» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 > »

Autor Treść
Czarek
Gość
Oczywiście. To są jednak słowa, a rzeczywistośc jest tak naprawdę dużo czarniejsza jeśli chodzi o to biuro. Tak, to prawda innym touroperatorom również trafiają się wpadki.To jest życie. Jednak nigdy nie spotkałem się z biurem, które nie przyznaje sie do swoich błędów. Biuro SF jest mistrzem w robieniu ze swoich klientów: ,,naiwniaków,, ,,nieuków,, którzy nie potrafią czytac umów. A wystarczy przeprosic klienta. Zaproponowac jakąś wycieczkę fakultatywną w zamian. Przecież to nie takie trudne. Podróżuje po świecie bardzo dużo i proszę mi wierzyc nigdy nie spotkałem tak niekompetentnego biura jak SF. Byc może coraz więcej klientów interesuje się tym biurem. Myślę jednak, że chodzi tu o pieniądze. Jest ono po prostu tanim biurem. Mówią, że przysłowia są mądrością narodu. I jest to prawda. Mówią, że tanie mięso pies je. W tym przypadku sprawdza sie to w 100%.
IP: 83.4.60.58
kasia
Gość
nom, dzięki, wiem ze ile ludzi tyle opinii ! mam nadzieję ze będzie oki :)
Pozdrawiam
IP: 82.210.160.194
Hanka
Gość
bajzel to mało powiedziane, biuro zamienia hotel tuż po przylocie, hotel do którego trafiacie jest pożal się boże, rezydenci twierdzą że to normalna procedura i że oni nic nie mogą i mają wszystkich w dupie, jak najdalej od Sun & Fun!
IP: 217.173.189.193
marta
Gość
a ja mimo wszystko lecę z s&f do Tunezji do hotelu Saadia i mam nadziejeę ,że wszystko będzie ok!
IP: 83.22.228.84
Andrzej
Gość
Ktoś leci z Katowic do hotelu Ruspina w Tunezji z biura S&F -21.06.2011? Jakieś opinie, wskazówki!
IP: 79.163.218.190
Kasia
Gość
byłam w Alibabie w Egipcie w piątek wróciłam, ogólnie ok, hotel może być (szału nie ma ale też nie jest zły), Niestety biuro zmieniło nam godzinę odlotu zabrali nam cały dzień wakacji! mieliśmy lecieć 22:05 a już o 9:00 była zbiórka do wyjazdu i samolot o 11:40!
IP: 178.73.25.85
gosia
Gość
Sun&Fun to PAZERNE HIENY. Nie chcą oddać pieniędzy swoim klientom i wysyłają ich na siłe do Egiptu. Ich obecna oferta to LAST MINUTE YOUR LIFE ! Ciekawe, że np. ITAKA daje możliwość rezygnacji. Dla SYF&FART liczy się tylko kasa nie człowiek.
IP: 83.5.119.231
bilbao
Gość
Aby patrzeć jak zaraz ktoś napiszę, tym jak było miło, jacy mili rezydenci, jakie hotele, a na dodatek wszyscy co narzekają to pieniacze i malkontenci . Głupi uwierzą.
IP: 62.244.152.16
AntekSM
Gość
Biuro stosuje w OWU klauzule niedozwolone, po czym powołuje się na nie, żeby wyłudzić pieniądze od niczego nieświadomych klientów (sprawdźcie swoje umowy i OWU, biuro nie może określać kwotowych ani procentowych kosztów odstąpienia od umowy). Nie są w stanie udokumentować żadnych kosztów związanych z rezerwacją i odstąpieniem od umowy, ale zatrzymują zaliczki powołując się na te koszty. Twierdzą że bezpieczeństwo klientów jest dla nich najważniejsze, co w świetle wydarzeń na lotnisku, kiedy kazali ludziom podpisywać oświadczenia że jadą do Egiptu na własną odpowiedzialność, jest oburzające! www.facebook.com/pages/Nabrani-przez-Sun-Fun/133463303374521
IP: 62.233.207.3
ewelin3aaa
Gość
Ktoś się wybiera do Tunezji lot 26.06.2011 ?
IP: 83.24.251.186
andrzej
Gość
Lecimy 21.06.2011 do Monastiru- hotel Ruspina
IP: 79.163.228.149
Mania
Gość
Hej, polecam wszystkim hotel Titanic Beach - byliśmy tam z S&F już dwa razy a w tym roku lecimy do Sea Gull. Ludzie nie przejmujcie się negatywami. Wiadomo kazdemyu przytrafiają się wpadki ale my jak do tej pory się nie zawiedliśmy i mama nadzieję, że w tym roku będzie tak samo. Polecam.
IP: 178.36.49.33
malgo
Gość
wybieram się z nimi do Turcji hotel Palm Can w Obagol. czy ktos tam byl lub też sie tam wybiera? chętnie poczytam opinie:)
IP: 80.55.206.60
ania
Gość
Hej wszystkim,
My byliśmy z Sun&Fun już trzy razy i w tym roku też jedziemy (zmianę godziny wylotu mieliśmy tylko raz, ale wtedy rezerwowaliśmy dużo wcześniej). Pamiętajcie, że podstawą dobrej zabawy jest towarzystwo, a dobrej obsługi w hotelu parę dolarów dziennie ;) . Pozdrawiam
IP: 83.6.8.38
Szylusia
Gość
Witam
My lecimy z S&F do Sharmu 3.05.2011 do hotelu Shores Golden....
Gdy szukaliśmy biura miła Pani w biurze turystycznym powiedziała nam,że gdyby miała wybierać między Alfa Star a S&F wybrałaby to drugie.....wybraliśmy ,potem zaczęliśmy czytać bardziej intensywnie opinie okazało się,że jest dużooooooooooo negatywnych,najbardziej dotyczących właśnie zmiany godziny wylotu i co najgorsze bardzo częstej zmiany hotelu na jakiś na końcu świata i tego chyba boję się najbardziej,no ale cóż pozostaje czekać i mieć nadzieję,że nam się uda i nie zepsują nam wymarzonego od dawna urlopu :mrgreen:
IP: 77.253.207.34
Podróżniczka
Gość
Spokojnie, Byliśmy z S&F już nie raz. Alfa Star to biuro które ZAWSZE zmienia godzinę, w S&F też raz się nam zdarzyło, ale zmiana nie była specjalnie uciążliwa. Co do opinii to S&F wysyła naprawdę dużo ludzi więc wiadomo, zawsze jakaś wpadka się zdarzy, ale nie demonizujmy. Zawsze powtarzam naszym znajomym, że podstawą udanego urlopu jest pozytywne nastawienie i dobre towarzystwo - wtedy nikt i nic nie jest w stanie zepsuc mi wakacji. Pozdrawiam.
IP: 83.6.9.82
Wojtek i Alicja
Gość
Rany o czym wy tu piszecie? Wróciliśmy właśnie z podróży poślubnej. To był koszmar!!!
S&F zmieniało nam hotel 3 razy (słownie trzy razy) w ciągu dwóch tygodni. Bezczelnośc rezydentów w połączeniu z nieprofesjonalizmem dyrekcji to cały obraz tego biura.
IP: 83.27.152.106
Szylusia
Gość
Hej nowożeńcy!!
Zastanawiam się nad tym,jak można zmienić hotele??Skoro już jesteście zakwaterowani w jednym to jakim cudem godzicie się na opuszczenie go i jazdę do drugiego i trzeciego??
Rozumiem sytuację gdzie zmieniają hotel od razu po przylocie bo okazuje się,że nie ma w nim dla nas miejsca,ale jak juz mieszkacie w hotelu to jakim cudem zmieniają wam go??
IP: 77.253.207.34
MarcinP
Gość
Witam wszystkich,
W 2008 byliśmy z tym biurem na rejsie po Nilu i wszystko było ok. Wycieczka super - polecam. W tym roku wybieramy się z nimi do Turcji. Ktoś jeszcze?
IP: 83.6.37.220
monia
Gość
Pare dni temu dostalismy z mezem wezwanie do zaplaty z firmy windykacyjnej za usługe medyczna(2 x po 200 euro!!) W 2008r bylismy w Egipcie i dopadla nas zemsta,rezydentka umówiła nas z lekarzem pod bramą hotelu, kupil nam leki w aptece,kazal wypelnic formularz-dane osobowe,dolegliwość itd.oczywiscie wszystko bylo objete ubezpieczeniem,nie bylo mowy o zadnych kosztach.A tu niespodzianka po 3 latach firma windyk.wykupila jakis fikcyjny dług od S&F!Znajomi ktorzy byli z nami dostali dokładnie to samo.Na pewno cala afera skonczy sie w sądzie.
Absolutnie nie polecam tego biura nikomu to oszusci ktorzy robia z ludzi idiotów.Nie wywiazują sie z umowy zawartej z lekarzem tylko obarczają tym swoich klientów!!!Wszystko jest idealne w teorii w momencie gdy siedzimy przy stoliku i rozmawiamy z uprzejmą pania,ktora sprzedaje nam wycieczke a w praktyce cała prawda wygląda inaczej i kończą się uprzejmosci.
Szczerze odradzam wyjazdow z tym biurem.
IP: 78.88.6.249
marika
Gość
Hej, ja z koleżanką byłyśmy z nimi już 2 razy i zawsze wracamy zadowolone. Polecam hotel Marhaba w Sousse. Mocne 4 * i bardzo dobre jedzenie. Pozdrawiam.
IP: 77.115.246.81
Patrycja
Gość
Hej monia,
Też dostałam takie wezwanie i dzwoniłam do biura jakieś 2 tygodnie temu. Powiedzieli mi żeby niczego nie płacić, a najlepiej przede wszystkim zgłosić sprawę do ubezpieczyciela, a po drugie jeżeli okaże się, że ubezpieczyciel jest ok to zgłosić na policję próbę wyłudzenia. Szukałam informacji w necie i na jednej ze stron znalazłam informację, że już 2 lata temu ta sama "firma windykacyjna" próbowała ścigać klientów innych biur podróży. Łączy je Signal Iduna, czyli wspólny ubezpieczyciel. Tak czy siak, nie nerwowo. Nic nie musisz płacić. Moim zdaniem Sun&Fun zachowało się ok - powiedzieli, że jeśli będzie potrzeba to udostępnią wszelkie konieczne info i pomogą uzyskać oświadczenia z hoteli, a jak będzie potrzeba to będę mogła skorzystać z pomocy ich prawnika. Ja tam odpisałam, że byłam ubezpieczona i nie zapłacę ani grosza. Na razie cisza. Pozdrawiam,
IP: 87.96.29.138
Szylusia
Gość
Hej
No właśnie Monia,pierw trzeba się dowiedzieć wszystkiego dokładnie a nie od razu wnioskować,że biuro podróży jest winne.
W końcu oni tylko udostępniają nam możliwość zawarcia ubezp.z daną firmą,reszta to już sprawa ubezpieczyciela i nasza,jeżeli coś się zdarzy.
Zadaniem biura jest,aby rezydent nam pomógł jeżeli sami nie możemy,sprawy papierkowe i kasowe to już nie biuro,a my musimy załatwić,oni mogą nam tylko pomóc i podpowiedzieć jak to zrobić i gdzie się udać.
Jednak podstawa to dowiedzenie się tego wszystkiego zanim się kogoś oskarży.
My lecimy za tydzień z S&F do Sharmu hmnnnn zobaczymy czy spotkają nas jakieś niemiłe niespodzianki z ich strony
IP: 77.253.207.34
Piotripaweł
Gość
Hej,
Wróciliśmy w piątek z Hurghady - hotel Empire Beach. Polecam wszystkim. Było naprawdę super!
IP: 83.6.37.112
prezi
Gość
Lecę z córcią 16 06 2011 do Hurgady do hotelu seagull z Katowic mój numer gg 7884339 dajcie znać jak ktoś tez się wybiera pozdrawiam Łukasz:)
IP: 94.251.230.161

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij