» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Dobre buty trekingowe, szukam.

Dobre buty trekingowe, szukam.

Strona: 1

Autor Treść
mario
Gość
Hej szukam dobrych butów trekingowych, wybieram się ze znajomymi na parę tripów i potrzebuję czegoś mega konkretnego. Jakieś propozycje?
IP: 46.29.146.200
darios
Gość
Z mojej strony doradzę Buty Salomona Explorer GTX, mam je obecnie i pełen komfort, no i przede wszystkim wykonanie i wygoda lux, wykonane ze skóry naturalnej, dobra amortyzacja i komfort, cena może nie jest najniższa ale jak dobrze poszukasz znajdziesz jakieś promocję w SARAFISIE masz niezłe ceny, także powodzenia życzę.
IP: 213.108.112.243
Użytkownik
Posty: 5
Też ostatnio poszukiwałam dobrych butów trekingowych, które wytrzymają wędrówki zarówno w górach, jak i po lasach i ciężkim, błotnistym terenie (lubię czasami spacery wgłąb głuszy, gdzie nie wiem, co na mnie czeka). Ostatecznie zdecydowałam się na markę Bates. Dużo osób chwaliło to obuwie i faktycznie muszę przyznać, nie były to czcze przechwałki. Batesy są wygodne i nieprzemakalne, co dla mnie bardzo duże znaczenie.
IP: 89.67.54.236
Użytkownik
Posty: 46
A jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup tych butów trekkingowych? Bo ja np polecałbym szukać wśród modeli firmy Salomon,gdzie wybór masz zdecydowanie największy,no ale ważna jest tutaj cena. Czekamy na szczegóły.
IP: 79.185.53.71
Użytkownik
Posty: 20
Mam buty z Salomona i uważam, że są bardzo dobre. Fakt, kosztują niemało, ale przy butach trekingowych raczej należy się tego spodziewać
IP: 5.184.135.8

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Dobre buty trekingowe, szukam.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij