» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Plaże Opatija

Plaże Opatija

Strona: 1

Autor Treść
Gość
Gość
witam może ktoś mi pomoże :) jak wyglądają te betonowe plaże w Opatiji chodzi mi dokładnie o zejscie do morza jest gwałtowne po schodkach i głębina?? czy łagodnie zchodzi w doł z góry dziękuje za odp:)
IP: 83.26.160.229
leon
Gość
Jak mozna mówić o plaży z betonu? Lezy sie na kawałku rozgrzanego, parzącego betonu. Chyba ze wynajmie sie plastykowy leżak za 25 kun/dzien (15 złotych) lub zabierze ze sobą karimate, gruby ręcznik itp. i obowiązkowo obuwie tzw. plażowe antypoślizgowe. Zejście do morza jest różne w na całej długosci i głębia również. Osobiscie polecam tzw. dziką "plażę" przy hotelu Kvarner od centrum w kierunku Rijeki. Dno piaszczyste, płytkie od kolan po szyję i głebiej. Zejście po skałach lub drabince. Jest restauracja, park, miejsca zacienione. W samym centum naprzeciw hotelu Mozart jest wygospodarowany z morza ogrodzony basen, płytki z dnem piaszczysto-kamienistym, troche piasku dla dzieci. Ceny wyższe o ok.50% niz w Polsce. Piwo w knajpie 15-18 kun. w sklepie 2 litry piwa 23kuny, 1 gałka lodów 7 kun(4.20 zł). Ruch samochodowy, hałas, spaliny nawet w nocy. Polecam pieszą wycieczkę do kościółka w Veprinac na szczycie góry, widoczny z dołu. 2 godz. U góry bar. Piwo butelkowe 0.5 Ożuysko 15 kun. Naprawde warto. Niezapomniane widoki. W centrum sklepy 2xKonzum, Billa 40min., pizzernie. Miłych wczasów.
IP: 89.77.105.1
Gość
Leon wielkie dziex za odp a co do betonowej plaży poprostu tak to nazywają heh bo z prawdziwą plażą mają tyle wspólnego co świnia z siodłem :)
IP: 83.4.251.253
Użytkownik
Posty: 17
a jakie są ceny napojów, pizzy itp.?:)
IP: 93.105.23.165
Użytkownik
Posty: 17
i czy mozna dojechac do Rijeki? jaka cena biletów i jak długo?:)
IP: 93.105.23.165

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Plaże Opatija

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij