» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > »

Autor Treść
michas
Gość
witam,
wybiera sie ktos do sunrise le jardin w dniach 21 wrzesien 5 pazdziernik ?? jak tak to michas111@poczta.onet.pl :P
IP: 57.66.70.225
E.K
Gość
my byliśmy z biurem sun&fun po raz pierwszy i muszę przyznac ,że po przeczytaniu opini o biurze na tym forum oraz innych byliśmy pełni obaw ale jak się okazało bezpodstawnie. Wycieczka do Egiptu do Sharm-od przylotu cały czas przedstawiciele biura na lotnisku pomagali wszystkim turystom, pomagali przy wypełnianiu wiz ,kierowali do wybranych autokarów itp. rezydentka pani Agnieszka Kusiewicz bardzo kompetentna osoba , o wszystkim poinformowała nas na spotkaniu, w hotelu pełniła dyżury w wyznaczone dni i godziny-zawsze o czasie. pomocna, potrafiąca załatwic wszystkie prośby turystów- opiekę biura jak i pani rezydent oceniamy na szóstkę. Nam osobiście nie zmieniono hotelu mieliśmy zarezerwowany hotel 5 * i ten ,który wybrali dostaliśmy (rezerwacji dokonywaliśmy w listopadzie). z usług biura jeszcze na pewno skorzystamy. pozdrawiamy .
IP: 62.21.58.33
aniusia:)
Gość
kurcze ja sobie wykupiłam wczasy z rodzina juz na 15 sierpnia i po przeczytaniu tysiaca ofert o tym biurze strasznie jestem przerażona !!!jade do saadia garden w monastirze i obawiam sie chyba wszystkiego bo zbyt wiele negatywnych opini sie naczytałam ....proszę napiszcie szczerze czego mam sie tam spodziewac i na co byc uczulona ...pozdrawiam :'(
IP: 88.156.107.98
Mariusz
Gość
Niestety, po tym pseudo biurze możesz się spodziewać wszystkiego. I to właśnie jest najgorsze, że oni są nieobliczalni.Możesz mieć szczęście i spędzić piękne wakacje. Możesz też niestety być następną ofiarą tego pożal się Boże dziwnego tworu, jaki powstał na rynku polskim.Przede wszystkim musisz uważać na to to, że mogą Ci zmienić hotel. To jest ich standard. Nie spodziewaj się, że rezydent pomoże rozwiązywać problemy. Mają bardzo twardogłowych rezydentów. Możesz też spodziewać się, że rezydent będzie jak UFO. Mało uchwytny. Pamiętaj, jeśli nie daj Boże przytrafi się Tobie jakiś problem ze strony biura natychmiast składaj reklamację na ręce rezydenta tam, za granicą. Najlepiej byłoby nagrywać rozmowy reklamacyjne z rezydentem, aby się później nie wyparł.
Jeśli przytrafi Ci się jakaś nieprzyjemna przygoda z tym biurem natychmiast po przylocie do kraju złóż reklamację bezpośrednio do biura. Bądź też pewna, że reklamacja zostanie przez nich odrzucona, a Ty jako klient uznana za natręta, który nie potrafi czytać umowy.
Mam jednak nadzieje, że to co mnie się przytrafiło ominie wszystkich klientów tego biura szerokim łukiem. Tego życzę Tobie, oraz wszystkim, którzy zaryzykowali podróż z biurem Sun&Fun.
Pozdrawiam
IP: 83.4.62.246
globtroter
Gość
wybiera się ktoś 2 września do hurghady? ja lece tam do hilton long beach, jestem troche zaniepokojona tymi opiniami ;/
IP: 82.160.252.154
Anna
Gość
do Ollza 88 dziewczyno ,gdzie Ty poszłas kupic te wczasy do amadeusza :x we wroclawiu. Tam Ci nie dzadzą prawdziwych wyjasniej, tylko mnostwo pokrętnych wypowiedzi. Wiem bo ich znam. Pozatym oni zyją w byt dobrych ukladach z Sun & Fun więc nie licz na zadną rzetelną odpowiedz. Nie było Was na listach to czyste chamstwo Organizatora, w systemach były miejsc do sprzedaży a potem robia w konia klientów, ktorzy się godzą na zmiany bo sa juz pozytywnie nastawieni na wakacje
IP: 77.252.52.47
ollza88
Gość
tzn wyjaśnili mi to na swój sposób i patrząc na moje ostatnie wrażenia z pobytu w egipcie, to nie mam żadnych zastrzeżen, ale jak juz mowiłam spotkałam tam ludzi, którzy przeżywali wszystkie opisane tu problemy. Lecę 16 wrzesnia do Tunezji też z sun&fyn, więc mam nadzieje, że i w tym oku wszytsko sie uda... Jeżeli nie to będzie to moj ostatni wylot z nimi, bo szczerze powiem, że zdecydowałam sie na kolejny lot z sun&fun właśnie z powodu argumentów z biura amadeusz, że kiedy wczesn iej rezerwuje wakacje to wszystko jest ok, gdyż moje dokumenty i dane są juz od lutego gotowe. Nie za bardzo rozumiem, co chcesz powiedzieć przez to, że nie było nas na listach? jak akurat z tym nie było najmniejszych problemów... ;-)
IP: 83.26.41.67
Jacek
Gość
W sumie to Wszedłem na forum w innej sprawie, ale tyle tu tego...
W lipcu spędzałem wakacje -1 tydz. w hotelu Le Meridien właśnie z sunfun i do biura nie mam żadnych zastrzeżeń , obsługa rezydenta przyzwoita . Szczerze mówiąc przy wyborze hotelu skorzystaliśmy z porady biura lecnawakacje.pl i oni naświetlili nam ,że są w Hurghadzie takie hotele które nagminnie robią tzw. overbooking i do takich należy el Placio i lepiej jest wybrać inny obiekt o podobnym standardzie .
IP: 87.205.102.40
macie co chcecie
Gość
Polak musi polecieć do Egiptu choćby z szemranym biurtem podróży po to żeby zrobić zdjęcie pod piramidami
do profilu na nk. Zamiast wakacje co dwa lata z uczciwym biurem podróży wybieracie tanie co roku i potem
jest wielkie halo. Jakbyście bojkotowali nieuczciwe biura to same wyginą a tak gdzie nikt inny nie pojedzie tam Polaków na wakacje poślą.
IP: 79.184.65.25
skorpion
Gość
Odezwał się bogacz. Czy my żyjemy w państwie bezprawia?
IP: 83.8.53.119
lechu
Gość
oszści do ostatniego dnia mówili ,że hotel amwej działa dopiero w autobusie powiedzieli że niedziała jest w budowie
IP: 83.27.2.231
lechu
Gość
oszści do ostatniego dnia mówili ,że hotel amwej działa dopiero w autobusie powiedzieli że niedziała jest w budowie
IP: 83.27.2.231
ages197
Gość
Czuję,że ktoś prubuję upkorzyć biuro san@sun .Moja opinia na temat tego biura jest ,obiegająca od opini osób korzystających z tego biura.Korzystam z tego biura od wielu lat,nigdy się nie zraziłam wręcz przeciwnie jetem zadowlona nigdy nie było sytułacji w której poczułabym się niepewnie! suuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr biuroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
IP: 91.94.224.157
czabi
Gość
Jak dostaniesz kopa w du..ę od tego ,,super biura,, dopiero zobaczysz na co je stac. A tak na marginesie to oni sami się upokarzają. Co co robią wskazuje tylko na ich głupotę i brak elementarnych zasad...
O , przepraszam oni mają jedną zasadę. Dac popalic klientom. To im wychodzi najlepiej. Niekiedy żałuję, że państwo nie ingeruje w takie sprawy, Powinni ich wypier....ic z rynku.
IP: 83.4.59.157
ollza88
Gość
Ages197, byc może dlatego tak chwalisz to biuro, bo nie mówisz o tym samym co my - sun & fun, tyle lat korzystasz z tego biura i nazwa nadal nie znana? dziwne... tak samo jak opinia... :)
IP: 79.186.0.206
Maciak
Gość
Witam! Widzę że opinie o biurze sun&fun są różne ja osobiście byłem z tym biurem w zeszłym roku w Hurghadzie 2 tyg. i nie miałem najmniejszych zastrzeżeń co do organizacji wycieczki, rezydentka Agniezka także bardzo sympatyczna i pomocna zresztą zostawiłem tu swoją opinię w zeszłym roku. Pod koniec września ponownie wybieram się z tym biurem do Egiptu i mam nadzieję że nie zawiodą mnie i wszystko będzie tak jak ostatnim razem :))
IP: 109.207.151.50
Majka
Gość
Ja natomiast przez nich miałam zmarnowane wakacje. Stres, nerwy, złość i wściekłość i tak przez dwa tygodnie w Tunezji. NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z SUN&FUN!!!!!!!!!!!!!!!!!1
IP: 83.8.55.111
barbara
Gość
w lipcu tego wybrałam sie z sun&fun do Alanyi, hotel Eftalia Aytur3* HB, po wylądowaniu rezydentka wita nas słowami "o:) są moje szczęściary:)" otóż w hotelu, w którym mieliśmy rezerwacje nie było dla nas miejsc więc zmieniono nam hotel na Eftalia Village 5* z all incl bez zadnych dopłat, hmm... teoretycznie ok, ale ten hotel mieścił sie 18 km od Alanyi!!! a my z trzymiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwowałyśmy miejsce w centrum tętniącego zyciem miasta a nie na totalnym zadupiu!! Po długich pertraktacjach z rezydentka Ulą(miłą zresztą) powiedziałyśmy, że to rozwiązanie nie wchodzi w grę: albo jutro zawozi nas do Alanyi albo z powrotem na lotnisko, nastepnego dnia zawieziono nas wreszcie do naszego hotelu, miejsca się znalazły, pokój świetny (nawiasem mówiąc lepszy niż ten w 5*) cały pobyt bez zastrzeżeń, wylot o ustalonej godz. info w recepcji, ale nerwówki z pierwszej nocy nie zapomnę.
z opinii które tu czytam wychodzi jasno, ze ta procedura z brakiem miejsc i niespodziewaną zamianą hoteli to ich stały numer, więc nie polecam tego biura, co do rezydentki to, jak pisałam, miła, na spotkaniu podała rzetelne informacje dot. pobytu i ogólnych zasad, rezydent nie jest mi potrzebny do organizowania wypoczynku więc zastrzeżen nie mam, jednak ta niespodzianka ze zmianą miejsc dyskwalifikuje to biuro , nie wybiore sie już z nimi
IP: 95.160.57.112
Filon
Gość
Generalnie najgorsze biuro z którego kiedykolwiek byłem na wakacjach. Nikomu nie polecam jechać z nimi na wakacje. Zarezerwowałem hotel Triton Empire w hurgadzie na 2 tygodnie przylecieliśmy i jakiś arab zawózł nas do hotelu sultan beach następnego dnia na spotkaniu z rezydentką okazało sie że ona o tym się właśnie dowiedziała i że mamy zostać w sultanie(który nie ma plazy i nie polecam go nikomu bo można tam tylko siedzieć nad basenem) po ciężkich awanturach z rezydentka po telefonach do polski do biura sun fun po napisanej mailowo skardze do siedziby biura okazało sie że jednak są w Empire mijsca i łaskawie po tygodniu zdecydowali sie nas przeniść. W sprawie przenosin rezydentka nie zrobiła nic obiecała sie znami kontaktowac a to my musielismy do niej dzwonić w dodatku sam wcześnij wiedziałem że się przenosze niż ona, szkoda gadać. Mieliśmy mieć transfer z hotelu sultan do empire o 12 i nikt nie przyjechał ,dopiero po telefonie do rezydentki łaskawie ktoś przyjechał o 15. masakra. Jak byliśmy już w empire na spotkaniu z nową rezydentka mówimy jej że to nie wpożądku że musielismy tracić pół dnia na transfer między hotelami a o na na to że o co nam chodzi jak mamy ten hotel co chcilismy i że ją nic już nie interesuje bezczelność z pierwszej półki. i to nie jesteśmy jedynym przypadkiem takiego traktowania bo oprócz nas było jeszcze 6 takich par które zostały potraktowane tak samo. Naprawdę z daleka od tego biura bo oragnizacja u nich nie istnieje a rezydentki na miejscu w niczym nie doradza i nie pomogą. Pozatym włascicielem biura jest egipcjanin może dlatego wszyscy w biurze mają taki olewajacy stosunek do rzeczywistosci
IP: 77.253.228.178
zadowolony
Gość
Bylem 2 tygodnie w Empire Triton.Na lotnisku czekaly 2 autokary i rozwozily wg skierowan do 6 hoteli.prosta sprawa nie moj hotel nie wysiadam(w dokumentach podrozy z Polski byly telefony do rezydentow).W Empire maja zawsze jakies lewe pokoje(wrzesien)
IP: 150.254.37.56
renata
Gość
dzis wrocilam z egiptu
biuro masarka
szkoda ze nie przeczytalam tych postow zanim wykupilam wycieczke...brak czasu
ale ogolnie to sie szykuje na pozew
i mam nadzieje odzyskac calosc kosztow
wyjazd w sumie spoko
zaczelo sie jak po locie 3 godziny rozwozili po hotelach ludzi
a najlepsze pod koniec
zmiana godziny wylotu miejsca
no nic
jedziemy na lotnisko
a tu sie okazalo ze NIE MA 43 OSOB NA LISCIE PASAZEROW
wiec nie mamy czym leciec
pozniej to bylo tal
14-2 AM podroz w zapizdzialym egipskim autokarze do innej miejscowosci
wylot do warszawy
a na koniec tranfer zapizdzialymi busikami z wawy do katowic
jeden dzien pozniej
TO DOPIERO MASARKA
nie policzyli sobie 43 osob

a wytlumaczenie:
szukamy winnego
przeciez lotnisko w warszawie bylo w remoncie
HAHAHAHAH
IP: 91.94.252.15
Maciak
Gość
Witam
Byłem z tym biurem po raz drugi w Egipcie wróciłem tydzień temu i po raz kolejny nie zawiedli mnie w niczym. Pobyt bardzo udanywszystko jak należy tak jak w umowie. Zmieniono nam jedynie godzine powrotu do Polski z 18 na 15 co nawet nam pasowało gdyż pokoje hotelowe i tak trzeba opóścić do godz. 12 wiec nie trzeba było tyle czekać w holu hotelowym gdyż o 12:15 zabierał nas już autokar. Osobiście jestem bardzo zadowolony z usług tego biura i na pewno w przyszłym roku także z nimi wybiorę się na urlop!!!
IP: 109.207.151.50
remik
Gość
Oj, chyba gościu cukrujesz. Zapłacili Ci za to?
IP: 83.27.138.203
key
Gość
wróciłam wczoraj z Sharm El Sheikh. Czytając wcześniej posty krytyki pod adresem SF myślałam, że nigdy nic mnie takiego nie spotka, a jednak to co piszą tu ludzie to prawda. Rezydentki dwie Panie Agnieszki Żelechowska i Kusiewicz to pozbawione jakichkolwiek uczuć, zimne wyrafinowane zołzy.
Zakwaterowano nas w innym hotelu wiedziano o tym już wcześniej w Polsce, że nie ma dla nas miejsc, a mimo wszystko nas pognano na Półwysep Synaj.
Ludzie jednemu się uda drugiemu nie, ale unikajmy takich sytuacji i wierzmy ludziom!!!
IP: 78.8.91.254
berta 50
Gość
witam serdecznie wszystkich , no szczerze powiem że jestem przerażona tym co tu przeczytałam , ale nie znalazłam opini o hotelu w Tunezji Ruspina . Może ktoś był i coś wie na ten temat. Mamy zamiar lecieć z dziećmi (14,5,1) i teraz szczerze sie tego obawiam
IP: 178.37.145.36

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij