» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
turystka22
Gość
"Przypatruję się tym wpisom na forum i patrzę jak się ludzie nakręcają negatywnie...Chciałabym państwa poinformować, że wyjazd do Dubaju rzeczywiście się nie odbył ale w zamian była wycieczka do Maroko w atrakcyjnej cenie w hotelu wysokiej klasy i niektóre osoby (3 rodziny) z grupy Dubaj skorzystały z niego i są bardzo zadowolone, część osób która zrezygnowała z zamiany ma już zwrócone pieniadze a dwie rodziny czejkają jeszcze na zwrot. Więc może warto chwilę poczekć a nie się nakręcać. Ja z tym biurem p. Magdy jeżdzę już kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów- pierwszy raz ten Dubaj nie doszedł do skutku."
ŻENADA, WIDZĘ ŻE "PANI" MAGDA DALEJ INWIGILUJE STRONĘ. Strrrrasznie jestem ciekawa... choć nie - jestem pewna, że pocałujecie klamkę, dobrzy ufni ludzie (bez cienia cynizmu mówię), bo "pani" Magda próbuje zwyczajnie przeciągnąć w czasie Wasze wizyty w prokuraturze. A Maroko daleko, oj daleko. Naprawdę współczuję
IP: 83.14.190.106
jaja
Gość
jjmm napisał
Do jaja: Cos mi znowu nie pasuje! Grupa z Poznania za 13 dni płaciła po 3620 zł za osobe a za dzieci 1800.

ja mialem leciec 5-13.11.2010 czyli 8 dni a doplata 350$ jest za ai
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
wlasnie wrocilem ze spotkania w happy travel - generalnie nie dowiedzielismy sie niczego nowego - p.Magda byla obecna i podpisala deklaracje, ze wszystkie pieniadze zostana zwrocone do 08.11.2010 dodatkowo potwierdzila, ze do wszystkich uczestknikow zostala wyslana poczta oficjalna informacja o anulowaniu wyjazdu.
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
...ale co gorsza:
-odmówiła informacji kto jest organizatorem
-okazało się, że jej długi sięgają co najmniej miliona PLN
-poinformowała, że jej biuro nie jest ubezpieczone
IP: 77.114.225.217
jaja
Gość
jjj napisał
...ale co gorsza:
-odmówiła informacji kto jest organizatorem
-okazało się, że jej długi sięgają co najmniej miliona PLN
-poinformowała, że jej biuro nie jest ubezpieczone


czyli jak wspominalem - nic nowego
IP: 89.74.170.177
adin.
Gość
Brak profesjonalizmu od początku do końca.
IP: 195.187.14.118
MMM
Gość
Jak dla mnie nowe fakty to zadłużenie Pani M na co najmniej milion PLN - co jest najbardziej niepokojące
IP: 193.109.212.35
adin.
Gość
Oraz brak ubezpieczenia.
Tak więc, jedyne rozwiązanie przy takim zadłużeniu to SKOK Stewczyka, Chmielewskiego, Piast do wyboru do koloru kredyt od zaraz.
IP: 195.187.14.118
jjj
Gość
Na spotkaniu pewien dżentelmen zgłosił wierzytelność na 440k, Malediwy (trzy grupy) - 78 osób x ca 3,5k=ca 280k, znajomi ustalili, że istnieje jeszcze jedna firma z wierzytelnością ca 200k, do tego opłacone wycieczki na grudzień, styczeń....
IP: 77.114.225.217
jjj
Gość
a co do braku ubezpieczenia, to prowadzenie działalności w tej branży bez takiego to skrajna nieodpowiedzialność, że nie użyję mocniejszych słów !
IP: 77.114.225.217
jaja
Gość
posrednik nie ma takiego obowiazku - cala odpiewiedzialnosc ponosi organizator i on ma taki obowiazek
IP: 89.74.170.177
Ewa ze Słupska
Gość
Czy może Pan zalogowany "jaja" byłby tak uprzejmy i przesłał mi mailem swój numer telefonu?
Albo ktokolwiek z Państwa kto uczestniczył w spotkaniu ?
Jeśli Państwo pozwolicie chciałabym zadzwonić do Was w naszej sprawie...
Z góry wielkie dzięki
Ewa
e.koch@vigormultimedia.com
IP: 87.250.178.231
Ewa ze Słupska
Gość
Do Adin:
przepraszam ale się uśmiałam z tego Skoku Stefczyka. Pani Magda to raczej praktykuje w innych Skokach. Ktoś tu pisał na forum, że teraz planuje Skok na emerytów. Jedyna nadzieja ,ze jej sie uda ! będzie z czego zwracać nam pieniądze.
Przepraszam za mój sarkazm i czarny humor, najbardziej tych biednych emerytów ale jakoś tak ostatnio tylko czarny humor mnie się trzyma. Nie muszę chyba tego pisać ,że zrozumiecie mnie Państwo ?
IP: 87.250.178.231
jjj
Gość
jaja napisał
posrednik nie ma takiego obowiazku - cala odpiewiedzialnosc ponosi organizator i on ma taki obowiazek


no tak, tyle że po dzisiejszym "nie podam organizatora" to moim zdaniem takowy albo nie istnieje albo jest nim mafia wołomińska...
IP: 77.114.225.217
jaja
Gość
po 8.11 jezeli nie dostaniemy $$ to organziator przestanie byc tajemnica
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
...na pierwszym przesłuchaniu w prokuraturze.Tylko czy do tego szybko dojdzie i czy będzie wtedy kogo przesłuchiwać to inna sprawa.
IP: 77.114.225.217
diablo
Gość
z tego co wiem to malediwy są odwołane, dziś w biurze była ekipa 30 osób, które wykupiły ten wyjazd, pani z biura została postraszona prokuratorem
IP: 46.112.218.18
mala
Gość
jaka ta" turysta22" mądra... nie płaciliśmy za Malediwy by polecieć do np.Maroka jak już chce coś osoba pisać to sensem. :lol:
IP: 83.10.183.104
Ewa ze Słupska
Gość
Nie zrozumiałaś Mala , Turystka 22 domniemywa , że to Pani M. pakuje się właśnie do MAroka, wejdż na NK to zrozumiesz.
Daliśmy jej przeszło tydzień na to pakowanie
IP: 87.250.178.231
Magdalena Winiarska-
Gość
Do p.Ewy Koch ze Słupska, musi Pani sama w życiu nieźle kombinować i robić niezłe ''przekręty'' - bo jak czytam Pani wypowiedzi to nasuwa się jedna myśl, ktoś kto nie kombinuje sam w życiu tak różnych sposobów by nie wymyślił! A z Marokiem Polska ma podpisany układ o ekstradycji, już wielu Polaków którzy tam uciekli zostało ściągniętych do Polski, a poza tym w Polsce są lepsze warunki w więzieniach! Jak bym chiała uciec to bym już dawno to zrobiła! Tylko nie mam powodów! Mam nadzieję że po zwrocie pieniędzy z naszej firmy na rzecz Pani umowy z nami, będę miała wiele energi na to żeby za wszystkie Pani oskarżenia i działanie przeciwko mojej osobie i firmie domagać się zadośćuczynienia i udowodnie że Pani działanie na moją szkodę przewyszy Pani wakacje na Malediwach, czego sobie a Pani nie życzę!
IP: 79.191.48.167
Ewa ze Słupska
Gość
Pani MAgdo, niech się Pani do cna nie kompromituje.
To Pani ma czelność mnie tu straszyć i obrażać ? Wstyd kobieto !
A na konto bankowe by Pani lepiej weszła i zaczęła już przelewy do nas wysyłać tych zabezpieczonych naszych pieniędzy, skoro faktycznie Pani nie ucieka. A nie tam po forach buszować i straszyć jeszcze oszukanych klientów !
Ponad milion rozdrobnić i wyklikać te przelewy, to kupa roboty, do 8 może Pani nie zdążyć
IP: 87.250.178.231
Uczestnik z Poznania
Gość
Informacja do Pani Magdy W.

W związku ze zbilżającym się terminem wyjazdu na Malediwy (5-13.11.2010r) prosze o oficjalną informację czy ten wyjazd specjalny się odbędzie a jesli tak to gdzie jest zbiorka uczestników, jaka jest trasa przelotu oraz kiedy jest planowany powrót bowiem do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od firmy Happy Travel żadnej informacji w tej sprawie na piśmie .
IP: 83.21.4.44
Uczestnik z Poznania
Gość
.Magda byla obecna i podpisala deklaracje, ze wszystkie pieniadze zostana zwrocone do 08.11.2010 dodatkowo potwierdzila, ze do wszystkich uczestknikow zostala wyslana poczta oficjalna informacja o anulowaniu wyjazdu.

Raz jeszcze oświadczam ,że nie otrzymałem do dnia dzisiejszego żadnego pisma o anulowaniu wyjazdu !!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.21.4.44
mira
Gość
ja również nie otrzymałam żadnego pisma o anulacji wyjazdu.
IP: 193.106.79.179
Adin.
Gość
A ktoś dostał pismo pocztą?
Pani Magdalena W. w siedzibie biura Happy Travel w Zielonce w ubiegłym tygodniu zapierała się że oficjalna informacja została wysłana pocztą.
IP: 195.187.14.118

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij