» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Obóz z Jaworzyna Tour

Obóz z Jaworzyna Tour

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 7
Witam :)
Był ktoś może na obozie z biurem Jaworzyna Tour ?
Bardzo prosze o opinie czy warto jechac :)
IP: 89.79.216.147
Baśka
Gość
Też chciała bym wiedzieć. Czytałam na forum dużo skarg na biuro Jaworzyna tour, ale np. na szarpie travel też było dużo skarg, a byłam tam dwa razy i było super :lol:
Jeśli ktoś wyjeżdżał z biurem jaworzyna tour, to prosze o opis. Najbardziej zależy mi na koloniach w polańczyku, w bieszczadach :D
IP: 62.148.65.94
Kamila
Gość
hej ja byłam i było super :D naprawde fajna kadra luzy wiec spoko :d chciałabym jechac z nimi w tym roku ale sama to nie chce zabardzo :< a wy jedziecie?:>
IP: 188.33.199.178
ra.,
Gość
Witam byłem z tym biurem już trzy razy było super wszystko dobrze zorganizowane i luzy są
Jedzie ktoś z nimi na obóz w te wakacje Hiszpania lub Dalmacja :P
IP: 87.204.34.67
Eliza
Gość
Byłam z tym biurem w Bułgarii/samolot 2009 rok. Wychowawczyni na wycieczce w Turcji zgubiła się razem z uczestnikiem, bo chciała żeby jej robiono zdjęcia, autobus wraz z pilotem na nich nie zaczekał mimo zgłoszenia ich nieobecności przez uczestników, kobieta miała ksywę "Syrena". W sumie wszyscy byli baardzo luźni, ale "Szaman", czyli wychowawca był trochę pogrzany. Dyskoteka była praktycznie co wieczór, ale za to, że gadaliśmy na spotkaniach organizacyjnych i się spóźnialiśmy skracał nam czas o.O W sumie potem nam wydłużył, wszystko się wyprostowało, dogadaliśmy się i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Także w sumie polecam, uważaj na siebie ; D
IP: 84.10.198.238
Juśkaa16
Gość
A był ktoś z nimi w Złotych Piaskach w hotelu Dana Palace Park i moze mi powiedziec jakie sa warunki w tym hotelu? ;) A moze ktos jedzie w tym roku? ;)
IP: 31.63.164.164
Kamila
Gość
Ja sie zastanawiam nad Dalmacją i Hiszpanią ale jeśli chodzi o Hiszpanie jest tylko ostatni termin wolny i jest chyba tylko 5 miejsc :<
IP: 109.243.214.174
ra.,
Gość
Ja pojadę do Dalmacji tylko nie wiem jeszcze czy jechać bo chyba jadę sam ;)
jakoś na początku chce jechać : ;)
IP: 87.204.34.67
ra.,
Gość
Jedzie ktoś nad DALMACJĘ 2 TURNUS
IP: 87.204.34.67
ona
Gość
siemka. ja jade na obóz do Włoch i szczerze mówiąc pod względem zorgazizowania słyszałam ,że sa spoko i jest to bardzo dobre biuro ale bardzo z tego względu boje sie o luzy....;|
IP: 83.29.113.62
Kamila
Gość
Heej czy ktoś jedzie na 2 turnus do Hiszpanii z Jaworzyny?:>
IP: 31.174.69.52
monika
Gość
Hey leci może ktoś do Bułgarii 2 turnus ? Chciałam się spytać czy są luzy..?
IP: 109.243.20.6
steryd
Gość
Kamila napisał
Heej czy ktoś jedzie na 2 turnus do Hiszpanii z Jaworzyny?:>


Ja jade na drugi turnus do Hiszpani
IP: 77.255.125.78
Kamila
Gość
ja jednak nie jade na ten turnus ale życzę miłej zabawy :D
IP: 31.175.165.68
ola
Gość
Może jedzie ktoś do Rimini ze zwiedzaniem Wiedna w terminie 21.07 30.07?????????? :)
IP: 178.235.50.251
gość
Gość
bułgaria z jaworzyną? błagam was! na gorszym wyjeździe chyba nigdy w życiu nie byłam! zero luzu, totalna dyscyplina jednym słowem katastrofa!!!! totalnie nie polecam!
IP: 83.5.9.155
uczestnik
Gość
Jaworzyna tour najgorsze biuro jakie widziałem. byłem w tym roku z nimi w Bułgarii i jestem niezadowolony.Czułem się jak w sowieckim łagrze. zero luzu, ciągłe kontrole, wrzaski i prowokowanie awantur,wieczorne wyrywkowe badania alkomatem, zmuszanie do gier integracyjnych bo jak ktoś nie grał to nie miał czasu wolnego i siedział cały wieczór w hotelu.
za jakiekolwiek przewinienie pompki lub brzuszki niektórzy robili ich po 400 (w tym spóźnienie 10 za 1 min spóźnienia).mógłbym tak wyliczać w nieskończoność.mogę powiedzieć szczerze że gdyby nie karda wyjazd byłby super.
IP: 79.162.53.41
gość
Gość
moja siostra była z tym biurem i potwierdzam to co pisze kolega powyżej, zero luzu, wychowawcy pilnują, same zakazy i nakazy :/
IP: 83.26.75.25
gosc
Gość
chcialam wybrac sie na oboz z tego biora jednak po przeczytaniu wielu komentarzy sie nad tym zastanawiam, czy nadal nic sie nie zmienilo i nie ma luzoow sa zakazy i nakazy i czy pilnuja ?
IP: 83.31.113.119
mika
Gość
był ktoś moze z jaworzyną w bułgarii hotel kotva? jak tam jest, czy hotel i jedzenie spoko?
IP: 78.88.143.224
mania
Gość
Dołączam się do pytania powyżej, czy był ktoś może z Jaworzyny w Bułgarii hotel Kotva, chodzi mi głównie o więcej informacji pod względem kadry, czy jest luźno, bo powyżej widzę bardzo zróżnicowane komentarze . Osobiście jestem tego zdania ze wszystko zależy od kadry na jaką się trafi, a nie na biuro, ale mimo to jednak chciałabym poznać ogólne opinie czy było luźno.
IP: 78.10.110.20
Dar.
Gość
ra., napisał
Jedzie ktoś nad DALMACJĘ 2 TURNUS


ja jadę z koleżanką 13-23.07 :)
kurcze, teraz sama nie wiem jak to jest: są te luzy czy nie? opinie widzę podzielone...
IP: 194.63.135.5
Użytkownik
Posty: 8
Wszystko okej z biurem, a na wyjazdach jest luz i ciekawe przygody. Serdecznie polecam !

Udanych wakacji !

Pozdrawiam.
IP: 80.53.109.109
Użytkownik
Posty: 9
Byłam na obozie z biurem podróży Jaworzyna Tour i mogę powiedzieć iż kadra nie była przystosowana do opieki nad starsza młodzieżą, sprawy załatwiano krzykiem, zupełny brak organizacyjny, nie dopilnowywanie dzieci ( brak ciszy nocnej, alkohol), rygor, zły przykład ze strony kadry, brak kultury, za nie uczestniczenie w dyskotece awantura.
IP: 80.53.109.109
gość94
Gość
A ja powiem tyle, że byłam z nimi juz dwa razy, i za każdym razem było przezaaajebiście!! Kadra była wymarzona jak cud miod i orzeszki! ;D więc ja wam to biuro z całego serca polecam! :) w dodatku.. wszystko zależy od kadry i kierownika czy rezydenta, dlatego nie opierajcie się zbytnio na opiniach :) ja np. mialam sytuacje gdzie przyłapali nas z alkoholem - i co? - i nic ;D
Dodatkowo, w tym roku będzie to mój trzeci wyjazd z Jaworzyną (Bułgaria - h.Dana Palace)
IP: 83.143.129.26

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Obóz z Jaworzyna Tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij