» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
jaja
Gość
w momencie jezeli popelnione zostalo przestepstwo to wkracza prokuratura i kodeks cywilny nie ma nic do rzeczy
IP: 89.74.170.177
Bogda
Gość
Niestety zaliczam się do grupy,która ma wylecieć 20-go listopada na Malediwy.Podzielam opinie dotyczące przepływu informacji/a raczej brak informacji/z biurem HAPPY TRAVEL z Zielonki.Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem właściciela firmy do klienta.Kolejne terminy podawane odnośnie wysłanych dokumentów,nieodbieranie telefonów , wiadomości i e-maili.Wszystko to nie wróży nic dobrego.Sprawdziłam firmę HAPPY TRAVEL w KRD,mają zadłużenie na 37000zł/ani dużo ani mało,ale figurują w rejestrze/.Na razie czekamy cierpliwie na wymarzony wyjazd.......!!!Być może niska cena wycieczki wynika TYLKO ze złej organizacji wewnętrznej .Pozdrawiam i czekam na kontakt
IP: 83.31.52.100
jaja
Gość
sporo sie robi tych wyjazdow
- grupa malediwy 5.11.2010
- grupa malediwy 7.11.2010 ???
- grupa malediwy 20.11.2010
- grupa seszele 12.2010
- grupa meksyk 01.2011
jest cos wiecej ?
zaraz sie okaze, ze sume bedziemy liczyli w mln zl.
IP: 89.74.170.177
Bogda
Gość
Niestety widzę , że sprawdza się najczarniejszy scenariusz naszej wycieczki z biurem Happy Travel.Ja oraz moi znajomi/8 osób/ mamy na tę chwilę tylko vouchery potwierdzające ,udział w imprezie , umowę z biurem Happy Travel przysłaną e-mailem/ale niepodpisaną /p.Magda tłumaczyła się na początku , że to wersja robocza , a oryginały wysyła pocztą /zresztą do dzisiaj tj.26.10 nie dotarły żadne dokumenty/ do nikogo.Nie ma również żadnej możliwości skontaktowania się telefonicznego z p.Magdą.Podaję swój nr tel.502059916
IP: 83.31.52.100
Bogda
Gość
Prosimy wszystkich z grup MALEDIDIVY LISTOPAD 2010 o kontakt tel.502059916 .e-mail:bogumilamiziolek@gmail.com.Pozdrawiam-nieszczęśliwa turystka
IP: 83.31.52.100
kwr
Gość
My mielismy leciec na Malediwy w terminie 6-18.11.2010
czyli jeszcze kolejny termin


Bogda napisał
Niestety widzę , że sprawdza się najczarniejszy scenariusz naszej wycieczki z biurem Happy Travel.Ja oraz moi znajomi/8 osób/ mamy na tę chwilę tylko vouchery potwierdzające ,udział w imprezie , umowę z biurem Happy Travel przysłaną e-mailem/ale niepodpisaną /p.Magda tłumaczyła się na początku , że to wersja robocza , a oryginały wysyła pocztą /zresztą do dzisiaj tj.26.10 nie dotarły żadne dokumenty/ do nikogo.Nie ma również żadnej możliwości skontaktowania się telefonicznego z p.Magdą.Podaję swój nr tel.502059916
IP: 94.75.121.208
kwr
Gość
Pani Monika ma wpis na facebooku ze lubi tvn warszawa, moze umozliwić jej żeby tvn warszawa pofatygowalo sie do jej biura...
IP: 94.75.121.208
Malediwy
Gość
Witam, ja tez mam leciec na Malediwy 5 listopada, wylot o 6.25 rano. Pani Magda raz odbiera, raz nie, ogólnie utrudniony kontakt. Napisała mi maila ze do srody, tj, 27.10.br, otrzymam wszystkie dokumnety i informacje o zbiórce na lotnisku. Wiec czekam, ale wcale mi sie to nie podoba.
IP: 188.147.112.95
malediwy5.11
Gość
Pani Magda W-T. ma wyłączony tel. i podobnie jak Nam... nie odpisze i nie oddzwoni ale proszę próbować szczęścia 500291350.
IP: 109.243.52.44
qqq
Gość
niestety, ja spodziewam się, że ta Pani to grubszy przekręt i że osoby, które pisały o tym, że wyjeżdzały już za jej pośrednictwem to ściema (część adresów IP się powtarza, na tym forum pod różnymi nickami). Pewnie za dzień, albo dwa P. Magda wyjedzie z Polski i tyle. Jedyny sposób to udać się do biura.
IP: 94.75.121.208
jaja
Gość
qqq dostalem informacje, ze wyjazd 7.11 na malediwy zostal oficjalnie odwolany - mozesz to potwierdzic ?
IP: 89.74.170.177
mmm
Gość
A skąd ta informacja od kogo ?
IP: 109.243.85.237
jjmm
Gość
Po konsultacjach z prawnikiem nie mamy po co dłużej czekać bo rzeczywiście Pani Magda się ulotni. Jeżeli Pan Tomasz nie jest juz wspólnikiem P.M od 2007r. to dlaczego widnieje na stronach firmy? Z tego co się orientuje są 2 grupy na 5.11 z Poznania i z Warszawy.Możemy złożyć doniesienie grupowo lub pojedynczo, pisemnie lub osobiscie ,w prokuraturze takie zgłoszenie to jest sprawa karna bo cywilna moze wlec się latani.
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
informacja trafila do mnie na maila lancuszkiem - autorka jest P.Anna - publicznie wole nie podawac nazwiska.
IP: 89.74.170.177
mmm
Gość
A co to za tajemnica albo jesteśmy szczerzy wobec s8ebie albo ktoś tu kręci. Jaki mail proszę może tego maila zamieścić na forum
IP: 109.243.85.237
jaja
Gość
wklejam czesc korespondencji
> > Dobry Wieczór W nawiązaniu do naszej rozmowy, bardzo proszę o
> przesyłanie ewentualnych informacji w sprawie wyjazdu na Malediwy oraz
> rozmów zPanią Magdą na adresy e-mail wskazane w nagłówku. Peroszę
> również oro zbudowywanie listy osób potencjalnie oszukanych.Pani Anna
> M. zamierza jutro odwiedzić biuro w Zielonceâ dobrze
> byłoby, aby z każdej grupy pojechał do Zielonki
> jakiśprzedstawiciel.Jak do tej pory udało nam się ustalić, ze na
> Malediwy miały jechać następujące grupy:1) Grupa Pani Anny
> M. - 20 osób2) Grupa Pani Bogumiły M.- 8 osób,3)
> Grupa Joanny Z. â 6 osób,4) Grupa Anny S.
> 10 osóbWyjazd na Malediwy z dnia dniu 7 listopada br. już został
> odwołany. Pozdrawiam,Anna S
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
jest grupa pani Magdy z Poznania tam też jest sporo osób wyjazd na 5.11.2010
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
i juz dopisana grupa Parycji z Warszawy 14 os. - wyjazd 5.11
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
dzwoniłam dzisiaj do Pani z Łodzi,która miała wyleciec we wrześniu do Dubaju .Mówiła ,że p.magda do końca wszystkich zwodziła. Odwołali wylot w ostatnim dniu bez podania powodu. Jest bardzo dużo oszukanych Wylot do Dubaju i do Wenezueli.
Proszę napisać co przedstawiciele grup na Malediwy ustaliły.?
IP: 80.54.68.125
malediwy 5.11
Gość
A czy ktoś kiedyś w ogóle wyleciał? gdzieś był z Happy Travel? jeśli tak to zapraszamy do dyskusji.
Nie chciałbym być w skórze tej kobiety, jej wspólników oraz osób pośredniczących w tym przedsięwzięciu.
IP: 46.113.46.6
malgo
Gość
No ale chyba nie jest oszczerstwem to, że nie chciała nam pani podać kto jest organizatorem wycieczki, prawda? A nie można tak postępować.
IP: 83.6.246.63
adin.
Gość
Szanowna Pani Magdo,
Prosimy o sprecyzowanie którą wycieczkę na Malediwy Pani odwołuje ( Terminy, grupy itd ).
Oszukanych osób jest chyba więcej niż nasza 14 os. grupa.
Jednocześnie przypominam że jest 27.10.2010 i z niecierpliwością czekamy na telefon lub mail w te sprawie.
Z poważaniem,
Niedoszły klient Happy Travel
IP: 195.187.14.118
jjmm
Gość
Oczywiście Pani Magda szuka winnego,co nie zmienia faktu ,ze umowa nie zawiera organizatora i do tej pory nie chce go ujawnić.
To jest gra na zwłokę.Obiecuje ,że pieniądze zostaną wypłacone za 2 tygodnie a póżniej coś znowu wymyśli. Ja mam zaplanowany urlop i nie mam ochoty spędzać go w domu ,chcę zwrotu pieniędzy i pojadę z innym biurem na Malediwy.
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
Szanowana Pani Magdo - bardzo bym prosil o wskazanie, w ktorym miejscu napisalem nieprawde ?
Czy nie zlozylem rezygnacji 21 dni temu ? czy w dalszym ciagu nie moge sie doprosic o pieniadze ? czy wielokrotnie pani powiedziala, ze zlozyla dyspozycje przelewu ? czy nie zdeklarowala sie pani do zwrotu pieniedzy w terminie 7 dni i nie dotrzymala pani obietnicy ? dlaczego mielibysmy dalej pani ufac ?
IP: 89.74.170.177
adin.
Gość
Dla nas również był to długo oczekiwany urlop ... a raczej miał być!
I sam fakt straty dni wolnych od pracy już jest rozczarowujący! A co dopiero świadomość nadchodzącej szarpaniny o zwrot naszych pieniędzy! Ewidentnie schemat w przypadku Pani Magdy oraz jej Wesołego Biura jest schematem powtarzalnym, wystarczy się cofnąć do pierwszej str. tego wątku.
Tylko tym razem kiepsko trafiła bo my nie będziemy czekali tak jak niedoszli uczestnicy wycieczki do Wenezueli.
IP: 195.187.14.118

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij