» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » portal turystykastudencka.pl

portal turystykastudencka.pl

Strona: 1

Autor Treść
Michałłłł
Gość
Czy ktoś mógłby mi cos powiedzieć na temat wyjazdów z tego portalu?

Są tam oferty biura Travel Student.
Chciałbym jechac na sylwestra z nimi do Murzasichle, a za duzo nie ma o nich w necie jakos :/
IP: 178.73.49.80
BartekK
Gość
Byłem w Szklarskiej Porebie na feriach 2010 i bylo OK. Pokoje byly jak w ofercie, jedzenie tez spoko....praktycznie nie bylo sie do czego przyczepic. Grupa jedynie byla troche malo imprezowa, ale pilot i tak staral sie cos organizowac zeby grupe zintegrowac. Co wiecej załatwił dużo tańsze karnety na zjazdy, zorganizował ognisko z grzanym winem i turniej bilardowy. Także generalnie polecam biuro i na pewno jeszcze kiedys sie wybiore na organizowana przez nich wycieczke.

pozdrawiam
BK
IP: 79.163.37.53
Kinga
Gość
Nie slyszalam o tym biurze za duzo, ale musze powiedziec ze ta oferta do Murzasichle jest dosc ciekawa :) Ciekawe czy tylko studenci moga jechac.. bo ja niestety studentka juz nie jestem :(

A swoja droga odradzam biuro OIS, bylam z nimi w wakacje w Chorwacji i niby wyjazdy sa dla ludzi mlodych, a jednak wiekszosc to byly rodziny z dziecmi. I gdzie tu studenckie klimaty jak Ci dzieciak w autokarze placze :/
IP: 95.160.120.208
layla
Gość
Ja również polecam wyjazdy z biurem Travel Student, byłam z nimi na kilku wyjazdach i wszystko było OK. Osobiście na wakacje polecam Chorwację. Vodice to bardzo piękne i rozrywkowe miasteczko.
Jeśli chodzi o oferty sylwestrowe to także w tym roku są kuszące. Ciekawe wycieczki fakultatywne, niskie ceny i na pewno nie zabraknie imprezowania do białego rana. Byłam w tamtym roku w Murzasichle i było bardzo fajnie. :mrgreen: Także polecam wyjazdy z tym biurem, ale więcej dowiecie się na ich stronie turystykastudencka.pl
Pozdrawiam :D
IP: 79.185.11.117
mała
Gość
Byłam z turystyką studencką na dwóch wycieczkach w Bułgarii. Bardzo miło wspominam, organizacja super, bardzo fajni piloci, którzy dbają o integrację. Na ostatniej wycieczce byłam już jako nie-studentka, także nie ma z tym żadnego problemu. Polecam wyjazdy z turystyką, nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, ceny są niskie, a ich oferta ciekawa, wyjazd z nimi na długo się zapamięta :)
pzdr!
IP: 95.49.90.72
zuzia
Gość
Ja bylam tylko na jednym wyjezdzie, wlasnie do Murzasichle na sylwestrze rok temu. Generalnie ok, choc sugeruje zeby brac oferte pokoi z lazienkami, bo tak to unikniecie kolejek do lazienki ;) Mysle ze roznica w cenie jest do przelkniecia.
IP: 83.24.149.129
Michał
Gość
Biuro w porządku, byłem na kilku wyjazdach i zawsze było wszystko ok. Najważniejsza dla mnie była zgodność z umową i towarzystwo studenckie na miejscu - było grube imprezowanie ;) Polecam każdemu kto ceni sobie rozrywkowe wyjazdy.
IP: 82.210.185.68
Ola
Gość
Ja jade z nimi na sylwestra w tym roku do Murzasichle, jak wroce na pewno podziele sie opinia :)
IP: 62.121.101.14
Ania
Gość
Nie byłam (jeszcze) na żadnym wyjeździe z tego biura, ale moja kumpela mi o nim wspominała i była naprawdę zachwycona....również dlatego, że na jednym z tych wyjazdów poznała swojego narzeczonego ;)
IP: 194.29.130.244
Kate
Gość
Hej. Wybieram się z turystyką studencką na sylwestra do Liberca, jedzie też ktoś z nimi?
IP: 95.41.173.162
Bartek
Gość
Hej, ja byłem z TS na sylwestrze w Libercu i muszę powiedzieć , że jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko zgodne z opisem, wspaniali ludzie, imprezy do białego rana i dobra orgaznizacja. ;)
IP: 85.232.251.122
Bartek
Gość
Wybiera się ktoś może z Travel Student na majówkę do Bibione? Był ktoś może już tam? Interesuje mnie jakie są ceny, czy jest gdzie poimprezować itd.
IP: 85.232.251.122
zizi
Gość
Bartek: Byłam w zeszłym roku w Bibione w wakacje z rodzicami, bardzo fajna miejscówka. Duża miejscowość, gdzie jest dużo różnych knajp, sklepów. Najlepsza w tym mieście jest plaża, która jest mega szeroka. Jest gdzie się poopalać i gdzie połazić wieczorem.
A z tym biurem mój chłopak był w zeszłym roku w Bułgarii i sobie chwalił wyjazd.
IP: 95.49.7.168
Ewcia
Gość
Zdecydowanie polecam. Byłam na feriach w Czechach i było bardzo w porządku. Na największą pochwałę zasługuje organizacja, która dzięki zorganizowanej pilotce Marcie była pierwszorzędna. Do tego oprócz wyjazdów na stoki praktycznie codziennie gdzieś razem wychodziliśmy na imprezy. Dzięki tej integracji po wyjeździe spotykam się z osobami z wyjazdu na imprezach.

W skrócie: doskonałe biuro dla młodych osób, które oczekują nie tylko wyjazdu ale i dobrej zabawy i integracji na miejscu,
IP: 77.115.140.46
Mir25
Gość
Z czystym sumieniem polecam to biuro wszelkiej maści studentom. Dobrze zorganizowany wyjazd i tak jak piszą dużo ciekawych imprez na miejscu. Byłem na feriach w Murzasichle i było bardzo dobrze. Pilot Paweł jest bardzo zorganizowany.
IP: 95.49.0.34
Paulina
Gość
Polecam - zwłaszcza Bułgarię i Czarnogórę. Była dwa lata temu w Bułgarii, w zeszłym w Czarnogórze w tym roku chyba wybiorę się do Chorwacji albo na rejs. Tylko słyszałam, że w Chorwacji dosyć drogo jest :/

Co do samego biura - dla mnie wszystko w porządku, bo wyjazd był dobrze zorganizowany, na miejscu było wszystko tak jak opisane w ofercie i dla mnie chyba najważniejsze - na miejscu była mega impreza i integracja :)
IP: 77.115.195.40
Andrzejek
Gość
NIE POLECAM turystykastudencka.pl! Zdecydowanie odradzam ten portal niestety... Wyjazd zarezerwowany, opłacony, umowa podpisana i BUCH! Dwa dni przed wyjazdem dostaje informację, że nigdzie nie jadę bo anulowali mi rezerwację i to jeszcze informacja po moim upomnieniu się, bo rzekomo został wysłany wcześniej e-mail informacyjny, ale nie otrzymałem zupełnie nic. Jeśli ktoś nie chce się rozczarować to polecam skorzystać z innego biura... Ja już w tym roku mogę pomarzyć sobie o wyjeździe zorganizowanym, bo teraz w tym samym terminie już nic nie znajdę, a czasowo jestem ograniczony. Przykra sytuacja, ale niestety, nawet nie liznąłem tego wyjazdu. Bardzo niekompetentne biuro podróży.
Jedynie mam nadzieję, że odzyskam swoje pieniądze...
IP: 83.30.72.32

Strona: 1

Forum turystyczne » portal turystykastudencka.pl

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij