» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Płatności w Turcji

Płatności w Turcji

Strona: 1

Autor Treść
slawek
Gość
Jaką walutą najlepiej płacić jest w Turcji
IP: 91.189.0.214
liban72
Gość
jaką walutą najlepiej płacić w Turcji
IP: 80.48.4.242
ELKA
Gość
Najlepiej zaopatrzyc się w euro i dolary. Euro sukcesywnie wymieniać na liry - i płacić tylko w lirach - natomiast dolary przydadzą się przy płatności za wizę oraz wycieczki. Nie wiem dlaczego ale na wycieczkach nie chcą obniżać kasy w euro ale przy dolarach prędzej . Z resztą przy wylocie zwróćcie uwagę jak stoi dolar i euro i przeliczajcie sobie a sami zobaczycie różnicę...
POzdrawiam,
IP: 77.255.109.150
Użytkownik
Posty: 5
Jeśli chodzi o Turcję, to najczęściej płaciłam w euro, ale spotkałm sie również z tym, że kupcy byli skłonni przyjąć każdą walutę, aby tylko pozbyć sie towaru. Na całym świecie znana jest przecież arabska żyłka hazardowa:) Jednak główne waluty to euro dolat i lir oczywiście.
IP: 83.9.135.70
a36
Gość
w turcji jest waluta TRY
IP: 178.235.40.110
a36
Gość
w turcji najlepiej jest płacić walutą TRY
IP: 178.235.40.110
ramzes
Gość
najlepiej jest zabrac dolary a na miejscu zamienić na ich pieniądze bo wiecznie nie maja wydac no i za kazdym razem tracisz wiem bo bylem juz 2 razy w turcji i jade trzeci raz dolary tez musisz miec bo wycieczki fakultatywne w dolarach
IP: 78.154.86.97

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Płatności w Turcji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij