» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 46
Witam wszystkich forumowiczów!
W lipcu 2012 wybieram się w 3 osoby autokarem do w/wym hotelu - http://www.okservices.pl/web/?page=oferta&o=10004&i=99
Mam pytanie:
- czy ktoś był w tym hotelu i może napisać kilka słów na temat pobytu, lokalizacji i obsługi?
- czy działa w hotelu lub w pobliżu jakaś niezabezpieczona sieć WiFi?
- jak wygląda plaża położona najbliżej hotelu?
(może jakieś fotki?)
IP: 78.131.134.155
bacha
Gość
Też wybieram się do tej "villi" ale nie mogę znaleść żadnej informacji na jej temat, czyżby nikt tam jeszcze nie dotarł!!!!!!!!
IP: 89.78.189.193
Użytkownik
Posty: 46
bacha napisał
Też wybieram się do tej "villi" ale nie mogę znaleść żadnej informacji na jej temat, czyżby nikt tam jeszcze nie dotarł!!!!!!!!

Jak dzwoniłem do OK Services, w jakiejś tam sprawie, to Pani powiedziała mi, ze Villa Dalmacija jest pierwszy rok w ofercie biura, ale zadając pytanie, myślałem, że ktoś był, widział i odpowie:)
IP: 78.131.134.155
Look service
Gość
Uważajcie najtańszy sort hoteli, oferty NIEZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM. Tego się można dowiedzieć z forum z lat ubiegłych. Panują prawdziew negatywne opinie oraz zachwyceni ludzie którymi tak naprawde sa pracownicy z OK. Bądzmy szczerzy skad takie ceny ?
IP: 178.183.170.231
ALOJ
Gość
bacha napisał
Też wybieram się do tej "villi" ale nie mogę znaleść żadnej informacji na jej temat, czyżby nikt tam jeszcze nie dotarł!!!!!!!!


Witam!
My również wybieramy się w lipcu do Villa Dalmacija ale 20 lipca mamy dopiero wyjazd, szczerze powiem, że w biurze zapewniano mnie, że są to pewne wakacje, bo wspomniałam, że nie mogę nic konkretnego znaleźć o tym Hotelu. Kiedy Państwo jadą?
IP: 77.254.26.9
Użytkownik
Posty: 46
ALOJ napisał
bacha napisał
Też wybieram się do tej "villi" ale nie mogę znaleść żadnej informacji na jej temat, czyżby nikt tam jeszcze nie dotarł!!!!!!!!


Witam!
My również wybieramy się w lipcu do Villa Dalmacija ale 20 lipca mamy dopiero wyjazd, szczerze powiem, że w biurze zapewniano mnie, że są to pewne wakacje, bo wspomniałam, że nie mogę nic konkretnego znaleźć o tym Hotelu. Kiedy Państwo jadą?

Ja z żoną (córka zrezygnowała) również 20. lipca.
IP: 78.131.134.155
ALOJ
Gość
zibi_ok napisał
ALOJ napisał
bacha napisał
Też wybieram się do tej "villi" ale nie mogę znaleść żadnej informacji na jej temat, czyżby nikt tam jeszcze nie dotarł!!!!!!!!


Witam!
My również wybieramy się w lipcu do Villa Dalmacija ale 20 lipca mamy dopiero wyjazd, szczerze powiem, że w biurze zapewniano mnie, że są to pewne wakacje, bo wspomniałam, że nie mogę nic konkretnego znaleźć o tym Hotelu. Kiedy Państwo jadą?

Ja z żoną (córka zrezygnowała) również 20. lipca.



Fajnie :) nie jesteśmy sami. My wyjeżdżamy 20 lipca z Opola i niestety dowiedziałam sie dopiero dziś że musimy dopłacić 60 zł. Wie Pan czy autokar zatrzyma sie w Crikvenicy czy dopiero w Novi Vinodolski a później jakimś busem pod hotel? Między miastami jest ok 10 km a stacja docelowa to Vinodolski.
IP: 77.254.26.9
Użytkownik
Posty: 46
Myślę, że najpierw będzie Opatija, a później wzdłuż wybrzeża Crikvenica i Novi Vin-costam, ale mogę sie mylić. My planowaliśmy jechać od Rybnika, ale raczej będziemy wsiadać w Katowicach.
IP: 78.131.134.155
ALOJ
Gość
zibi_ok napisał
Myślę, że najpierw będzie Opatija, a później wzdłuż wybrzeża Crikvenica i Novi Vin-costam, ale mogę sie mylić. My planowaliśmy jechać od Rybnika, ale raczej będziemy wsiadać w Katowicach.

Byłam dzisiaj dopłacić, mamy zmieniona umowę. Wcześniej mieliśmy Novi (ale rezerwacje robiliśmy w lutym) a teraz Opatija a potem w zależności od ilości osób albo przesiadka do busa i kierunek Crikvenica albo dalej tym samym autokarem. Z Katowic więc o 18 Państwo wsiadaja, my niestety trochę pozwiedzamy bo w Opolu wsiadamy o 15.10:)
IP: 77.254.30.132
Kaśka
Gość
Witam serdecznie,
ja również ze znajomymi wybieram się do Villi Dalmacija ale dopiero początkiem września,mamy nadzieję że wszystko będzie tak jak zapewniali w biurze :-) Bardzo proszę o jakieś komentarze po Waszym powrocie,wynika z tego że jedziecie jako pierwsi,a niestety nigdzie nie znalazłam żadnych opinii o tym hotelu.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego wypoczynku :-)
IP: 78.133.199.130
ALOJ
Gość
Kaśka napisał
Witam serdecznie,
ja również ze znajomymi wybieram się do Villi Dalmacija ale dopiero początkiem września,mamy nadzieję że wszystko będzie tak jak zapewniali w biurze :-) Bardzo proszę o jakieś komentarze po Waszym powrocie,wynika z tego że jedziecie jako pierwsi,a niestety nigdzie nie znalazłam żadnych opinii o tym hotelu.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego wypoczynku :-)


Witam! Po powrocie damy znać. Pozdrawiam Serdecznie:)
IP: 77.254.25.202
dzida
Gość
Co wy wypisujecie to forum jest podzielenia się opiniami a nie chwaleniem się wyjazdem jeżdżę ztym biurem 6 lat i jest po prostu OK. THASSOS też właśnie wróciłem.
IP: 87.207.122.5
Użytkownik
Posty: 46
dzida napisał
Co wy wypisujecie to forum jest podzielenia się opiniami a nie chwaleniem się wyjazdem jeżdżę ztym biurem 6 lat i jest po prostu OK. THASSOS też właśnie wróciłem.

Nie wiem kto się właśnie pochwalił wyjazdem do Grecji:) A jeśli umiesz czytać, ale ze zrozumieniem, to po jakimś czasie i kilkakrotnym przeczytaniu wszystkich postów, zrozumiesz, ze nie chwalimy się, tylko oczekujemy jakichkolwiek wpisów na temat Crikvenicy i hotelu Villa Dalmacija a nie wywodów na temat OKS i swoich wyjazdów do Grecji.
IP: 78.131.134.155
Użytkownik
Posty: 4
witam wszystkich :)
ja tez z rodzinką wyjeżdżam 20 lipca do Crikvenicy(z O.K) - do tegoż właśnie hotelu("widmo":)))- tak go nazwałam, bo ani słowa na jego temat nie udało mi sie znależć do tej pory)..ale dzisiaj wpadłam na trop i wpisałam "Thalassotherapia",którego podobno częścią jest ten hotelik i wyskoczyła mi stronka ..sami zobaczcie..:)
http://www.thalasso-ck.hr/home.asp?language=hr&id=7&akcija=1
- jedziemy do sanatorium:)))) :D
pozdrawiam
IP: 78.31.143.67
bacha
Gość
Tez właśnie wpadłam na ten pomysł sprawdzenia tej nazwy,a tu mnie ktoś wyprzedił.No fajnie może z czegoś skorzystamy i się zregenerujemy, a tak coś czułam od początku że coś będzie nie tak z tą "villą".Mam nadzieje że pogoda, widoki i piękne morze wynagrodzi nam wszystko.do zobaczenia.
IP: 89.78.209.212
Użytkownik
Posty: 46
Sześciodniowa prognoza pogody oraz temperatura wody w Adriatyku dla miejscowości Crikvenica: http://www.crikvenica24.com/pl/pogoda-crikvenica/
IP: 78.131.134.155
Użytkownik
Posty: 4
Zapowiada się typowa chorwacka pogoda:)- przynajmniej w dniu przyjazdu ;) oby przez najbliższe dwa tygodnie tak zostało :)
IP: 78.31.143.67
Użytkownik
Posty: 4
nie chciałabym psuć humoru nikomu,kto wyjeżdża 20 lipca do Crikvenicy ale....wygląda na to,że chorwackiego słońca nie zobaczymy za często :'( :'( :'(
http://www.zoover.pl/chorwacja/kvarner/crikvenica/pogoda
IP: 78.31.143.67
Użytkownik
Posty: 46
Sonik napisał
nie chciałabym psuć humoru nikomu,kto wyjeżdża 20 lipca do Crikvenicy ale....wygląda na to,że chorwackiego słońca nie zobaczymy za często :'( :'( :'(
http://www.zoover.pl/chorwacja/kvarner/crikvenica/pogoda

Wszystko zależy od tego kto przedstawia prognozę pogody:) Zobacz tutaj: http://www.meteovista.pl/Europa/Chorwacja/Crikvenica/4157831
IP: 78.131.134.155
Użytkownik
Posty: 4
I tej drugiej wersji się trzymajmy :P
IP: 78.31.143.67
bacha
Gość
ja tez mam dobre wiadomosci a propo pogody na 'moja pogoda.com zobzczcie sami
:D :D :D
IP: 89.78.209.212
Użytkownik
Posty: 46
Kilka fotek z Crikvenicy: https://plus.google.com/photos/109266888077358991273/albums/5768394590255569169?authkey=CMKJ6-7Qqpbk7AE
notatka z dzisiejszego pożaru: http://www.mediafax.cz/zahranici/4085066-V-chorvatske-Crikvenici-zuri-pozar-hasici-uz-evakuovali-1400-turistu
filmik z pożaru: http://www.youtube.com/watch?v=BRWzzYr8fTE
IP: 89.164.36.72
Użytkownik
Posty: 46
Mam trochę czasu, to po kolei:
- wyjazd z Rybnika 20 lipca o godz. 17.10 - PORAŻKA OK SERVICES. O 17.25 zajechał sympatyczny pan busem. Odczytał listę, spakował bagaże, oświadczył, ze nie jedzie do Bielska, tylko do Cieszyna, bo coś tam w Biurze, następnie spytał pasażerów o najkrótszą drogę do celu (!!!) i ruszył!!! Od razu szok, bo okazało się że strzeliło mu łożysko w prawym przednim kole i tak przez ponad godzinę, modląc się by koło nie odpadło, doturlaliśmy się do Cieszyna.Tu kolejna perełka: pan oświadczył, że nas zostawia na stacji Orlen i około 19.50 zabierze nas główny autokar. No więc staliśmy jak te ciule z bagażami od 18.50 do 19.50 ....i nic. Ok 20.30 zadzwoniłem na alarmowy nr OKS i dowiedziałem się, że autokar "już wyjechał z Bielska i za chwile powinien być". Parę minut po 21 pojawił się autokar, pani pilot zarządziła przerwę w podroży i zaczęła nas usadzać w autokarze. Na moje pytanie o opóźnienie usłyszałem, że nic się nie stało, przecież dojechaliśmy. Pomimo rezerwacji z końca lutego dostaliśmy chyba najgorsze miejsce w autokarze - owszem przy stoliku, ale tyłem do kierunku jazdy. Pilot podczas jazdy wykazała się dwukrotnie operatywnością: po 20 euro opłaty "administracyjnej" zebrała w ciągu 20 minut od naszego wejścia do autokaru oraz na którymś z kolei postoju ogłosiła sprzedaż kawy lub herbaty w barku u kierowców (trochę robili wrażenie zdziwionych). Kierowcy OK, jechali mądrze i bez szaleństw.
Trasa przejazdu, chyba jedna z krótszych - Czechy, Austria, Słowenia i Chorwacja. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Opatiję, tam zeszło nam ze dwie godziny na podjeżdżanie do 2 hoteli (Opatija i Istria) gdzie wysiadała część turystów oraz każdorazowo przerwa nie wiadomo po co. Wreszcie ok 13,30 dojechaliśmy do Crikvenicy. Miejscowość śliczna - zakwaterowanie moim zdaniem fatalne. Sanatorium, cześć noclegowa nie remontowana od kilkunastu lat (oprócz łazienek). Pierwsze wrażenie wszystkich zapytanych: internat z lat 80-ych. W pokoju 2 łóżka, dwie szafki nocne z obłażącą farbą olejną, stara stolarka okienna, dwie ściany w pokoju i szafa w przedpokoju z płyty wiórowej, no szok. Na podłodze stara wykładzina PCV. Tv sat to w rzeczywistości 2 kanały HRT, RTL i Nova TV. Łazienka w porządku. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki na razie raz wymienione, pościeli już chyba nie zdążą (za 3 dni wyjazd). Restauracja na terenie ośrodka, śniadania 8-9.45 szwedzki stół - brak ogórka, pomidora czy jakichkolwiek owoców, obiadokolacja 18-19.45 trzy dania główne do wybory (dzień wcześniej) - taka trochę randka w ciemno. Plaża widoczna z okna - beton i kamienie, ale można wytrzymać w końcu to Chorwacja. Plaża miejska płatna 15 kun za osobę żwirowo piaskowa.
Przez pierwsze trzy dni wiał wiatr od gór bura (bora) i było stosunkowo chłodno -25 stopni, ale można się było kąpać i pozwiedzać miasteczko (niewiele tego). Konzum, targ, sporo knajp i knajpek. Ceny jak dla mnie kosmiczne - pamiątki (made in China) 2-3 krotnie droższe niż w Polsce, piwo w lokalu 15 - 18 kun. W sklepach niewiele taniej. Ogólnie za mniejsze pieniądze w Bułgarii miałem o wiele większy standard, ale te 30 godzin w autokarze..... Pozdrawiam czytających i w razie jakichkolwiek pytań postaram się odpowiadać w miarę możliwości na bieżąco.
IP: 89.164.36.77
Kaśka
Gość
Witam serdecznie,
dzięki za pierwsze niestety niezbyt pozytywne :( opinie na temat Villi Dalmacija,wygląda na to,że te przestronne i stylowe pokoje przedstawione w ofercie biura to przysłowiowe mydlenie oczu nieświadomemu klientowi-może kilka jakiś fotek potwierdzających faktyczny ich wygląd.Moje pytania:
-leżaki i parasole na plaży czy są dostępne i w jakiej cenie,a może warto zabrać ze sobą karimatę,
-wycieczki fakultatywne np.Jeziora Plitwickie i Wyspa KRK jak wygląda ich organizacja,
-możliwość skorzystania w pokoju np. z czajnika-oczywiście właśnego,

z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam życząc mimo wszelkich niedogodności miłego odpoczynku ;)
IP: 78.133.199.130
Użytkownik
Posty: 46
Kaśka napisał
Witam serdecznie,
dzięki za pierwsze niestety niezbyt pozytywne :( opinie na temat Villi Dalmacija,wygląda na to,że te przestronne i stylowe pokoje przedstawione w ofercie biura to przysłowiowe mydlenie oczu nieświadomemu klientowi-może kilka jakiś fotek potwierdzających faktyczny ich wygląd.Moje pytania:
-leżaki i parasole na plaży czy są dostępne i w jakiej cenie,a może warto zabrać ze sobą karimatę,
-wycieczki fakultatywne np.Jeziora Plitwickie i Wyspa KRK jak wygląda ich organizacja,
-możliwość skorzystania w pokoju np. z czajnika-oczywiście właśnego,


z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam życząc mimo wszelkich niedogodności miłego odpoczynku ;)

Widok na pokój (łóżka i stolik z lustrem): http://www.bankfotek.pl/view/1294906
drzwi na "balkon" i TV Sat: http://www.bankfotek.pl/view/1294908
Na balkonie zasuwane żaluzje (klima:)), suszarka na pranie, stolik i dwa krzesełka. Karimata jak najbardziej (gruba), czajnik mamy, nikt nic nie mówi, suszarka do włosów jest w łazience, wycieczki organizuje rezydent, np jeziora Plitwickie (ponad 10 godzin z dojazdem) ok 100 Euro od osoby, Wenecja 75 Euro (busem) szczegóły u rezydenta, leżaki i parasole są na płatnej plaży, nie znam ceny (zawsze można głowę schować w cieniu, lub wejść do wody:)) A jeśli chodzi o "stylowość" pokoju, to ma on własny, niepowtarzalny styl:)
IP: 89.164.36.77

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Chorwacja » Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij