» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Obóz Studencki 2011

Obóz Studencki 2011

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam wszystkich :)

Z kolegą postanowiliśmy przeżyć zajebiste wakacje, wiec postanowiliśmy zebrać KONKRETNĄ Ekipę Melanżową i mile spędzić 10 dni we Włoszech a dokładnie w Rimini. W tym mieście impreza się nie kończy :P Ładne dziewczyny bardzo mile widziane :mrgreen:

Tutaj zamieszczam link zeszłorocznej oferty:
http://www.asenglish.com.pl/obozy/lato/rimini-obozstudencki.htm

Mam nadzieję, że w tym roku również taka będzie :mrgreen:

W razie pytań pisać na gadu:
- 10515027
- 12398936
IP: 89.73.145.57
kabcio
Gość
szukam wlasnie takiego typu wakacji:) miasto pasuje i data tez;p
IP: 89.72.151.160
kabcio
Gość
jesli chodzi o date to kontaktowalem sie juz z kolega i chodzi o poczatek sierpnia :)
IP: 89.72.151.160
bryd
Gość
ja jade ale z innego biura w terminie 10-21 hotel Malibu :) aaa wraz z 3ma kolezankami..hhehe. Skad wyjezdzacie?
IP: 88.156.92.1
monia
Gość
hej! czy ktoś wybiera się w terminie od 28 sierpnia?;)
IP: 83.2.47.53
Miszyn
Gość
A słuchajcie czy na takie wakajce 18+ moglbym pojechac jak za 2tyg koncze 18 ???Bo kurde nie widzi mi się zabardzo jechać na oboz 13-18 czy podobny bo tam same dzieciaki jezdza.
PS.A moze ktos organizuje jakis prywatny wyjazd jakas ekipa chetnie się dolacze do zabawy.Pisać na gg(8796185)
IP: 93.159.15.17
stary02
Gość
ja jade na krym z takiego biura skt. jestem ciekawy jak to bedzie wygladalo bo pierwszy raz jade z tym biurem, ale znajomi polecali wiec sie zdecydowalem. a wyjezdzam juz 30.06, ale czuje w kosciach ze bedzie fajnie.
IP: 89.72.186.3
bobrowa
Gość
tez jade z skt ale do czarnogory. troche w ciemno bo malo czytalam o tym oboziei i o kraju tez nie za wiele... ale licze na niezly fun bo z doswiadczenia wiem ze najlepiej tak na spontanie
IP: 79.184.104.87

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Obóz Studencki 2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij