» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Miejscowość, hotel, gdzie do Tunezji?

Miejscowość, hotel, gdzie do Tunezji?

Strona: 1

Autor Treść
zuzannka
Gość
Hej! Czy ktoś z Was orientuje się może jaki jest koszt wycieczki last minute do Tunezji? Myślałam żeby polecieć z chłopakiem w styczniu lub na początku lutego do Sousse - ale sie nie upieram, może znacie ciekawsze miejsca? Jakby ktoś mógłby polecić mi hotel i biuro, jakieś dobre i sprawdzone to już w ogóle byłoby super... z góry dzieki, Zuzia
IP: 81.219.189.145
Arleta
Gość
Sousse to bardzo dobry pomysł. Byłam tam kiedyś i wróciłam zachwycona. Bardzo tam wypoczęłam. Plusem Tunezji jest to, że nie jest bardzo droga. Jeśli chodzi o biuro to ja byłam z Alfa Starem. Pamiętam, że wycieczka była bardzo tania. Sprawdź sobie może będą mieć teraz jakieś last minute.
IP: 195.150.165.2
zuzannka
Gość
Arleta, a powiedz mi jaka tam może być na początku roku temperatura? Nie chcę żeby było ani za gorąco ani za zimno... byłabym wdzięczna gdybyś mogła polecić mi jakiś konkretny hotel, taki żebym się nie musiała złościć na obsługę, żeby jedzonko było smaczne i najlepiej żeby w pobliżu była jakaś fajna dyskoteka! Zadowolona byłaś z Alfastaru? Nie zmienili wam terminu wylotu ani nic takiego? Moja znajoma była z pewnym biurem na wczasach i jej skrócili pobyt o 2 dni... ja bym tak nie chciała biorąc pod uwagę, że mam lecieć na tydzień!
IP: 81.219.189.145
Arleta
Gość
Pogoda jest właśnie taka w sam raz. Ani za gorąco ani za zimno. Jednak bluza z długim rękawem może się przydać. Wieczory bywają chłodne. Ja akurat byłam w hotelu Orient Palace. Wspaniały 5-gwiazdkowy. Obsługo była bardzo fajna i miła, jedzenie wspaniałe! Na prawdę! Codziennie było co innego, cudowne, smaczne, mięsa soczyste a owoce codziennie świeże. Dyskoteka była zaraz przy hotelu, fajna atmosfera, można było się zabawić. A biuro było bardzo w porządku, rezydent bardzo sympatyczny i kompetentny. Dostaliśmy dokładnie to za co zapłaciliśmy. Nie skrócili nam wyjazdu, nawet samolot wyleciał zgodnie z rozkładem ;) Generalnie rzecz biorąc bardzo serdecznie polecam Ci ten hotel i biuro. Ja spędziłam cudowne wakacje.
IP: 195.150.165.2

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Miejscowość, hotel, gdzie do Tunezji?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij