» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
Marzycielka
Gość
Bydle, Ty Scherloku, powinieneś pracować dla W11 chyba, poziom dedukcji masz jak główni bohaterowie z dlaczego ja. idąc tropem Twojej dedukcji najwięcej przychylnych komentarzy powinno być z Opola skoro spółka tam jest zarejestrowana. Powinieneś to wiedzieć skoro trzeba wpłacales zaliczkę na ich konto. Weź Ty lepiej zamknij kompuer, idź się pobawić podwórku z kolegami, bo zaraz się wakacje skończą i trzeba będzie wracać do Gimnazjum.
IP: 95.160.231.146
Kasia
Gość
Potwierdzam, syf, katastrofa, dno!!!! Na zdjęciach nie pokazuja tego całego syfu i pewno nie jedna osoba nabrala sie na ta oferte! NIE POLECAM!!!!
IP: 46.187.156.141
jamas
Gość
Byliśmy w lipcu tego roku w ośrodku Kryształowa Przystań. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie - syf, brud, paskudne jedzenie, ogólnie głęboki PRL. po pobycie mogę powiedzieć, że nawet za darmo nie chciałbym tam spędzić wczasów a co dopiero za taką cenę. 2 tydzień spędziliśmy w innym ośrodku w Mrzeżynie - za te same pieniądze normalny standard - czysto, zadbanie a jedzonko 1 klasa!
IP: 83.1.81.190
Szefunio
Gość
Miałem w planach spedzic tam tydzien urlopu od 1 czerwca, ale po tych wpisach nie wiem co robic...
Cena z grouponu jest zachecajaca, bo 70 zl z wyzywieniem na osobe to nie jest duzo, ale jezeli mam sie meczyc....
IP: 78.131.212.4
Jarek
Gość
Właśnie przebywamy w ośrodku, jedzenie smaczne, pokoje czyste, łazienki również. Spokojnie możemy polecić :)
IP: 94.254.129.217
Wsciekła
Gość
Odradzam wszystkim to miejsce syf brud ogolnie do d.... Jedzenie okropne , wszystko brudne trzeba bylo jesc w innych miejscach a kasy nie udalo sir odzyskac. Zenada nie dajcie sie nabrac!
IP: 31.0.41.211
Daria
Gość
Popieram wszystkie negatywne komentarze!
Nie wiem gdzie jest sanepid i w jaki sposób ten obiekt jest dopuszczony do użytkowania. W zasadzie to nie wiem od czego zacząć ten komentarz bo tam nie ma rzeczy do której nie dałoby się przyczepić!
Może od początku. Nie dajcie się namówić ze pokój "exlusive" to pokój czysty bo brud był dosłownie wszędzie. Zeby się umyć musiałam najpierw SAMA pozbyć się brudu z brodzika SWOIM żelem pod prysznic bo nie są dostępne żadne środki czystości. Pokój w obrzydliwym stanie utrzymany pajęczyny dosłownie wszędzie nie mówiąc o pościeli która wyglądała jakby przed nami spało pod nią przynajmniej kilku turystów.
Dwie szklanki na pokój BRUDNE z jedną dużą łyżką stołową ( w sumie to nie wiem po jaką chole...)
Powinnam zacząć w sumie od wejścia jak w czasach PRL i mimo przesympatycznej Pani w recepcji już Nas zaniepokoiło. UWAGA!!!!!!! zapłaciliśmy dodatkowo za parking "NIBY" strzeżony AŻ 50 ZŁ !!!!COŚ OKROPNEGO JAK TAK MOŻNA.
Korytarze i podłogi bardzo zasyfione, brak papieru toaletowego, brak worków na śmieci które trzeba wystawiać do godz 10 codziennie przed pokój. I byłoby to nawet ok gdyby były worki zastępcze na te śmieci.
Dalej wszędzie SMRÓD i w sumie to nawet nie wiem czym tak śmierdziało wszędzie ale biorąc pod uwagę stan czystości to jest to odpowiednikiem kiedy tam ostatnio w ogóle sprzątano.
I RZECZ NAJWAŻNIEJSZA ! BEZNADZIEJNA, BRUDNA, ZASYFIONA , ŚMIERDZĄCA JADALNIA w której pracują TAK NIEUPRZEJME DWIE PANIE SZCZEGÓLNIE SZCZUPŁA I WYSOKA, KTÓRE JUŻ W PIERWSZYM DNIU POPSUŁY NIE TYLKO APETYT ALE HUMOR. PANIE NIE ZNAJĄ SŁÓW SMACZNEGO, PROSZĘ DOSŁOWNIE PIERD..... WAZĘ Z ZUPĄ I ODCHODZĄ BEZ SŁOWA ! MIMO INTERWENCJI WŁAŚCICIELI NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.
STANU ZASTAWY STOŁOWEJ NIE BĘDĘ KOMENTOWAĆ BO ŻEBY NAPIĆ SIĘ HERBATY CZY KOMPOTU DO OBIADU CZASEM 15 SZKLANEK PODNIOSŁAM I NIE ZNALAZŁAM CZYSTEJ. TO SAMO ZE SZTUĆCAMI. NA STOŁACH NIE POSPRZĄTANE RESZTKI JEDZENIA Z POPRZEDNIEGO POSIŁKU, BRUDNE OBRUSY I TEN SMRÓD SZKODA GADAĆ.
Nie dajcie się zwieść tak jak my, że są 3 posiłki to nie wydamy dodatkowo na jedzenie. Guzik kupowałam sama jedzenie dla nas wieczorem tuż obok w bardzo kulturalnej i PORZĄDNEJ restauracji dobre jedzonko. Ale kasy za jedzenie w tym SYFIE nie odzyskaliśmy, Jednym słowem to najgorsze miejsce jakie kiedykolwiek spotkaliśmy a sporo podróżujemy z córą.
NIE POLECAM W 100 %. ZAMKNĄĆ I NIE TRUĆ LUDZI !!!!!!!!
IP: 5.172.235.226
Bydle
Gość
Kolejny klient zwietrzył okazję. Na słowo "tanio" dostał porażenia mózgowego. Wydymał wszystkich. Nawet szwagra z żoną Jolką z dzieciakami Dżesiką i Brajanem. Był na wakacjach życia. Nieważne jak ważne że tanio. Ważne że szedł przez Mrzeżyno jak samiec alfa z browarem w ręku, a rodzinka z mandżurami plaźowymi daleko przed nim. Jak było? Tanio.
IP: 87.205.151.198
GrzesiekOlaiMarcinek
Gość
Razem z żoną i synkiem byliśmy na urlopie w Kryształowej przystani w dniach 13-20.08.2016, Wszystko super, zdecydowałem się napisać ten komentarz ponieważ przed wyjazdem wyczytałem te wszystkie negatywne bzdury i niepotrzebnie się stresowałem i nawet chciałem zrezygnować, a prawda jest całkiem inna. Wyżywienie rewelacja, śniadania i kolacje szwecki stół można brać ile się chce są lepsze szynki sery żółte, zawsze coś ciepłego typu jajecznica, placki, kawa herbata, obiady też super, codziennie inna pyszna zupa i dają całą wazę każdy może zjeść spokojnie po 2 talerze ( był rosół, pomidorowa, kapuśniak, kafafiorowa, jarzynowa a w piątek zupa rybna), Drugie dania zawsze także pyszne, udko kurczaka, mielone, pieczeń z sosem 2 rodzaje, a w piątek naprawdę b. duży kawałek morskiej rybki, Byliśmy w ośrodku kolonijnym baliśmy się tego kibla na korytarzu, mieliśmy do wyboru za tą samą cenę 5 dni w pokoju lepszym lub 7 dni w kolonijnym, wybraliśmy dłuższy pobyt w kolonijnym z myślą, nie po to się jedzie nad morze żeby w pokoju siedzieć ale okazało się naprawdę ok i nie żałujemy tego wyboru. po pierwsze mieliśmy pokój 4 osobowy bo tylko takie są czyli duużo miejsca, balkon i umywalkę, łazienka była 3 m od pokoju i przez cały pobyt nie spotkałem tam nikogo tak mi się trafiło:) , 2 duże kabiny prysznicowe, 2 kibelki 2 umywalki i pisuar - wszystko naprawdę ok właściciele super traktują ludzi wierzący i są pomocni, organizują różne formy spędzania czasu dla bywalców np. ognisko na którym dają kiełbaski itp. Mrzeżyno jest super myśleliśmy że to jakaś dziura i mała miejscowość wziąłem wędki w razie czego żeby z nudów połowić, ani razu nie użyłem, ta miejscowość jest naprawdę duża i dużo atrakcji ludzi itp. port, rybacy atrakcje, rybki wędzone ciepłe smażone, plaże super latarnie morskie rejsy statkami, pełno innych atrakcji, byliśmy blisko w niechorzu w klockach lego itp, byluiśmy w Rewalu w muzeum wieloryba - super i we wrzosowie w dinoparku oraz z Kołobrzegu wszędzie b. blisko max 30 km więc jak się jedzie samochodem jest wypas. Reasumując gorąco polecamy Mrzeżyno i Kryształową przystań, wspólnie uznaliśmy że były to nasze najlepsze nad morzem a byliśmy już prawie wszędzie we Władku, Helu, Gdyni, Międzyzdrojach, Świnoujściu, Pobierowie, Ustce i Łebie
IP: 89.73.176.158

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Polska » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij