» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 8 9 10 11 12

Autor Treść
ola
Gość
a ja lece z chłopakiem z Gdańska 12 sierpnia:)
IP: 87.204.82.2
malwina
Gość
ja tez lece z mężem ale z Bydgoszczy bo nie było już miejsc z Gdańska,też 12 sierpnia :)mam nadzieje ,że bedzie fajnie, a co do plaży to można na kleopatre jeżdzić jesli będzie nieciekawa
IP: 83.21.148.39
ewa
Gość
witam, czy ktos leci 19.08.2009 z rzeszowa?
IP: 93.105.49.132
mamama
Gość
Wróciłam,,, i było fajnie:) a więc...zacznijmy od tego , że hotel nie ma pięciu gwiazdek -dopiero się o nie stara-i szczerze-zasługuje tak na cztery**** Hotel bardzo fajny-czysto, jedzonko dobre-urozmaicone -lunch i kolacja dobre,(śniadania troszkę kiepskie-jaja w różnych postaciach,chrupki z mlekiem, dżemy, miód ) ale od 11-ej na basenie hamburgery i frytki:)Basen dość duży-czysty-drugi mniejszy z zjeżdżalniami ( niestety ku rozpaczy dzieci zjeżdżalnie czynne od 10-12 i 14-16) Plaża-faktycznie turecka beznadziejna,,,, żwir ciemny-klujący w stopy (koniecznie buty do wody) i sama woda szału też nie robi:))) Wycieczki kupujcie w mieście-połowę taniej -a wszystko to samo co oferuje biuro przez które jedziecie-nie prawdą jest że nie macie z miasta ubezpieczenia czy gorszy hotel np. na wycieczce dwu dniowej-wręcz mieliśmy lepszy autokar na wycieczce do Kapadocji (polecam tę wycieczkę-księżycowy krajobraz-i wieczór turecki w Kapadocji też był fajny ) polecam rafting , quady tez mogą być ale odradzam aquapark-beznadzieja-wrzucony tłum ludków do środka-bez ograniczeń-po ponton stoi się 20-30 minut-wyrywają z boku -chamstwo i bałagan.Byliśmy bardzo rozczarowani.Jedzenie w aqua wliczone w bilet-kolejka około pół godziny żeby je dostać-dziecko jak jest gratis ( mój syn 9 lat był gratis -jest niski i w mieście go policzyli gratis tylko nie miał wtedy wiadomo lunchu w cenie i musieliśmy kupić -nie ma problemu-tylko że okazało się , że najpierw trzeba gdzieś nabić na jego kartę kasę żeby coś wziąć dla niego do jedzenia-takie troszkę zamieszanie.
Co do hotelu jeszcze-animacje:) Sasza-ruska dziewczyna-chodzi po basenie i nic nie robi po za tańczeniem z dziećmi wieczorem przez pół godziny-jej aerobic przy basenie w dzień jest totalnie beznadziejny:) Reszta animatorów-też tak sobie-coś tam organizują-jakąś piłkę w wodzie, siatkę na plaży, rzutki, ale też ogólnie mało-najbardziej żałosne było Komedy show w ich wykonaniu-:( Jeden jest taki śmieszny animator-blondynek-krzywo ścięty-przebiera się za babkę na basenie czasem-i on był najśmieszniejszy.Ale faktycznie w hotelach obok animacje dużo dużo chyba lepsze:)))A i jeszcze leżaki przy basenie-porażka-jak nie zajmiesz o 6 rano to po śniadaniu masz tylko siedzące miejsca przy stolikach i to też nie zawsze:)dla mnie to jest żałosne -że ktoś zajmuje dwa -trzy leżaki i jedzie do miasta bądź idzie na plażę i blokuje te leżaki przy basenie na parę godzin,,,,, to takie,,,, prostackie.
Ale i tak jesteśmy zadowoleni-dobre nastawienie-uśmiech-i szukanie dobrych stron to podstawa!
IP: 89.77.240.174
marroco
Gość
Cześć leci ktoś z Gdanska 7 pazdz 2009 do tego hotelu ???
IP: 81.210.35.18
ewelka
Gość
czy ktoś wybiera się do hotelu Seal of Star 23.09.2009? bo my lecimy z wawy ponieważ z wrocławia nie ma już biletów
IP: 83.4.77.183
layla20
Gość
ja i moi znajomi w sumie 4 os lecimy do tego hotelu 23.09 z Wrocławia :)
IP: 62.87.154.210
Lena
Gość
Witam serdecznie!

Przed przyjazdem zapoznacie sie z nasza stronka:) www.lena-pachotour.pl.tl
A jak juz bedziecie na miejscu, to zapraszam na pyszna herbatke jablkowa!

Pozdrawiam i zycze udanych wakacji!
IP: 78.162.29.142

Strona: « < ... 8 9 10 11 12

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij