» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Autor Treść
BartekGd
Gość
Asia - dzięki dokładnie tak jak mówisz tak się nazywali. My byliśmy od 13 sierpnia przez tydzień, jak widziałaś takiego wysokiego grubszego faceta w kapeluszu khaki :) to ja.
IP: 83.25.146.44
Asia
Gość
Ja byłam 2 tygodnie,od 23.07do06.08.Mojej starszej córce tak się podobało,że 10.09 leci jeszcze na tydzień z koleżanką. :D
IP: 77.114.212.225
Użytkownik
Posty: 4
A skąd lecicie??
IP: 83.17.125.194
Rafał
Gość
Gabrysiu lecimy stąd co Ty :)
IP: 83.17.125.194
LiNa
Gość
Witam :) Ja z seal of star przyleciałam 20 sierpnia, ale nie miałam czasu zeby wcześniej coś napisac :( Ogólnie hotel b. fajny i wszytskim polecam. Pamiętam jak czytałam tutaj te opinie starszne, ale całe szceście ze nie wziełam je na poważnie, bo śmiać mi sie chce jak ludzie potrafią zmyślać.. JEstem ciekawa, któzy to byli ludzie, z którymi tutaj na forum gadałam, czy na maiola ześmy pisali xD (a byliśmy tam w tym samym terminie :P) Dobra ale ja tu bede pisać o HOTELU.
Więc tak jak pisałam wyżej polecam wszystkim. Dojście do plaży super. może trzeba iśc z 2 minutki, ale to jest starsznie blisko hotelu. Naczytałam sie ze trzeba iśc przez jakieś skały itd. nie ma jak wyobraźnia ludzka. Hotel ma swoja piaszczystą plaże. Na plazy jest bar seal of star leżaki i parasole, a to wszystko za free :) Hotel nowiutki pokoje b. łądne, czyściutkie i ładnie urządzone. KElnerzy i reszta bsługi b. miła, uśmiechnięta i ch,ętna do rozmowy i tutaj wieeeelki + :) JEdyny taki minus to panie sprzątające, które nie sprzątały sytematycznie, albo przychodziły co 2 dni, albo co 3 i czasem przetarły tylko lustro w toalecie i tow szystko. Tylko niech nikt nie pisze, ze zachwywały sie tak bo nie dostały na piwku. dostawały od nas napiwki, a i tak jakoś to sprzątanie było takie se.. No, ale nie myślałam o tym i spędziłam super wczasy :) Co do miasta Konakli to jest jakies 10/15 min spacerkiem. A praktycznie przy hotelu jest takie miasteczko właśnie dla hoteli. Można tam kupic pamiątki i takie łot rzeczy xD Hotel,pokoje,obsługa,plaża, basen, morze, jedzenie super! JEdzenia to tyle i tak urozmaicone, że masakra. Śniadania to raczej codziennie to samo,ale na śniadanie tyle rzeczy było, ze można codziennie co innego brać ;) Na animacjach byłam 2 razy chyba po 3 minutek, więc zbytnio sie nie wypowiem, ale jak ja oglądałam wtedy to bardzo fajne. Animatorzy tez sympatyczni :D Serdecznie polecam ten hotel.!
Pozdrawiam :)
IP: 88.156.80.3
LiNA
Gość
przeprazam tam za błedy ortograficzne, ale zasem mi jakaś litera nie wchodzi na klawiaturze :( Z tego co teraz zytam to tam np. powinno być 'którzy' itd. Jeszcze raz sorry ..
IP: 88.156.80.3
Checinozi
Gość
Czy leci ktoś w termine 17.09.2008:)
IP: 83.17.250.146
Ania
Gość
Wróciłam 3 godziny temu. Napiszę więcej jak się wyśpię. Tak czy owak było rewelacyjnie ;-)).
IP: 83.238.228.37
LiNa
Gość
ja tutaj proszę zeby odzywał się troche nas turnus (6.08.08) Można powspominać :P szkoda ze tak szybko mineło xd
IP: 88.156.80.3
Ania
Gość
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Seal of Star. Tak naprawdę nie mam się czego przyczepić. Jedzenie było rewelacyjne. W ciągu tygodnia nie zdołałam wszystkiego skosztować. Obsługa bez zarzutu ( czasami zbyt miła ;-)).
Byłam na wycieczce w zielonym kanionie - polecam.
Wakacje w seal of star to dobry wybór ;-)).
IP: 77.253.35.253
MoNiKa
Gość
my też te wakacje wspominamy bardzo miło. LiNa byliśmy prawie na tym samym turnusie, tylko my przylecieliśmy 13 sierpnia . Było baardzo fajnie:D
IP: 83.14.224.194
Rafał
Gość
Byłem we wrześniu, hotel super. Brak negatywnych uwag.
IP: 83.17.125.194
Użytkownik
Posty: 4
Ja też byłam w Seal of star we wrzesniu. Również nie mam zadnych negatywnych uwag co do hotelu. Jedzenie super obsługa tez bardzo miła. Jedynie to animacje były do niczego. Miałam pokój z widokiem na drugi hotel i powiem szczerze ze tam animacje były extra a u nas to niczym nie przyciągały. Ale wszystko poza tym ok. Polecam
IP: 83.17.125.194
Ania
Gość
Jeszcze jedna uwaga: odradzam zostawianie kartek do wysłania w recepcji hotelowej ( a tak poradziła niestety rezydentka ). Kartki, które zostawiłam 8 września dotarły teraz do Polski i mają stempel z 2 pażdziernika!!!!! ;-((((((. Chyba jednak lepiej poszukać na własną rękę skrzynki pocztowej.
IP: 83.5.32.98
Użytkownik
Posty: 4
Ania masz racje. Do mnie tak samo pózno przyszły.
IP: 83.17.125.194
Kasia
Gość
Witam!
W tamtym roku była w hotelu Seal of star. Bardzo mi się podobało! Najlepsi byli animatorzy! Może ktoś kto był w tamtym roku( że tak powiem) natknął się na animatorkę Sabihę? Była świetna prawda ? :D PzDr :*
IP: 89.107.158.226
jola
Gość
byłam w seal of star od 3.06.-17.06 2009 jest bardzo fajnie animatorzy prze świetni -Murat,Eryk,Mustafa i Cziko , kelnerzy bardzo mili,basenowy zawsze uśmiechnięty,jedzenie bardzo dobre ,chotel czysty ,naprawde spedziłam udany urlop.W hotelu nie ma dyskotek,ale animatorzy zabierają na dyskoteke do Alani,polecam dyskoteke Sumer Garden jest niedaleko hotelu...jest tam naprawde super.......polecam pobyt w Seal of Star...naprawde warto.....JOLA ;)
IP: 78.8.65.205
Kinga
Gość
Przeżyłam w tym hotelu piękne chwile, ze względu na wspaniałych ludzi jakich tam poznałam. Animatorzy (Mustafa, Chicko, Murat, Eryk, Fred i dwie kochane panie.) są unikatowi dlatego będę ich długo wspominać. Jeśli ktoś ma ich zdjęcia lub filmiki wieczornych animacji to proszę o kontakt mailowy: panpinokio@poczta.onet.pl Jeśli macie pytania co do okolicy lub szczegółów, które dotyczą hotelu oferuję szybką odpowiedź drogą mailową. Życzę wszystkim udanych wakacji i proszę być spokojnym o pobyt w Seal of Star. :)
IP: 83.22.2.149
michasia
Gość
Szukam informacji o pobycie w hotelu Seal of Star, a właściwie opini osób, które były tam z małymi dziećmi. Wybieram się tam z moimi bliżniętami (22 m-ce) pod koniec sierpnia. Bardzo proszę o opinie czy ten hotel nadaje się dla takich maluchów. Szczególnie chodzi mi o ciszę w nocy (na innych forach ludzie odradzają wyjazd tam z maluchami z uwagi na hałas w nocy dobiegający z innych hoteli). Proszę też o info czy w okolicy jest jakiś sklep z pampersami oraz czy jedzenie w hotelu nadaje się dla dzieciaków (czy nie jest ostre?). Będe wdzięczna za wszystkie opinie i uwagi. Pozdrawiam :D
IP: 79.163.193.146
Mama
Gość
Też mam bliźniaków ( tylko że 18 letnich- byli 'prze'- zadowoleni- jedzenie nie szkodziło, muzyka nie przeszkadzała) Ale na poważnie... W Seal of Star animacje kończyły się codziennie równo o 23. Była potem możliwość wyjazdu na dyskoteke do Alanii. Natomiast jeśli zostanie przydzielony Pani pokój z widokiem na hotel sąsiedni, ale z tyłu! to w nim odbywała się dyskoteka do godzin rannych. Ja miałam taki pokój. Jeśli okna były zamknięte co wskazane jest przy klimatyzacji, to nie było słychać muzyki. Jedzenie- było wiele rodzin z małymi dziećmi. Dzieci normalnie jadły w restauracji. Każdemu coś zasmakuje bo wybór jest spory. Co do sklepu z pampersami- nie wiem. Uważam jednak, że jeśli Pani poszuka takiego sklepu to on się znajdzie. Życzę miłego wypoczynku. :)
IP: 83.22.30.209
Ludzie
Gość
My jedziemy raczej 21.07 z Warszawy ;-)
IP: 89.174.126.160
mamama
Gość
Jadę do tego hotelu z rodziną 5 sierpnia i mam zamiar się dobrze bawić a nie nakręcać się złymi opiniami -w grudniu byłam z Egipcie i tez włosy na głowie mi się jeżyły jak czytałam opinie-byłam załamana-a było super!!!! a więc do tych co dopiero jadą- będzie dobrze-pobyt zależny od nas a nie my od niego!!!!!!!!! :P
IP: 89.77.240.174
Iras
Gość
Leci może ktos do seal of star 12 sierpnia z Alfa Staru, gdyż Ja lece z ekipą? Odp.
IP: 80.238.64.30
michasia
Gość
Mama - dzięki za opinię ! :D

Ale czy ktoś kto wrócił TERAZ może mi coś więcej napisać nt jedzenia. B Ł A G A M !!! Mam tyle wziąć dla maluchów różności ;) , że wolałabym słoików z obiadami nie tachać ze sobą kawał świata :roll:
IP: 79.163.194.135
mamama
Gość
Witam ponownie-mm nadzieję , że animacje w tym roku się poprawiły :D w końcu nowy hotel-uczą się i może od innych hoteli coś podpatrzyli :P Czy ktoś kto był w tym roku może wypowiedzieć się na temat animacji?( dla dzieci jak i dla dorosłych w godzinach wieczornych)
IP: 89.77.240.174

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij