» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
jjj
Gość
ok, a czy na forum jest ktoś kto podobnie jak my NIE ZREZYGNOWAŁ z Malediwów (wylot 5.11.)?Co wy usłyszeliście w temacie?
IP: 95.40.238.197
jaja
Gość
Z nowości wiem, że samoloty, które miały być czarterami okazały się połączeniami rejsowymi. Dodatkowo sugerując się numerami lotów, zawartymi w umowie, rejs powrotny odbywa się 2 dni wcześniej niż twierdzi Happy Travel.
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
My od początku słyszeliśmy, że to mają być rejsówki.
IP: 95.40.238.197
gość
Gość
Tak. Nie zrezygnowaliśmy i nie mamy zamiaru rezygnować. Czekamy cierpliwie na informacje od Pani Magdy i nie panikujemy.
IP: 77.253.208.31
jjj
Gość
a dostaliście może jakiś wiarygodny plan lotów czy też obietnicę uchylenia rąbka tajemnicy po 25tym? :)
IP: 95.40.238.197
jaja
Gość
ta kwestia opiera się o argumentację niskiej ceny imprezy oraz braku organizatora w umowie - mówie o wersji, którą my otrzymaliśmy i która była powodem naszej rezygnacji oraz jasno stwierdzała, że przelot jest czarterem - więcej info udziele wkrótce.
IP: 89.74.170.177
qqq
Gość
my również mamy lecieć na Malediwy , z tym że wylot ma być 7go. niestety, po za samą umową bez podanego organizatora, brak jest jakichkolwiek bliższych informacji i brak jest możliwości kontaktu z Panią Magdą. dzisiaj abonent jest poza zasięgiem... na pewno bardzo ładnie ją powitam gdy odbierze w końcu telefon.
IP: 83.13.247.234
jjj
Gość
7go?To co dwa dni mają wycieczki?A dokąd konkretnie - nasze miejsce nazywa się Sun Island.
IP: 95.40.238.197
gość
Gość
My jeździmy z biura happy travel od kilku lat i do tej pory nie było problemów. Ktos tu chyba zasiał za dużo paniki. Oczywiście że trzeba czekać cierpliwie na informację skoro pani Magda powiedziała że o wszystkim powie 25-go to czekać a nie panikować i rezygnować. A swoją drogą wyjazdy z jej biura były super. Przede wszystkim potrafi doradzić.
IP: 195.189.79.197
jaja
Gość
gość napisał
(...)skoro pani Magda powiedziała że o wszystkim powie 25-go to czekać a nie panikować i rezygnować.(...)


skoro pani Magda powiedziała, że zrobiła przelew to powinienem otrzymać pieniądze - jak widać nie należy jednak wierzyć we wszystko co mówi pani Magda.
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
qqq- jakieś sukcesy w kwestii kontaktu z M.?
IP: 77.115.196.222
jaja
Gość
własnie dostałem informację od P.Anety z Happy Travel, że do poniedziałku z P.Magdą nie będzie kontaktu ponieważ P.Magda przebywa w szpitalu - pozostaje cierpliwie czekać
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
Ja natomiast otrzymałam propozycję od Pani Magdy ,ze jeżeli twierdzę ze jej biuro jest niewiarygodne to prosi mnie o rezygnacje z wyjazdu na Malediwy.To skandal!!! od tygodnia proszę ją o przesłanie potwierdzen wyjazdu to wręcz na mnie krzyczła ,że mam dać jej spokój bo ona nie ma czasu. Jeszcze chcem zwrócić wszystkim uwagę,że warunki uczestnictwa z tym biurem różnią się w internecie od tych co dostałam w załączniku do umowy. Teraz nie opłaca się pisać rezygnacji ,ponieważ biuro wypłaci tylko 20 procent wartośi biletu.Myślę, że pozostaje mam cierpliwie czekać ,jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku można żądać zwrotu wpłaconych pieniędzy i odszkodowania.
IP: 80.54.68.125
qqq
Gość
Przynajmniej gratuluję sukcesu w kontakcie z P.Magdą. Mi się nie udaje kolejny dzień, a dziewczynka, która wczoraj odbierała telefony w biurze nic nie wie, nic nie powie, ona tu tylko pracuje... Może i to wszystko nie jest ściema, ale wtedy poziom komunikacji i organizacji wyjazdu ze strony P. Magdy można określić tylko totalnym dnem.
IP: 83.13.247.234
gosc
Gość
proszę o informacje na temat wyjazdu na Malediwy czy już coś wiadomo ? Czy ktoś kontaktował się z Panią Magdą dzisiaj?
IP: 80.54.68.125
jjj
Gość
Kontaktował. Podobno newsy mają być po 14.
IP: 95.41.113.79
uczestnikZamieszania
Gość
Jest 15:20 czy ktoś już ma newsy?
IP: 195.187.14.118
jjj
Gość
wyłączony tel. p. Magdy - to w kwestii newsów :)
IP: 95.41.113.79
uczestnikZamieszania
Gość
Czyli nie możemy nadal liczyć na profesjonalizm Pani W. oraz zobowiązania jak to poniżej:

OŚWIADCZENIE

W dniu 11.10.2010r aby uciąć wszelkie spekulacje i domniemania co do wyjazdu na Malediwy, wraz z naszym prawnikiem zarządziliśmy że dokumenty dotyczące wyjazdu (bilet, kopia zbiorowa voucheru na hotel, polisa ubezpieczeniowa) zostaną Państwu przekazane do 25.10.2010r.wraz z informacjami o godzinie i miejscu zbiórki.
Jeżeli Państwo mają obawy lub jakąkolwiek niepewność co do uczestnictwa w tym wyjeździe prosimy o złożenie rezygnacji, a nasze biuro w ciągu 7dni zwróci Państwu całość wpłaconej kwoty.

Z poważaniem
Happy Travel
IP: 195.187.14.118
jaja2
Gość
No my czekamy już 19 dni na zwrot kasy, a o ile to oświadczenie to jest to samo oświadczenie, które widziałam to nie ma absolutnie żadnej mocy prawnej gdyż napisane jest w wordzie, bez pieczatki ani ręcznego podpisu.... taki to profesjonalizm ;)
IP: 81.210.83.147
gość
Gość
O co tu chodzi? Pierwszy raz spotykam się z czymś takim ,żeby biuro na forum pisało oświadczenia i to w dodatku bez podpisu i pieczątki.Dlaczego tak Pani Magdzie zależy na rezygnacji przecież to powinno być w jej interesie,żeby zdobyć jak najwięcej osób na wyjazd.Czy nasz wyjazd na Malediwy zalicza się do ,,szczególnego ,,skoro Pani Magda konsultuje się z prawnikiem?
IP: 80.54.68.125
jmm
Gość
Mam pytanko? czy ktoś już dostał dokumenty? Martwie się bo jeszcze godzinka i zamkną biuro a jutro już 26 listopada i klapa z obietnicy.
IP: 80.54.68.125
jaja2
Gość
To oświadczenie o którym ja wiem to dostali uczestnicy wyjazdu drogą mailową w załączniku w wordzie, a zostało przesłane rzekomo od P. Magdy do przedstawiciela grupy lecącej na Malediwy, i dalej rozesłane do poszczególnych uczestników (pare dni po naszej rezygnacji). Tutaj ktoś po prostu przekopiował jego tekst na forum...
IP: 81.210.83.147
gosc
Gość
jak wygląda sytuacja? Czy coś wiadomo?Dajcie znać!
IP: 80.54.68.125
adin
Gość
Rozumiem że podobnie jak Ja nikt nic nie wie odnośnie wycieczki na Malediwy w terminie 5.11.2010... pomimo zapewnień Pani Magdaleny W. z dnia 11.10.2010 dot. biletów, kopii zbiorowej voucherów na hotel oraz polisy ubezpieczeniowej???
IP: 94.254.180.151

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij