» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja Opatija czy Novi Vinodolski

Chorwacja Opatija czy Novi Vinodolski

Strona: 1

Autor Treść
west1974
Gość
Witam chcę jechać w tym roku do chorwacji z biurem ok serwis byłem z nimi w 2 lata temu w grecji rok temu w bułgari były tam jakieś drobne wpadki organizacyjne ale ogólnie nie narzekam za tak małe pieniażki nie wymagam zbyt wiele proszę osoby które były w jednym z tych hoteli o pomoc w wyborze z tego co się oriętuję to w opatiji jest plaża betonowa nie wiem jak w tej drugie miejscowości proszę o jakieś informacje lub fotki na meila west1974@wp.pl sam też chętnie podzielę się ze swoimi przeżyciami na temat rawdy w bułgari lub olimpich beach w grecji jesli kogoś ma jakieś pytania proszę pisać.
IP: 89.77.26.245
moniiik
Gość
hej ja byłam w opatiji w 2009 r. Jeśli masz jakies pytania to pisz na maila honhornet@wp.pl :) Ja byłam zadowolona i do tej pory bardzo miło wspominam. :D
IP: 83.26.170.96

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja Opatija czy Novi Vinodolski

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij