» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 > »

Autor Treść
remik
Gość
Ja nie znam hotelu, o którym Pani pisze, ale myślę, że nie tego powinna się Pani obawiac. Problemem jest bowiem nie hotel lecz biuro podróży. Oni są nieobliczalni. Proszę się liczyc z niespodziankami.
IP: 83.4.62.117
Maciak
Gość
remik napisał
Oj, chyba gościu cukrujesz. Zapłacili Ci za to?


Nie cukruje i nikt mi nie zapłacił za moją opinię po prostu napisałem jak wyglądał mój urlop z tym biurem i jest to w 100% szczera opinia!!! W zeszłym roku także zostawiłem tu opinię i także była pozytywna ! Zapraszam na Oceniacz.pl tam także zostawiłem opinię ze swojego urlopu wraz ze zdjęciami dla niedowiarków ( Hotel Triton Empire )
IP: 109.207.151.50
Waldek
Gość
Witam w piątek wróciłem z Egiptu pobyt wykupiłem w biurze sun&fun hotel Titanic Beach lti . Wczasy wspaniałe , wszystko co było w katalogu o hotelu zgodne z tym co napisane , SUN&FUN wywiązało się ze wszystkiego z czego powinno , sprawny przelot do Hurghady , transfer z lotniska , zakwaterowanie wszystko ok. Leciałem z tym biurem drugi raz , pierwszym razem faktycznie nastąpiła zmiana hotelu ale byl bardzo dobry wiec nie mogę mieć pretensji . Co dopracy rezydentów to moi szanowni państwo oni naprawdę mają ważniejsze sprawy niż robak w łazience czy brak wieszaków w szafie i takie "poważne" niedociągnięcia w egipcie załatwia rezydent "Jurek Waszyngton" o wartości 1$ . Czytam te wasze wypociny i ogarnia mnie pusty śmiech . Myślicie ze jak zobaczyliście 5* to będzie tam szampan kawior i jakuzi? moi drodzy za prawdziwe 5* zapłacicie 2500 pln za dobe w hotelu niedaleko Sopotu wiec jeśli macie takie oczekiwania to śmiało kasa w kieszeń i jazda :). Pisząc te dyrdymały straszycie ludzi którzy wykupili wczasy (sam kiedyś to przeżyłem jak się naczytałem przed pierwszym wyjazdem) . Co do biur i rezydentów to wszędzie jest jednakowo wiem co pisze bo bylem z Itaką (totalna klapa organizacyjna) ze Sky Club (wszystko ok tak jak w sun&fun) . Tym którzy wchodzą tutaj po opinie radzę szybko stąd znikajcie i nie czytajcie tych dyrdymałów , szkoda czasu ! Moja recepta na udane wczasy to ....wybrać dobry hotel z plażą i rafą , zalecieć do egiptu wejść do pokoju w hotelu pieprznąć graty do szafy i 2 tygodnie mieć w d.... wszystko , zabierzcie dużo jedno dolarówek a będziecie mieli łóżka w kwiatach , mocne drinki , zawsze wolny stolik w restauracji a obsługa będzie zawsze usmiechnięta . A na wszystkie negatywne opinie mam jedną odpowiedź W PRZYSZŁYM ROKU LECE DO EGIPTU Z SUN$FUN :) . Dla narzekających też mam radę :) po co narzekacie za grubą kasę płacicie ponad 3000 pln i jęczycie nie latajcie na wczasy a marudzi możecie za darmoche na każdym forum :)
Pozdrawiam tych którzy są przed wylotem NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAĆ :)
IP: 80.245.180.20
Mariusz
Gość
Naturalnie ludzie znikajcie z tej strony i nie czytajcie tych dyrdymał - największą i najobszerniejszą napisał Waldek. Nigdy nie oceniaj człowieku w ten sposób opinii, które piszą inni. Każdy, kto napisał negatywną opinię przeżył pewnie taki sam horror z tym biurem jaki ja przeżyłem. Wyraziłeś swoją opinię i dobrze. Masz TAKIE PRAWO. Nie komentuj jednak w bezczelny sposób wypowiedzi innych. Każdy ma prawo się wypowiedziec. Ja z całą stanowczością stwierdzam, że biuro S&F jest totalnym nieporozumieniem i będę podtrzymywał to zdanie, bo takie mam prawo. Będę również ostrzegał inne osoby przed tym biurem podróży. Kto skorzysta z moich sugestii byc może będzie osobą, która zaoszczędzi sobie niepotrzebnych nerwów. I jeszcze jedno szanowny Panie. Jeśli opinie osób, które tu na forum pokazują niekompetencję tego biura nazywa Pan marudzeniem i narzekaniem to ja naprawdę Panu współczuję i gratuluję impertynencji.
IP: 83.8.55.204
Majka
Gość
MONOS napisał
majka i waldek to idioci z tego biura. sun & fun to oszuści bo;
1. zamieniono mi godziny lotów przez co straciłam cały dzień
2. zamieniono mi hotel na gorszy i tańszy (bez słowa przepraszam)
3. rezydentki zostawiły ludzi w tunezji na lotnisku bez opieki, powiedziły że maja to w dupie i pojechały m.in. Lila Sidzia, Aldona i Maria Kowalczyk, idiotki jakich mały, jedna z nich powiedziała ze ma "w dupie płaczące dziecko"

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE


Nie rozumiem dlaczego tak mnie określa Monos...przecież opisałam tylko moje prawdziwe przeżycia z fajnych wakacji w Sharmie po raz czwarty. Ostatnio byłam w czerwcu -oczywiście w Sharmie-w hotelu Iberotel Club Fanara. I co jak powiem, że było cudownie to nikt mi nie uwierzy i powie, że jestem idiotką...Aż strach napisać, że jest się zadowolonym z wyjazdu bo tutaj nie wypada być zadowolonym.Tutaj trzeba tylko narzekać i obrażać innych.Na pewno zdarzają się czasami takie wypadki jak tutaj są opisywane ale nie dajmy się zwariować, że jest to regułą.Przy takiej masie turystów przetaczających się po Egipcie zdarzają się na pewno wpadki organizacyjne.Ale straszenie ludzi, że tak jest zawsze to na prawdę już przesada. Ja w każdym bądź razie nie zrezygnuję z moich ulubionych gorących wakacji w Sharmie...z nurkowania, rafy,miłej obsługi...A malkontenci jak zwykle wynajdą problemy...
IP: 87.105.184.254
barbara
Gość
Majka, ja nie jestem malkontentką i naprawdę nie jadę na front walki z biurem podróży, wiem, że tam tez pracują tylko ludzie i niektóre sytuacje po prostu mogą się wydarzyć, ale takie fora z opiniami sa jak najbardziej potrzebne, jak już napisałam poprzednio (nr 793) zmieniono nam hotel i to jest stały numer tego biura, jak wynika z większości wpisów.
I dlatego b. dobrze, że możemy zapoznać się z doświadczeniami innych wczasowiczów, porównac je z własnymi i jeśli, tak jak w tym przypadku, powtarza się prawie zawsze zarzut zmiany hotelu, to juz wiemy z czym nalezy się liczyć wybierając takie czy inne biuro.
IP: 95.160.57.112
Waldek
Gość
Panie Mariuszu oczywiście że jestem impertynentem ale zadowolonym z życia , nikogo nie oceniłem ( w przeciwieństwie do Pana ) piszę o swoich odczuciach , kilka cierpkich słów było bardziej skierowanych w stronę "NASZEJ NARODOWEJ skłonności do wytykania błędów i nadmuchiwania ich do granic absurdu , to co napisałem było skierowane do ludzi którzy mają zamiar wybrać się na wymarzoną wycieczkę a nie do ludzi którzy mają żal do biura . Jeśli Pan myśli ze ktokolwiek zrezygnuje z wyjazdu to jest Pan w błędzie , być może zrezygnuje z wyjazdu z tego właśnie biura , ale czy da Pan im gwarancje ze w innym biurze będzie ok? O ile się orientuje to na forach internetowych wszystkie biura i hotele są "obsmarowane" . A tak na marginesie dzisiaj wykupiłem wczasy w Egipcie na następny rok od 16 .09.2011 do 30 .09.2011 O ZGROZO LECE Z BIUREM SUN&FUN heheheheh. A dla tych co są przed wylotem .......głowa do góry będzie ok :)
IP: 80.245.180.20
bartosz
Gość
jebne jak slyszew takie akcje ale policja to jest najlepsza na takie wiesniactwo
IP: 41.226.248.198
bartosz
Gość
i pewnie do swoich frajerow jechalyscie co hahaahahahahahahahahahahahhahaahahahahhaahahahahahahhaahhaahhahhah bo niedosc ze rezydenci sie z was smieja to i wasi faceci hdhhheeheh a western union dziala?
IP: 41.226.248.198
Mariusz
Gość
Panie Waldku jeżdżę po świecie bardzo dużo, a co za tym idzie zmuszony jestem korzystac z usług różny biur podróży. Proszę mi wierzyc nie jestem skłonny do narzekania, ale ,,wyczyny,, TEGO biura biją na łeb na szyję inne tego typu instytucje. Dlatego uważam, że powinno się pisac o takich rzeczach. Po to jest to forum. Po pierwsze pozwoli to uniknąc innym podróznym nieprzyjemności i stresu. Po drugie moze przyczyni się do wyeliminowania niekompetencji i ignorancji tak powszechnej na tym rynku.Po trzecie (mam nadzieję) pozwoli to na polepszenie jakości usług. Dlatego apeluję do niezadowolonych klientów o piętnowanie takich biur podróży. Przepraszam za polemikę na tym forum, ale uważam, że konieczne było odniesienie się do słów Pana Waldka. Pozdrawiam.
IP: 83.8.61.209
suzi
Gość
Anna napisał
do Ollza 88 dziewczyno ,gdzie Ty poszłas kupic te wczasy do amadeusza :x we wroclawiu. Tam Ci nie dzadzą prawdziwych wyjasniej, tylko mnostwo pokrętnych wypowiedzi. Wiem bo ich znam. Pozatym oni zyją w byt dobrych ukladach z Sun & Fun więc nie licz na zadną rzetelną odpowiedz. Nie było Was na listach to czyste chamstwo Organizatora, w systemach były miejsc do sprzedaży a potem robia w konia klientów, ktorzy się godzą na zmiany bo sa juz pozytywnie nastawieni na wakacje


no tak amadeusz to bardzo dobrze biuro tak tak
IP: 41.226.248.198
pipi
Gość
ollza88 napisał
a ty myslisz ze amadeusz to organizator? chyba ze nie rozumiemy czegos a pewnie nie rozumiesz lec do hurgady najlepiej zawsze do klubowych hahhahaahh
tzn wyjaśnili mi to na swój sposób i patrząc na moje ostatnie wrażenia z pobytu w egipcie, to nie mam żadnych zastrzeżen, ale jak juz mowiłam spotkałam tam ludzi, którzy przeżywali wszystkie opisane tu problemy. Lecę 16 wrzesnia do Tunezji też z sun&fyn, więc mam nadzieje, że i w tym oku wszytsko sie uda... Jeżeli nie to będzie to moj ostatni wylot z nimi, bo szczerze powiem, że zdecydowałam sie na kolejny lot z sun&fun właśnie z powodu argumentów z biura amadeusz, że kiedy wczesn iej rezerwuje wakacje to wszystko jest ok, gdyż moje dokumenty i dane są juz od lutego gotowe. Nie za bardzo rozumiem, co chcesz powiedzieć przez to, że nie było nas na listach? jak akurat z tym nie było najmniejszych problemów... ;-)
IP: 41.226.248.198
stasi
Gość
ollza88 napisał
Ages197, byc może dlatego tak chwalisz to biuro, bo nie mówisz o tym samym co my - sun & fun, tyle lat korzystasz z tego biura i nazwa nadal nie znana? dziwne... tak samo jak opinia... :)

nieZnana pisze sie razem ale rozumiem glupote
IP: 41.226.248.198
sisi
Gość
rogal napisał
Dzieje się tak dlatego, że klienci taki biur odpuszczają. Gdyby sprawę oparli o sąd byłoby inaczej

ta na pewno hahahahah
IP: 41.226.248.198
kasija89
Gość
karina napisał
a ja troszkę od drugiej strony... czy komuś z Was udało się zmienić hotel na krótko przed wylotem? Wycieczkę wykupiłam pół roku temu, teraz okazało się, że hotel rozpoczął remont głównego basenu. Zapłaciliśmy kupe kasy, hotel 5 gwiazdkowy... a teraz? dramat. Staram się o bezkosztową zmianę. Czy ktoś był w takiej sytuacji?

a znasz warunki uczestnictwa?????????? to sie zapoznaj
IP: 41.226.248.198
karin
Gość
stanley napisał
Wybieram się z s&f do egiptu w sierpniu. Umowę podpisałem w kwietniu, gdy dzięki mocniejszej złotówce ceny były dużo niższe od obecnych. Interesuje mnie, czy przy wpłacie pozostałej kwoty doliczają aktualnie dopłaty z tytułu różnić kursowych?

umowa jwst po polsku w plk walucie przeciez nie placisz w funtach egipskich w biurze porddory w polsce, proste co????
IP: 41.226.248.198
anula
Gość
Milano napisał
Oj coś mi się wydaje, że biuro S&F pisze samo o sobie. Dwa posty podpisane gość i Gość pisała ta sama osoba tylko data wyjazdu jest zmieniona. Biuro S&F faktycznie musi mieć problemy jeśli ucieka się do takich chwytów. Ja osobiście odradzam korzystanie z ich ofert. Totalna porażka.

to jedz z innym biurem np orbisem lub selectursem hahaahahahahahahahahha ja byla z sun funem i ci sie okazalo otworzyli nowe biuro na wegrzech takze moze beda prosperowac troche dluzej niz selecvtours
IP: 41.226.248.198
sdf
Gość
Jedź z S&F i oby Ci dupsko zostawili na pastwę losu
IP: 83.8.57.27
elwirka
Gość
witam,
czytam tu posty zawiedzionych klientów i słusznie, ja jeżdzę kilka razy w roku,( uwielbiam błekitne morze), do egiptu i to naprawdę z róznymi biurami, SF do tej pory mnie nie zawiodło, ale faktycznie jeden rezydent z Taby jest niesympatyczny, ale nawet to nie zaważyło na mojej pozytywnej ocenie, ja jeżdzę aby odpocząć, a nie narzekać, i tu chyba jest największa różnica! pozdrawiam niezadowolonych
IP: 82.139.147.26
Geniek
Gość
No to masz szczęście, że SF jeszcze Ci numeru nie wywinęło. Oby tak było jak najdłużej.
Tego Ci życzę. Ja się na nich zawiodłem i mam o tym biurze jak najgorsze zdanie. Nie będę pisał o szczegółach, bo jest na tym i na innych forach już dosyc goryczy pod adresem tego biura.
IP: 83.4.63.210
tyiace
Gość
rzeczywiscie, komentarze i opinie sa rozne, na temat tego jak i innych biur jakby tak przesledzic wszystkie fora, niestety kultura polskiego turysty jest taka,ze jak sie nie podoba cos opisze od razu po powrocie, czesto tez niestety ubarwiajac historie, a niestety niezbyt wielka liczba internautow jest skora do pochwal, a jak juz chwala od razu sa oskarzani o prace w konkretnym biurze, co przykre i zniecheca do dalszych pozytywnych komentarzy, tak to sobei tlumacze przynajmniej ja. z tego co sie orienowalem w statystykach zmian hoteli biuro jest na tym samym poziomie pod katem cen imprezy jak kazde inne (alfastar, oasis, triada, exim) bo piszac o biurach zapominamy o kosztach imprezy konkretnego organizatora, uwazam z doswiadczenia,ze biuro jest ok, poza tym liczba negatywnych postow nie jest adekwatna do liczby ludzi, ktore to biuro wysyla, sezon 2010 wakacje, co tydzien PONAD 3 tysiace osob i to tylko do Egiptu, 12 tysiecy miesiecznie, z zalozeniem poczatek czerwca-koniec wrzesnia blisko 50 tys.osob TYLKo do egipty, a co z reszta kierunkow (?).
p.s.
dlaczego tak malo zmian w TUI, bo cena tej samej imprezy (hotel,lot itd)potrafi byc niekiedy o polowe lub jeszcze raz wyzsza, gwarancje dla biur i koszty pokrywane przez organizatora tez maja znaczenie. nie mowiac o loterii, ale przeanalizowac warto. a juz rozklada mnie haslo "zaplacilem 2.5 tysiaca za 2 tyg all inc.i co dostalem to straszne-podliczcie wszystkie koszty,skladniki imprezy-zawsze wyjdzie doba hotelowa taniej niz kwatera nad morzem, no moze w promocji kwatera ze sniadaniem)
IP: 41.153.37.196
rudy
Gość
Ciekawe w jaki sposób otrzymałeś te wszystkie dane? Są bardzo szczegółowe....
Może jednak jesteś połączony z tym biurem kasą zapomogową pożyczkową?...
IP: 83.4.59.177
Kasia
Gość
OMG! ja tam kupiłam wycieczkę do hotelu Alibaba! nikt nic o tym hotelu nie napisał? był tam ktoś? a może nie będzie mi dane tam być bo tuż po przylocie zmienią mi hotel? jestem na maksa przerażona, gdybym wcześniej znalazła to forum na bank bym nie kupiła wycieczki! Lecę w styczniu i już się martwię.
p.s jak ktoś miał przyjemnośc być w Alibabie napiszcie info jaki ten hotel jest.
IP: 82.210.160.194
tyiace
Gość
rudy napisał
Ciekawe w jaki sposób otrzymałeś te wszystkie dane? Są bardzo szczegółowe....
Może jednak jesteś połączony z tym biurem kasą zapomogową pożyczkową?...

akurat jestem agentem i sprzedaje oferte wiekszosci polskich tour-operatorow, mam swoje top 3 biura jesli chodzi o ilosc wykupioncyh ofert na egipt- alfa, exim, sf. tyle,ze ostatnio coraz wiecej bylo zapytan o sf bo jest nagly przyrost niepozytywnych komentarzy i napisalem to w celu uspokojenia moich klientow m.in.dlatego ze ten sam post potrafi pojawic sie ponad 2000 razy tak jak na easygo.pl i to juz nie jest obiektywne.
a co do liczb, nie jest to wysilek prenumeruje periodyki zawodowe, wystarczy tez zajrzec na strone pit, czy spr nawet na upartego liczbe samolotow latajacych i kto je charteruje, to wcale nie takie trudne ;)
IP: 41.153.227.195
tyiace
Gość
Kasia napisał
OMG! ja tam kupiłam wycieczkę do hotelu Alibaba! nikt nic o tym hotelu nie napisał? był tam ktoś? a może nie będzie mi dane tam być bo tuż po przylocie zmienią mi hotel? jestem na maksa przerażona, gdybym wcześniej znalazła to forum na bank bym nie kupiła wycieczki! Lecę w styczniu i już się martwię.
p.s jak ktoś miał przyjemnośc być w Alibabie napiszcie info jaki ten hotel jest.

alibaba jest ok, aladin i jasmin )obok tez. komentarze sa jakie widzisz, ale otworz sobie jakiekolwiek forum , opinie o jakimkolwiek biurze, wszedzie jest podobnie. moi jezdza i wracaja w wiekszosci z wiekszosci zadowoleni.
IP: 41.153.227.195

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij