» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Autor Treść
Juja
Gość
Z tego co wiem to różnica jest niewielka. Samo wyposażenie pokoju nie różni się specjalnie. Wydaje mi się, że jedynie lodówka jest zaopatrywana na bieżąco w napoje typu cola czy fanta i jeden raz podczas pobytu możesz skorzystać gratis z restauracji a"la carte. Wiem to od Litwinów, których poznałam w grudniu w El Palacio i mieli superior, bo ja zawsze jeżdżę do pokoi standardowych. Didi nie bierz sobie więc tych informacji specjalnie do serca, ponieważ nie jestem pewna czy są do końca zgodne z prawdą.
IP: 83.4.102.37
didi
Gość
Dzieki Juja, tez cos wyczytalam o tym w Internecie (dodatkowo w pokoju jest jeszcze suszarka i male lusterko w lazience! pewdziwe superior! ;) )
Megi, chyba skusze sie na te olejki :)
IP: 83.8.228.195
ffaannkkaa
Gość
do didi, możemy się jakoś skontaktowac na gg?? 8392159, w zdjęciach z hotelu go niema a u lawadara widziałam, ale chodzi mi o informacje co teraz tam sie dzieje
IP: 83.8.229.70
didi
Gość
Megi moglabys sie zapytac swojego kolegi z el Palacio co tam sie dzialo w ostatni weekend?
Na forum znalazlam dosc niejsny wpis jakiejs Rosjanki, podobno zakwaterowali w hotelu ok 1000 egipskich gosci, czesc personelu odeszla, goscie atakowali recepcje i kelnerow?????

fanka nie uzywam gadu-gadu, podaj maila
IP: 83.8.204.201
ffaannkkaa
Gość
do didi: ffaannkkaa@o2.pl
IP: 83.8.198.148
megi
Gość
didi mój znajomy jest teraz w domu więc nie wie co się dzieje w Sunny.no tak, mało obcokrajowców więc przyciągają swoich pewnie za małe pieniądze.jak byłyśmy w lipcu to też było sporo arabskich rodzin,jednak zachowywali się normalnie.a olejki kup,ale tylko u Ahmeda bo on ma seryjnie oryginalne.Powołaj się na mnie i moją siostrę.napisz mi swojego maila to napiszę więcej:-)
IP: 83.5.165.141
Juja
Gość
Szczerze powiedziawszy to wolałabym 1000 egipskich gości aniżeli 1000 Rosjan. Jednak nie chce mi się wierzyć w te mega podróże arabskich turystów, szczególnie w dobie arabskiej rewolucji i kryzusu. Faktem jest, że coś jest na rzeczy, bowiem dzisiaj mój znajomy napisał. że od maja część pracowników przenoszą do innego hotelu, w związku z jakimiś problemami w El Palacio. Myślę, że Hassan ma na myśli zbyt małą liczbę gości lub coś innego....Przekonam się już 13 maja!!!!!!!
IP: 80.239.242.94
didi
Gość
O nieee... mam nadzieję, że Mr M tam będzie w maju! Jeśli ktoś może to proszę zweryfikować czy nadal tam pracuje :)
Megi missn@poczta.onet.pl
IP: 83.30.202.28
didi
Gość
Informacja zweryfikowana, życzliwość ludzka nie zna granic !
Juja, Ty sie powoli pakuj ;)
IP: 83.30.202.28
megi
Gość
didi kiedy Ty w końcu lecisz?13 maja czy później?
IP: 83.5.221.61
didi
Gość
jeszcze nie wiem :(
IP: 83.30.205.37
megi
Gość
Juja pakujesz już letnią garderobe?
IP: 83.10.68.90
Juja
Gość
Na razie wyciągnęłam walizkę na środek pokoju i jak zwykle zaczynają się dylematy związane z wyborem garderoby. Nie wiem jak to jest; przecież jeżdżę do Egiptu przynajmniej dwa razy do roku i powinnam już wiedzieć co ze sobą zabrać. Najchętniej wzięłabym całą szafę. Tak jednak być nie może i znowu zaczyna się monotonna zabawa w pakowanie. Mam nadzieję, że do piątku zdążę!!!!!!!!!!!!!
IP: 80.239.242.206
megi
Gość
My God!Jak ja ci zazdroszczę:-)
IP: 83.5.235.132
didi
Gość
Proponuję przekonać męża, że jedna koszulka i gatki mu z zupełności wystarczą (wieczorem będzie prał, a rano już suche). Tym oto sposobem zyskałaś kolejną walizkę na plażowe ciuszki. Poproszę o fanfary dla mnie :)
IP: 83.7.31.193
megi
Gość
didi jesteś genialna!!!
IP: 83.5.235.132
Juja
Gość
Didi!!! Jesienią, kiedy jeżdżę z mężem na wczasy, postępuję prawie dokładnie wg Twojego opisu. Niestety wiosną zwykle wyjeżdżam bez niego, więc muszę zapakować się w jedną walizkę!!!!!!!!Nie mam pojęcia jak to zrobić, tym bardziej, że oprócz ciuchów muszę zabrać jeszcze płetwy i inne akcesoria do wody, książki, prezenty (ok. 30 sztuk Prince Polo, kilkanaście długopisów i różne inne drobnostki). Jakoś muszę sobie poradzić :'( A tak poza tym Didi co z Twoim wyjazdem i czy zdecydowałaś już kiedy lecisz? Pozdrawiam
IP: 217.212.230.14
megi
Gość
juja jeszcze dwa dzionki i będziesz w Raju!!!co ja bym dała aby się tam znaleźć,oderwać się od szarej rzeczywistości,odreagować i złapać oddech:-)no cóż mogę tylko pomarzyć,przynajmniej na razie.życzę przyjemnego wypoczynku,rozkoszuj się każdą chwilą.słońca życzyć nie muszę:-)zrób dużo zdjęć co byś niektórymi mogła się podzielić z miłośnikami el palacio.
IP: 83.5.233.230
gość
Gość
A ja już niedługo tam będę aż 2 tygodnie.
IP: 83.28.134.105
Juja
Gość
Megi już tylko 20 godzin i będę w naszym Raju!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że w hotelu wszystko będzie OK, zresztą zaraz po powrocie zdam relację. Dziekuję za życzenia, natomiast Ty nie martw się - na Twój wyjazd też przyjdzie czas!!!Pozdrawiam
IP: 195.39.216.146
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
Juja szczęściaro :D
ale powiem Wam, że jestem w szoku widząc ceny wycieczek do el Palacio ! Poleciało to jednak na łeb, a z tego co udało mi się zasłyszeć Egipt i Tunezja szykują jakąś większą kampanię, żeby odbudować zaufanie turystów sprzed rewolucji, więc można się spodziewać jeszcze większych udogodnień ;)
Zobaczymy...

PS. Juja odpoczywaj tam też za nas, nie tylko za siebie ;)
IP: 93.157.113.236
Juja
Gość
Ahlan wa sahlan!!!!!!!!!!!
No i wróciłam NIESTETY!!!!!!!!!!!!Było cudownie, wspaniale, fantastycznie, magicznie, ale zbyt krótko!!!Hotel nie jest w pełni zapełniony (w ok. 3/4). Wiekszość, jak zwykle, stanowią Rosjanie. Polaków też jest sporo. Mam wrażenie, że jest trochę spokojniej i bardziej leniwie, aczkolwiek jeśli chodzi o kwestie organizacyjne to niewiele się zmieniło. Obsługa jest niestety w niepełnym składzie. Dla zainteresowanych;Maget nadal jest szefem restauracji a Adriano wrócił do pracy w hotelu. Jedzonko trochę uboższe, ale to przecież nie jest takie istotne. Najważniejsza jest atmosfera, a w tym hotelu czuję się prawie jak w domu!!!! Już tęsknię i planuję kolejną podróż. Pozdrawiam
IP: 195.39.216.146
megi
Gość
juja welcome home!oj rozumiem jak to jest wrócić do szarej rzeczywistości.to na prawdę bolesny upadek.szkoda,że nie mogłaś zostać dłużej,chociaż z drugiej strony też podejrzewam iż byłoby za mało.a ja wciąż z utęsknieniem czekam na wakacje i mój wyjazd...jeszcze trochę.
IP: 83.5.239.31
megi
Gość
didi żyjesz?Maget czeka specjalnie na ciebie.kiedy jedziesz?
IP: 83.5.239.31
didi
Gość
Wlasnie wrocialm! Juja musze Cie zmartwic, bo pytalam jednego plazowego i jednego kelnera o Jole z Katowic i Cie nie znali ! Wyjazd tym razem byl sredni , ale to tylko dlatego ze spalilam sie na sloncu juz pierwszego dnia, a w polowie dopadla mnie klatwa. Na szczescie w hotelu jest lekarz... Jesli chodzi o M to go nie poznalam, zlapalam mega wstydziocha i nie podeszlam do niego. Megi jestes szczesciara skoro sam Cie zagadal. Do tego wszystkiego nie mam zdjec, a moj aparat lezy na dnie przy lewym skrzydle :( Wiec Megi nadal licze na Twoje zdjecia :) Mimo wszystko sie nie zniechecam i we wrzesniu wybieram sie tam znowu
IP: 83.8.224.81

Strona: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij