» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Opatija

Opatija

Strona: 1

Autor Treść
szczepan1125
Gość
ja byłem z dziewczyną w Opatiji w hotelu Opatija w sierpniu 2010 - oceniamy wspólnie niezbyt dobrze,od początku było tak:
w Krakowie czekaliśmy ponad godzinę na busa który zawiózł nas do Bielska-Białej,tam bez dokładniej informacji (nikt nic nie wiedział,ani pani pilot ani kierowca) czekaliśmy kolejne trzy godziny aż zostaną przywiezieni wszyscy uczestnicy wycieczki,łącznie opóźnienia ponad cztery godziny przy wyjeździe,autobus może nie najnowszy ale wygodny reszta jazdy bez problemu ,jednak największy zarzut stawiamy w związku z powrotem,
po powrocie do Polski do Bielsko-Białej zostaliśmy zostawieni na dworcu!!!!!!! nie informując nas o niczym musieliśmy zwykłym busem,razem z panią pilot wracać do Krakowa bo biuro nie zadbało o transport dla nas!!!!!!
jednak pobyt na miejscu w Opatiji zasługuje na same plusy,hotel nie jest luksusowy ale za to bardzo klimatyczny,a jedzenie zasługuje na najwyższe uznanie-palce lizać!!!! a ilość przyprawia o zawrót głowy,wysoko też ocenić trzeba opiekę rezydenta- pana Kamila - właściwy człowiek na właściwym miejscu.
reasumując miejsce polecamy jak najbardziej - jednak dojazd z biurem OK Servis tylko dla ludzi o mocnych nerwach
IP: 188.33.29.45
west1974
Gość
witam kolego a możesz podać jakieś fotki z tej miejscowości na meila west1974@wp.pl i napisz proszę coś o plażach też chcę jechać w tym roku w sierpniu jaką miałeś pogodę a plaże pełne czy można jakieś miejsce znaleść no i najważniejsze ile kasy zabrać na 3 osob no wiesz na pamiątki lody jakieś piwko napoje itp itd.... a na wycieczkach byłeś interesuję mnie wyspa krka i jeziora pliwickie jakie ceny tych wycieczek.
IP: 89.77.26.245
Użytkownik
Posty: 19
Plaze głownie betonowe, miejsce można znaleźć spokojnie. Odchodzac troche od tej głównej plaży mozna znaleźć fajne zatoczki i tam rozlozyc sie, jednak tam zejścia do morza sa trochę głębsze i po drabinkach. Pogoda bym powiedziała taka sobie (sierpień 2010), w prawdzie raz chyba była burza, tak to bylo ciepło, ale dni z typowo błękitnym niebem niewiele. Jezeli chodzi o wycieczki to byłam na Jeziorach Piltwickich i mowie Ci to trzeba zobaczyc! :) chocby za ostatnie pieniadze :)
IP: 195.225.93.51
Użytkownik
Posty: 17
a jakiej firmy jezdza autokary z ok services bo wiem ze ok services juz nie wspolpracuje z pastuszak tak jak w poprzednich latach?? prosze o info. pzdr.
IP: 93.105.23.165
Użytkownik
Posty: 17
i jak mozna prosze o fotki z opatiji poniewaz tez w tym roku jade do opatiji hotelu opatija to moj meil: kingaa0610@wp.pl
z góry dziękuje i pozdrawiam:)
IP: 93.105.23.165
buncik
Gość
ja bylam w lipcu 2010 :) i to samo z tym wyjazdem dworcem busem :) MASAKRA.
pamietajcie jechac do wenecji wodolotem bedac juz w tamtym miejscu
IP: 89.68.68.242

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Opatija

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij