» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria Złote Piaski.. steja, ok-tours? Był ktoś lub jedzie?

Bułgaria Złote Piaski.. steja, ok-tours? Był ktoś lub jedzie?

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
http://www.juwentur.com/Obozy_2011_mlodziezowe_Afrodita_All_Inclusive_lato_2011_Bulgaria_Zlote_Piaski_Autokarem_CARD_OF_THE_NIGHT-742.html

WYBIERA SIĘ KTOŚ W TERMINIE 14.07-25.07? ;>


btw nie polecam biura ok-tours, byłam w zeszłym roku ;p
IP: 195.116.235.112
Juanita
Gość
Gwizduu napisał
Ja jade ze steji do Bułgarii hotel royal , autobusem :D termin 05.07 . Mam nadzieje ze jedzie ktoś wporządku z kim będe pić :D


hej hej :) ja jadę w tym samym terminie też do Royala ;) właśnie się zastanawiam czy będą luzy, bo jak nie, to kiepsko;X jak myślisz?
IP: 83.5.222.100
Juanita
Gość
Ciekawi mnie, jak wygląda "opieka" na tych obozach, bo nie chciałabym być za bardzo nadzorowana ;X
IP: 83.5.222.100
kama
Gość
lulu napisał
Bułgaria 19.07 - 29.07 ;-D jedzie ktoś?


jaaaaaa. :P
IP: 79.185.180.202
Katarina
Gość
hej hej
Jedzie ktoś do Bułgarii - Złote Piaski 23 lipca ze Steją??
IP: 217.98.58.207
Agata_Rybnik
Gość
17 lipca z ok toursa jade do nikae park autokarem z katowic :) gg : 7625274
IP: 83.22.202.13
Kima
Gość
Katarina napisał
hej hej
Jedzie ktoś do Bułgarii - Złote Piaski 23 lipca ze Steją??

ja jadę :) to hotelu warszawa ?
IP: 80.48.145.59
Katarina
Gość
wyruszam 22lipca z Warszawy, a ty Kima??ciekawe czy będzie jakaś fajna kadra??
IP: 77.112.52.14
Katarina
Gość
tylko nie wiem ile kasy zabrać, oraz czy tu kupić euro i tam wymienić na leva a może od razu kupić tu leva????.......
IP: 77.112.52.14
Kima
Gość
Ja prawdopodobnie z Łodzi 23 lipca, ale muszę jeszcze zadzwonić i się dopytać. Ja wezmę troche leva w kieszeń no i może euro ale ja biorę kartę i będę tam wypłacała :) jedziesz sama czy z ekipą?
IP: 80.48.145.59
Katarina
Gość
ja jadę z ekipa!!!
IP: 95.41.192.97
Kima
Gość
no to fajnie my jedziemy w 4, a wy?
IP: 80.48.145.59
Monia
Gość
Jedzie ktoś 17.07-28.07 z Ok Tours autobusem do Bułgarii ? ;) Hotel Nikea Park, moje gg: 1188869 , zgadamy się jbc :P
IP: 83.14.153.114
eww
Gość
kama napisał
lulu napisał
Bułgaria 19.07 - 29.07 ;-D jedzie ktoś?


jaaaaaa. :P

i ja z kolezanka ;) a wy sami ze znajomymi jak ?;>
IP: 83.24.57.231
eww
Gość
eww napisał
kama napisał
lulu napisał
Bułgaria 19.07 - 29.07 ;-D jedzie ktoś?


jaaaaaa. :P

i ja z kolezanka ;) a wy sami ze znajomymi jak ?;>

a wy jedziecie , lecicie i jaki hotel ?
IP: 83.24.57.231
~~~~
Gość
Bułgaria - Złote Piaski (2-13.08 z ok tours) ---> Jedzie ktoś?:D
IP: 79.184.175.198
justynaaa
Gość
1.08-12.08 biuro STEJA; hotel Royal! wybiera się ktoś oprócz Dominiki? :)
proszę o kontakt. GG: 6999290
IP: 83.27.133.231
Monika
Gość
Ja byłam pierwszym turnusem w Nikea Park z ok-tours. Powiem wam tak , droga do Bułgarii trwała 43h z tym ,ze ja ze Szczecina jechałam także tu postój w Poznaniu(1h) , tu we Wrocku(2h) , w Pszczynie (4h) - wszystko ,bo czekaliśmy na autokary z innych miast. Autokary też takie sobie , mogło by być lepiej :P, po przyjeździe czekaliśmy na hotel 4 godziny , wyobraźcie sobie tacy brudni ,zmęczeni i nie mogliśmy wskoczyć do basenu ...Ale po przydzieleniu pokojów stwirdziłyśmy ,ze nasz pokój wynagradza nam te wszystkie godziny :D Zrzekłyśmy się standardu a miałyśmy najlepszy pokój :D ( Zeby dostać najlepszy dobierzcie się najlepiej w 6 , zrzekajcie się standardu i bierzcie pokoje od 5 piętra wzwyż najlepiej z końcówką 7 , 8 ,jak ktoś będzie w pokoju 507 to ja tam mieszkałam w pokoju bez balkonu , więc proszę o niego dbać :D Salon z kuchnią i dwoma łóżkami , łóżka były przy ścianie tzn szybie , która wychodziła na morze, świetny widok , taka zamiast ściany jest od sufitu do podłogi wielkie okno a za nim morze :D i budzisz się tak i zasypiasz z widokiem na morze :d , poza tym 2 łazienki ,ale jedna zamknieta i 2 pokoje typowo sypialne jeden z balkonem , drugi nie klima i wszystko jest.) Jeżeli bierzecie laptopa to bierzcie kabel , bo w pokojach jest net ale przewodowy , bezprzewodowy jest na recepcji. Jak pijecie to pijcie na mieście ,bo w hotelu rezydentka i opiekunowie są cięci. Rezydentka ogólnie jest walnięta , gadała o ufo pizzy ...,ale przezyje się ją , u nas sprawdzali bagaże i ludzie musieli finladie 0,7 , jacka danielsa , malibu wylewać ,a to ból był :D Także pijcie na mieście najlepiej ,o papierosy się nie sapali. Jeżeli traficie na Bartka (wychowawca , taki młody tańczy hip-hop) to macie zajeb*scie :D Koleś niesamowity , masa energii , świetnie dogaduje się z młodzieżą , animatorzy też są fajni Adam i Marcin (pozdrówcie ich i Bartka od dziewczyn ze Świnoujścia 1-turnus:D) Basen super , jedzienie jak to Bułgarska kuchnia. Ja osobiście przeżyłam tam na frytkach i "sphagetti". Dyskoteki najlepsze PR i Malibu. Najlepiej zgrajcie się już w autokarze to będzie wam się lepiej bawić :D Koło 'wieży eifla' macie bar gdzie macie 3 drinki za 8 lewa :d i chyba 5 shotów za 3 lewe. Na plaży jest dosyć lipnie , wolałam chodzić na basen , nad basenem areobic, i niezapomniane układy do LaBomba i CiapalaGaleina :D W ost dzień mieliśmy iść do Parku wodnego ,ale nie było pogody ,(zeszlismy na dół dowiedzielismy sie o tym ,ze nie idziemy pół godziny po zdaniu pokojów , nikt się nie mył nawet ,bo myslelismy ze po basenie sie umyjemy , i znowu tacy wracalismy) przez co nie mieliśmy ani co z sobą zrobic ,ani co jeść (obiad mielismy wykupiony tam) no i poszliśmy w deszcz na miasto potem do hotelu i pół popołudnia w sali komputerowej (nie mieliśmy już pokoi) jakos załatwili obiady przez burzę mózgów. No i potem planowany wyjazd o 19 , potem zmienili na 20. Od 20 juz wszyscy z walizkami przed hotelem z deszczu , wkoncu wkurzylismy sie na rezydentke i o 20,45 powiedzielismy jej ,zeby sie ogarneła , bo stalismy cały zcas na deszczu. No to pozwoliła nam wejśc na hol do hotelu , a stamtąd już przemoczeni do klimatyzowanego autokaru (koleżanka zapalenia płuc się nabawiła :P) Ale ogólnie poza tym to było świetnie , ludzie świetni,opiekunowie sa lajtowi , tylko obowiązuje zasada szacunek za szacunek :) do Warny nie opłaca się jechać rezydentka mówi ,ze tak tanio a różnice 2 lew ;p. no to chyba tyle ile pamiętam jakby co to gg2279751
IP: 80.245.182.88
larko
Gość
Olczy! ja tez jade 10.08 z ok tours! Pokoje są 4osobowe, i wole ogarnąć juz jakies osoby do pokoju :). Ze mna jedzie jeszcze jedna kolezanka ;p
IP: 83.1.85.91
tinusiav
Gość
ja lece samolotem 26.-7 do Royala
leci ktoś ? ;)
moje gg 333 83 97
IP: 87.205.198.36
Użytkownik
Posty: 1
jedzie ktoś 10.08? pisać !!!
IP: 91.149.224.252
malina
Gość
hejka;) wybiera sie ktos do Bułgarii 1.08-12.08?
IP: 83.22.100.223
IIiiiii
Gość
Jadę jutro do Bułgarii -Steya do Royala. jedzie ktoś z Warszawy??
IP: 77.112.199.26
olecky
Gość
Kto się wybiera do Bułgarii w terminie 05.08 - 16.08 ze Steją, wylot z Katowic? :)
IP: 89.72.12.146
okral
Gość
BUŁGARIA OK TOURS 10.08 autobus. Kto jedzie?
IP: 83.1.85.91

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria Złote Piaski.. steja, ok-tours? Był ktoś lub jedzie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij