» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » WCZASY ODCHUDZAJĄCE, SKUTECZNE ODCHUDZANIE

WCZASY ODCHUDZAJĄCE, SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
WCZASY ODCHUDZAJĄCE, SKUTECZNE ODCHUDZANIE. Wczasy odchudzające - skuteczne odchudzanie!

Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, dieta niskokaloryczna i dieta proteinowa, a także zabiegi oraz duża porcja ruchu wspomagające skuteczne odchudzanie. Zapraszamy na Wczasy odchudzające, kuracje oczyszczające, turnusy odchudzające na Mazurach.

Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze Wczasy Odchudzające są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast.

W GRUDNIU I STYCZNIU SUPER OFERTA !!!

Nawet 350 zł gratis na zabiegi wspomagające odchudzanie.

sprawdź ofertę:
http://www.milomlynzdroj.pl/pl/promocje/199-wczasy-odchudzajace-listopad

Nordic Walking na Mazurach,Ćwiczenia pod opieką specjalistów, Dieta owocowo - warzywna

Skuteczność naszych wczasów odchudzających zapewniają odpowiednio dobrane i opracowane składniki:

dieta ( oczyszczająca owocowo – warzywna , niskokaloryczna lub dieta proteinowa ),
zajęcia (fitness, aquaaerobic, gimnastyka, ruch),
Nordic Walking (Mazury stwarzają idealne warunki dla tej aktywności),
zabiegi ( magnetostymulacja z masażem automatycznym, „łóżko Hydroter”),
wykłady,
rodzinna atmosfera.

Wczasy odchudzające to sedno naszej filozofii „Vitality” - do wyboru mają Państwo:

Vital Program - Dieta Proteinowa
Vital Program- Dieta Oczyszczająca
Vital Program- Dieta Niskokaloryczna
Wczasy dietetyczne „Oczyszczanie – Odchudzanie – Witalizacja”

http://www.milomlynzdroj.pl/wczasy-odchudzajace
IP: 83.18.192.113
Magda
Gość
Ja znalazłam mały pensjonat w górach (Willa Zosieńka), który nie tylko ma dobre efekty w odchudzaniu, ale jest tam przemiła atmosfera. Zwiedziłam już klika ośrodków i ten gorąco polecam.
IP: 79.187.16.18
joanna641
Gość
Jeśli macie problem z motywacją, ciężko wam zrzucić kilka kilogramów, albo po prostu chcecie zadbać o swoje zdrowie i kondycję – obozy boot camp są najlepszym rozwiązaniem.

Polecam Fox Boot camp na mazurach. Oferują odchudzanie w wojskowym stylu.
Jest to super rozwiązanie dla wszystkich znudzonych salą gimnastyczną, monotonnymi ćwiczeniami na siłowni, itd.

Ruch w malowniczej mazurskiej scenerii przez cały dzień, zdrowe posiłki i niezła zabawę...to jest to co tygrysy lubią najbardziej
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:53, 29.11.2018. »
IP: 80.51.45.3
Użytkownik
Posty: 15
A ja ostatnio znalazłam ciekawą ofertę w hotelu Klimek. Byłam tam już wcześniej w trakcie weekendu majowego. Przesyłam Wam też link do tej oferty: www.hotelklimek.pl/oferty-specjalne/zbedne-kilogramy
Oferta mi się bardzo podoba i możliwe, że z niej skorzystam :) Samo SPA zachwyciło mnie już w trakcie majówki, dlatego też jestem świadoma tego, że na pewno nie będę żałować kolejnego pobytu w tym hotelu :)
IP: 83.5.26.211
Użytkownik
Posty: 23
Pakiet Fit* - „3 kroki w stronę Zdrowego Stylu Życia” Polecam pakiet dietetyczny w Hotelu Miłomłyn Zdrój.

Nie wiesz jak się prawidłowo odżywiać?

Nie wiesz w jaki sposób ćwiczyć?

Ten pakiet jest właśnie dla Ciebie!



W ciągu trzy dniowego pobytu nasi specjaliści wskażą Ci jak ćwiczyć w domowych warunkach oraz w jaki sposób zastąpić obecną monotonię żywieniową, zdrowymi oraz wysoko odżywczymi produktami.
http://www.milomlynzdroj.pl/pl/pakiety-specjalne/262-pakiet-fit
IP: 46.171.194.193
Użytkownik
Posty: 3
Fajna propozycja, aczkolwiek wolę wsiąść na mój Raleigh EVEREST GTS czy popływać - jeśli chodzi bowiem o odchudzanie, koniecznym jest praca przez cały rok, a takie wczasy winny być jeno uzupełnieniem.
IP: 91.196.13.72
maksym
Gość
My będziemy wypoczywać w Polsce, konkretnie Ośrodek Zielona Polana w miejscowości Łączki, w Bieszczadach. Nie płacimy nic za dzieci co ma dla nas duże znaczenie. Ogólnie widzę, że oferta jest o wiele lepsza, niż była kiedyś - basen, kort, boiska, tor linowy, spa, pełen wyżywienie za taką kasę? Podoba się nam ;-)
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 61
Jeżeli chcecie się odchudzić może wybierzcie jakieś fajne miejsce w którym można aktywnie spędzić czas ? :) Bardzo fajnei jest na przykład w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą - jest tam cała masa różnych atrakcji takich jak sporty wodne, drużynowe, kajaki, mają swoją przystań żeglarską.
Można też tam zdrowo zjeśc.
IP: 89.229.134.13
KarOlola
Gość
ja uważam, że takie wczasy odchudzające to świetny pomysł - większa motywacja i samodyscyplina. Znajoma poleca Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Mówi, że jeździ tam w lecie na urlop a jesienią na wczasy odchudzające. Ja też uważam, że jesień jest dość dobrą porą na odchudzanie - wiadomo od razu nie będzie widać efektów a odchudzanie latem to tylko kolejne frustracje.
IP: 5.226.87.98
Malina
Gość
no na pewno jest większa motywacja jak za coś zapłacisz i jesteś wśród osób, które również przyjechały w tym samym celu co Ty. Słyszałam o tym Ośrodku Zalesie Mazury Active Spa ale bardziej jako ośrodek na urlop bo znajomi tam byli i mi polecali ;) a o wczasach odchudzających nie słyszałam - ciekawie jak z tą oferta u nich jest ;)
IP: 77.113.26.75
gość
Gość
Wspaniała Przemiana - Wczasy Odchudzające z Pakietem Beauty. Polecam wczasy w Hotelu Miłomłyn Zdrój na Mazurach.
IP: 46.171.194.193
Użytkownik
Posty: 3
Zgodzę się z tym, że takie wczasy są bardzo dobre jeśli chodzi o motywację do dalszego działania. Poza tym przez cały czas jest się pod opieką dietetyka i w ruchu - jest sporo zajęć sportowych itp. Nie wiem jak w innych przypadkach ale na tych wczasach są też organizowane wykłady, konsultacje dietetyczne więc można się wiele dowiedzieć na temat odchudzania konkretnie w swoim przypadku. Poza tym na wstępie każdy przechodzi badania.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:53, 29.11.2018. »
IP: 178.182.164.184
Użytkownik
Posty: 5
Zawsze się zastanawiałam czy to realne jest schudnąć zdrowo w tak krótkim czasie.
IP: 5.172.247.90
Użytkownik
Posty: 12
hmmm ciekawy pomysł :) ale właśnie czy takie chudniecie jest zdrowie i ile można schudnąć podczas takich wakacji :)
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 2
A nie lepiej przejść na dietę pudełkową ? Myślę że taniej kosztowo wyniesie. Ja tam zamawiam i jestem z nich zadowolona. Z nimi całe odchudzanie i zdrowe odżywianie stało się zdecydowanie prostsze. To bardzo wygodne rozwiązanie- zwłaszcza, że mam nienormowane godziny pracy i gotowanie czasem po prostu nie wchodzi w grę- po całym dniu po prostu mi się nie chce. A tutaj po prostu o konkretnej godzinie wyciągam posiłek i jem
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:41, 26.03.2020. »
IP: 46.238.240.59
Użytkownik
Posty: 1
Nie jestem przekonany czy takie wczasy odchudzające to dobry pomysł. Mało czasu, więc pewnie będzie intensywnie. Podejrzewam, że sporo osób się od razu zniechęci. Moja kuzynka miała spory problem z nadwagą. Zaczęła powoli. U nas w Toruniu są świetne zajęcia fitness w City Fit. Początkowo chodziła raz w tygodniu. Później dwa razy i jeden dzień przeznaczała na trening na siłowni. Teraz figurę ma idealną.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:40, 26.03.2020. »
IP: 76.178.176.126

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » WCZASY ODCHUDZAJĄCE, SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij