieniedzy. Nie ma co - tylko oszukiwac i krasc..
IP: 178.235.138.158
gosc
Gość
:'( sluchajcie mamy na to kilka lat nie ma co odpuszczac wszyscy powinni zlozyc pozwy on jest na swoim terenie i mysli ze jest gora
IP: 31.0.0.44
anna
Gość
gosc napisał
:'( sluchajcie mamy na to kilka lat nie ma co odpuszczac wszyscy powinni zlozyc pozwy on jest na swoim terenie i mysli ze jest gora

Czy ktoś może ma wyrok na wspólnika Pani Tebsil? (tzn wygrał z nim:)

Będę wdzięczna za informację
IP: 193.104.163.216
gość
Gość
Ja mam wygraną sprawę przeciw wspólnikowi w drugiej instancji. Czekam na klauzulę wykonalności i wtedy można rozpocząć postępowanie egzekucyjne. Sąd II instancji oddalił jego apelację.
IP: 89.73.194.107
1234
Gość
gość napisał
Ja mam wygraną sprawę przeciw wspólnikowi w drugiej instancji. Czekam na klauzulę wykonalności i wtedy można rozpocząć postępowanie egzekucyjne. Sąd II instancji oddalił jego apelację.

Czy są postępy w sprawie?
IP: 62.121.80.149
mądrala
Gość
Pan F. nikogo nie okradł, to ta cwana baba za wszystkim stoi!

Poszkodowana napisał
Niestety nawet majac nakaz na wspólnika Tebsil- pana F. - nie mozna ściągnąć z niego pieniedzy. Nie ma co - tylko oszukiwac i krasc..
IP: 82.24.252.174
Uczestnik z Poznania
Gość
Witam wszystkich poszkodowanych przez Biuro Podróży w/s wyjazdu na Malediwy .

Czy macie jakies nowe informacje ,kto ma sprawy cywilne ,komu Prokuratura przysłała zawiadomienia etc etc ...???
IP: 83.14.39.58
kon
Gość
Witam, czy ktoś z państwa mógłby podac dane adresowe wspólnika Happy travel s.c. Tomasza Walulika? Nie mogę nigdzie ich znaleśc. Pozdrawiam.
IP: 79.187.86.86
gosc
Gość
W ostatnim roku działalności HT wspólnikiem był Jarosław F. Proszę podać adres mailowy, to wyślę dane, które podawałam w pozwie.
IP: 95.49.54.200
MMM
Gość
Witam dołączę się bo o ile sprawa dotyczy tego samego Jarosława F. to oszukał ostatnio kolejne 15 osób... chętnie nawiąże kontakt z zainteresowanymi... mail: magiszczecin@poczta.onet.pl
IP: 83.15.39.155
BODZIA
Gość
Witam wszystkich zainteresowanych ,mam pytanie,czy pojawiły się jakieś nowe przesłanki w sprawie Happy Travel,dzisiaj zawitała do nas policja ,aby nas przesłuchać w sprawie Malediwy 2010?????
IP: 79.191.29.175
fabia
Gość
W lipcu br. napisałam do Prokuratury wniosek o wznowienie umorzonego śledztwa. Otrzymałam wezwanie w celu przesłuchania w charakterze świadka, które odbędzie się w najbliższy czwartek. Obecnie sprawa jest prowadzona o czyn popełniony z art. 300 par.2 kodeksu karnego.
Proszę wszystkich poszkodowanych, abyście walczyli do końca! Piszcie do Prokuratora, interesujecie się sprawą. Nie można tego tak zostawić!
IP: 83.24.216.92
wolka
Gość
Policja w Poznaniu przesłuchuje "uczestników" wyjazdu na Malediwy w 2012 roku.
IP: 212.180.184.5
Bogda
Gość
Czy to oznacza,że były jeszcze wyjazdy organizowane przez Happy Travel w 2012roku????
IP: 83.24.118.121

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij