» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia hotel Posejdon

Paralia hotel Posejdon

Strona: 1

Autor Treść
Angi
Gość
Hej.
W sierpniu jedziemy z narzeczonym do Parali, nigdy nie byłam w Grecji, wcześniej byłam dwa razy w Hiszpanii - super kraj i ludzie, Hiszapanie są bardzo mili, zwłaszcza dla kobiet:P ale grzeczni i życzliwi, przynajmniej ja na takich trafiłam:) Pralia to podobno "mało grecka imprezowania". Mi osobiście to nie przeszkadza, jedziemy tam żeby odpocząć, opalić się i zabawić:D no i skorzystać z kilku wycieczek fakultatywnych:)
czy ktoś mógłby napisac kilka zdań, czego mogę się spodziewać, jakie są ceny (np w porównaniu z Hiszpanią), na jaką wycieczkę sie wybrać, co zobaczyć, czy warto odwiedzic pobliskie miejscowości i czego spróbować? oprócz frape, które podobno jest przeeepyszne:)
Czy ktoś był moze w hoteli Podejdon? bo własnie tam jedziemy, jeśli tak to proszę o opinie.
Jedziemy z bp tęcza, pierwszy raz, nigdy nie korzystaliśmy z ich usług, ale podobno jest wporządku, nie oczekujemy cudów ani luksusów, raczej przyzwoitego standartu:)
dzięki, pozdrawiam
IP: 212.59.231.17
marusia
Gość
hej my jedziemy 18-31 sierpnia do olimpic beach i parali, w jakim terminie bedziecie i skąd wyjeżdżacie??? pozdrawiam
IP: 178.181.147.31
Angi
Gość
Hej. Wyjeżdzamy 29 sierpnia z Tarnowskich Gór (a właściwie przystanek Bytom). To akurat się wymienimy:)
Jedziecie z Tęczy? Korzystaliscie już z tego biura? My jeszcze nie, ale opinie ma raczej wporządku więc jestesmy dobrej myśli:)
IP: 85.14.79.81
Marek Bytom
Gość
Byłem już z biurem TĘCZA Kokkino Nero i był ok !!! I w tym roku jadę z TĘCZĄ lecz do Parali ! Pytania mg.marek@op.pl
IP: 83.22.48.36
Angi
Gość
Czyli na temat samej Paralii i hotelu Posejdon narazie nie możesz nic powiedzieć:( trudno, jedziemy w ciemno:) myślę, że będzie ok:)
a możesz mi powiedzieć jak wyglądają autokary tęczy? Nie ma z nimi problemy, do Grecji długa droga więc dobrze by było żeby były konforowe:) jak jechałam do Hiszpanii z Zawadzkiego to raz jechalismy Manem - był wporządku, minusem była klima z przodu autokaru więc jak strasi poskręcali klime to do nas do tyłu mało dochodziło powietrza i na nic sie zdały prośby rezydentki o odkręcenie klimy, bo po 10 min jak usiadła znowu ją zakrecali więc nam było troche gorąco, ale za drugim razem jechaliśmy Scanią, o wiele lepiej, większy autobus i klima z tyłu więc to my decydowaliśmy i była na ful:)
IP: 85.14.79.81
mario
Gość
Bylem w Posejdonie i o ile pokoje nie wzbudzały zastrzeżeń to tamtejsza hotelowa kuchnia bardzo słaba... Śniadania jeszcze w miarę, ale obiadokolacje strasznie marne, mało, brak wyboru, raz dostaliśmy frytki (z supermarketu, zimne, połowa nie nadawała się do zjedzenia) i po kawałku kiełbasy... Nie polecam wykupowania tam posiłków.
IP: 83.238.224.240
Angi
Gość
Witam.
nie zgadzam się z tą opinią. Hotel fajny, w końcu to 3*. Czysto, sprzątano nam codziennie, a ręczniki zmieniano co drugi dzień, natomiast pościel 3 albo 4 razy na turnus (10 nocy), nie jestem pewna dokładnie.
Natomiast jedzenie było jak dla mnie bardzo dobre, a podobno jestem wybredna:P, fakt, nie było wyboru na kolacje, ale jedzenie było dobre i zawsze ciepłe, dwa razy zdarzyła się kolacja, która mi nie odpowiadała, ale obeszłam sie bufetem sałatkowym oraz kukurydzą i lodami na mieście:) no i zawsze były pełne, duże porcje, a nie jakaś kiełbasa, przynajmniej my nie trafiliśmy. właściciel bardzo miły i grzeczny:) ogólnie hotel oceniam bardzo dobrze. Oczywiście jak ktoś jest z tych co liczy na luksusy za grosze to się zawiedzie, my jechaliśmy z tęczą za 1200zł/os. z wyżywieniem HB i za tą kase rewelacja! No, ale jsk ktoś wcześniej jeżdził do Tunezji, Turcji czy coś takiego za 1600zł z fulopcją to się zawiedzie. Trzeba podejść do tego rozsądnie i wiedzieć gdzie sie jedzie.
Natomiast jesli chodzi o samą Paralie to jak dla mnie słabo, niezbyt czysto, zwłaszcza na plazy (ale to już "zasługa" turystów), no i mała mieścinka, można się szybko znudzić, knajp mało. Wcześniej byłam w Hiszpanii i jeśli chodzi o porównanie to Grecja wypada słabo.
IP: 85.14.79.81
Gość
Gość
Byłam w Posejdonie w sierpniu tego roku. Hotelik mały ale bardzo czysty. Pokoje były sprzątane każdy dzień, co drugi dzień wymiana wszystkich ręczników, raz na turnus (10 dni) zmieniono nam pościel. Pani z recepcji przemiła. Posiłki bardzo dobre , zawsze ciepłe kolacje, przez 10 dni nie powtórzyły się posiłki. Ogromne porcje. Plaża faktycznie "brudna", natomiast hotelik polecam wszystkim którzy lubią gwar małego miasteczka i czystość za niewielkie pieniądze. ;)
IP: 83.4.104.17
W..
Gość
Paralia i Hotel Posejdon jest w moim kręgu zainteresowań, prosiłbym jeszcze o info. czy jest wypożyczalnia rowerów ? i czy jest jakaś czystsza plaża w pobliżu ?
IP: 193.239.63.254
valdi
Gość
Byłem w tym hotelu wrzesień 2014, hotel czysty obsługa bez uśmiechu,posiłki tragedia.
Zero owoców, stale to samo, zimne obiady, jakby wszystko z
łaski!

Stanowczo ODRADZAM!!!
IP: 83.8.199.122
anija
Gość
My byliśmy w Posejdonie w lipcu 2015 hotelik mały ładny i czysty jedzenie mielismy fatalne zimne salatki tak doprawione że odrzucaly pomidory same skóry jedna mielonka i jeden gatunek żoltego sera niejadalna jajecznica i jakotakie najtansze parowki w polsce bysmy sie ich nie tkneli tam jedlimy codziennie ,pieczywo czerstwe codzień,obiady bardzo małe jakotakie choc wszyscy narzekali na 9dni dwa razy podana zupa niejadalna sama oliwa z oliwek,łózka małżeńskie wąziutkie czyste lecz niewygodne.Sama Paralia ładna lecz szału nie ma no i polecam wziac coś do pradu na komary bo w pokoju w nocy kąsają.
IP: 91.218.61.79

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia hotel Posejdon

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij