» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
jjj
Gość
Tak.M. po 14 tej ma wyłączony tel. a panienka z biura twierdzi że dostaniemy info dziś wieczorem lub jutro. Bo czekamy na "kontrahenta", który wg porannej rozmowy z M. "jest niezadowolony" bo "ktoś działa na niekorzyść Happy Travel, podejmuje wrogie inicjatywy i oczernia firmę". Farsa.
IP: 95.41.113.79
jjmm
Gość
To nie jest pierwszy taki przypadek,ponieważ dużą grupa nie wyleciała do Wenezueli ,a osoby które w kwietniu wpłaciły na Dubaj również nie wyleciały (wyjazd miał być we wrześniu). Ta cała sytuacja przestaje być zabawna .Pani Magda obraca nieswoimi pieniędzmi a na koniec się wycofuje z interesu i jeszcze jest obrażona ,żę ktoś zle mowi o jej biurze.
Ciekawy jestem czy dojdzie wyjazd do Meksyku ,gdzie wpłata była dokonana w kwietniu a wyjazd jest dopiero w styczniu 2012.
IP: 80.54.68.125
gosc
Gość
czy dzisiaj już cos wiadomo na czym stoimy?
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
raczej w czym lezymy - co bys chcial wiedziec ? skoro cokolwiek p.Magda mowi to niestety tylko mowi i kazda kolejna informacja moze byc poprostu kolejnym klamstwem - Happy Travel ma odpowiedz na kazda systuacje i z niebywala lekkoscia przychodzi im oszukiwanie ludzi - ja skonczylem partnerskie rozmowy z tym biurem.
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
raczej biuro skończyło rozmowy z nami - M. ma wyłączony tel. od wczorajszego południa a panienka w biurze nic nie wie.
IP: 95.40.131.80
jaja
Gość
M. ma wylaczony tel. od piatku - a nie odpowiada na maile od grubo ponad tygodnia - dzisiaj wysylam za potwierdzeniem odbioru ostateczne wezwanie do zaplaty wraz z wyznaczonym terminem zlozenia pozwu - nie chce miec nic wspolnego z pania M.
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
Ja z nią rozmawiałem wczoraj rano, więc czasem jednak włącza...
IP: 95.40.131.80
jaja
Gość
nie zamienia to faktu, ze M. stosuje strategie unikania - ciekawe czy w przypadku kryzysowej sytuacji na Malediwach pani M. bylaby laskawa odebrac telefon - jedna wielka kpina
IP: 89.74.170.177
gosc
Gość
Ta sprawa powinna być zgłoszona do prokuratury , za pol godziny mam spotkanie z prawnikiem .Dam znac jak nalezy to zrobic. Trzeba przerwac tą nielegalną działalność.
IP: 80.54.68.125
MMM
Gość
Jeżli jeszcze Pani M jest w kraju to cos może da się zrobić bo wszystkie telefony sa wylączone włącznie ze stacjonarnymi. A przy okazji znalazłem nowy pomysł Pani M na biznes teraz haapy ale box happybox.com.pl kolejny przekret tam tez telefony sa wyłączone
IP: 193.109.212.35
gość
Gość
Czy wyjazd jest odwołany? Dlaczego taka nagonka, chyba każdy uczestnik tego wyjazdu był poinformowany, że jest to wyjazd organizowany dla firmy, a kilka miejsc wolnych zostało sprzedane na preferencyjnych warunkach. To firma, która zakontraktowała ten wyjazd decyduje czy on się odbędzie, zawsze może wycofać się z umowy. I wtedy nikt nie pojedzie to chyba logiczne, że za takie pieniądze dla kilku osób nie da się zorganizować wyjazdu. Ilość robi swoje.
IP: 77.253.208.31
gosc
Gość
A gdzie jest wspólnik Pani Magdy? przecież to jest spółka!
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
Problem polega na tym, ze wycofanie sie z umowy kompletnie nic nie daje - chcialbym przypomniec, ze zrezygnowalem z wyjazdu 20 dni temu i mimo wielokrotnych obietnic, ze zostala zlozona dyspozycja przelewu w dalszym ciagu nie otrzymalem pieniedzy. Kolejna sprawa to "oficjalne oswiadczenie" p.Magdy, ktore moze pelnic jedynie funkcje papieru do d..... , gdzie p.M. jasno napisala, ze w razie rezygnacji happy travel zwroci pieniadze maksymalnie do 7 dni. W tym samym oswiadczeniu pozostali uczestnicy dostali obietnice otrzymania kompletetu dokumentow do wczoraj. Jak widac zadna z obietnic nie zostala spelniona - na jakiej podstawie mamy wierzyc w dalsze zapewnienia p.Magdy ?
IP: 89.74.170.177
gosc
Gość
Jaki wyjazd dla firm? Nam mowiła, że ten wyjazd odkupiła od niemieckiego biura bo nie mieli pełnej obsady!
IP: 80.54.68.125
Gosc
Gość
Czy coś wiadomo w sprawie wyjazdu na Szeszele w grudniu 2010 , ponieważ sytuacja się powtarza, cena atrakcyjna , kilka wolnych miejsc - wydaje mi się że ta pani od jakiegoś czasu znalazła sobie tani kredyt bez oprocentowania.
IP: 83.18.95.58
gosc
Gość
Czy ktoś już dzwonił do Izby Turystycznej?Co się dowiedzieliście o Biurze Happy Travel?
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
gosc napisał
Jaki wyjazd dla firm? Nam mowiła, że ten wyjazd odkupiła od niemieckiego biura bo nie mieli pełnej obsady!
spoko niemieckie biuro podrozy skoro 6 miesiecy przed wyjazdem sprzedaje miejsca z powodu braku obsady. Znowu mamy rozne wersje z czego przynajmniej jedna jest nieprawda - kolejny argument podwazajacy wiarygodnosc happy tarvel
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
gosc napisał
Czy ktoś już dzwonił do Izby Turystycznej?Co się dowiedzieliście o Biurze Happy Travel?

biuro happy travel nie jest zarejestrowane w izbie turystycznej poniewz sa jedynie posrednikiem i zgodnie z prawem powinni zamieszczac w umowie wlasciwego organizatora wyjazdu
IP: 89.74.170.177
gosc
Gość
I co dalej?Gdzie ich działalność można sprawdzić?
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
gosc napisał
I co dalej?Gdzie ich działalność można sprawdzić?

nie mozna - jako posrednik nie biora odpowiedzialnosci - odpowiedzialnosc bierze organizator - posrednik musi miec jedynie wpis do ewidencji jako dzialalnosc posrednika turystycznego. Przed zlozeniem pozwu, mozna sprawe zglosic do UOKiKu, z ktorym juz sie kontaktowalem i do tej pory happy travel nie mialo z nimi do czynienia. Jednak na zyczenie i po przeslaniu odpowiednich dokumentow UOKiK obiecal kontrole w trybie pilnym - ja narazie sie wstrzymuje - na poczatek musze dostarczyc ostateczne wezwanie do zaplaty i wyzanczyc termin - jezeli w dalszym ciagu moja korespondencja pozostanie bez odpowiedzi, pozostaje jedynie skorztystac z pomocy UOKiK, zglosic mozliwosc naduzycia do Urzedu Skarbowego, gdzie rownierz bardzo chetnie zrobia kontrole oraz zlozyc pozew sadowy.
IP: 89.74.170.177
gosc
Gość
telefon w biurze ciągle jest zajęty!
IP: 80.54.68.125
MMM
Gość
Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia czy biuro w Zielonce Pani M jest jeszcze otwarte ?
IP: 193.109.212.35
IRENA
Gość
Tak do godziny 13- było otwarte ,Pani która tam jest odpisuje mi na mejla przez godzine odpowiedzi brak .
IP: 80.53.40.10
jjmm
Gość
Jak dzwonie to numer jest zajęty,ale co to nam da,ze ta Pani Aneta się zgłosi,ona i tak nic nie powie.Jakie propozycje? Co robimy dalej?
IP: 80.54.68.125
gosc
Gość
Może ktoś był osobiście w tym biurze?
IP: 80.54.68.125

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij