» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
maja
Gość
Witam!!!!
Wybieram się z rodzina do Ośrodka Wczasowego Kryształowa Przystań,czy ktoś tam był??
Wyraz swoja opinie na ten temat.Bardzo proszę;) :)
IP: 89.174.13.229
aga
Gość
Podbijam:)Jakie zejscie na plaze jest?
IP: 93.105.81.210
nati
Gość
ja takze wybieram sie tam na wakacje wyrazcie opinie bardzo prosze:P
IP: 78.8.148.127
jolka
Gość
Witam. Właśnie wróciliśmy z majówki. Było super, jedzenie wyśmienite, dużo i dobrze. Organizacja na piątkę z plusem. Właściciele bardzo, bardzo sympatyczni. Idealne miejsce na wczasy rodzinne. Plaże w Mrzeżynie są bardzo czyste i szerokie, raj dla dzieci i nie tylko.
Szkoda tylko że nie dopisało nam słoneczko, bo nie grzało a za to bardzo wiało. Ale nie padało!!!
Uważam że pobyt w Kryształowej Przystani to super pomysł na odpoczynek.
Bardzo, bardzo nam się podobało o gorąco polecamy!!! :) Na pewno przyjedziemy tam jeszcze nie raz... jolka z Bytomia
IP: 94.251.154.178
ulas
Gość
Witam. Bardzo ucieszyła mnie opinia Jolki nt. Kryształowej Przystani, bo jadę tam jutro na tydzień. Obym wróciła też tak zadowolona. Pozdrawiam.
IP: 178.73.49.128
Baska
Gość
Witam, proszę o opinie tego ośrodka szukam coś na sierpień z dzieciakami może ktoś coś podpowie , może jakiś ośrodek lub hotel z basenem w środku bo w razie niepogody to klapa z góry dziękuję
IP: 83.30.184.45
baska
Gość
witam chciałabym się dowiedziec cos o tyrnusie logopedycznym organizowanym w kryształowej przystani organizowanym przez anne lange :P
IP: 178.235.15.64
soda
Gość
Jeśli chodzi o wczasy to może tam jest i ok. choć rewelacji nie ma. taki tam zwykły standard po komunistyczny. Natomiast jakby ktoś wybierał się tam w celach zarobkowych to z pełną stanowczością ODRADZAM!!!!!!!!! Wyzysk i brak szacunku do człowieka, zero organizacji pracy przez "szefostwo", problemy z wypłatami. Ogólny, odgórny rozpizdziel!!!!!!!! W skrócie zapieprz od 7dmej do 20tej za marne 800złl. MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam WYTRWALE DZIEWCZYNY które podpisały niewolnicza umowę ;))) ps. dla tych którzy jednak chcieliby mimo wszystko zaryzykować prace w/w "FIRMIE" doradzam aby DOKŁADNIE CZYTAĆ UMOWĘ !!!!!!! W przeciwnym wypadku staniecie się niewolnikami na ładnych parę miesięcy.
IP: 37.108.86.15
Gosia
Gość
a jak długo tam pracowałaś ? ;)
IP: 89.239.102.210
Maciek
Gość
Witam :) właśnie zakończyłem pobyt w Kryształowej Przystani, jesteśmy opaleni i zadowoleni, jeżeli chodzi o kuchnię to masakra ;) przytyłem 2 kilo ! Duże porcje i pysznie jak u mamy. Budynek czysty i duże przestronne pokoje z balkonami. Trochę przeszkadzało że w łazience była wanna a nie prysznic ale poza tym super. Wrócimy tu na pewno !
IP: 89.239.102.210
aga
Gość
A wiec mysmy tez byli w maju z malym dzieckiem i jestesmy bardzo zadowoleni. Jedzenie i oblsuga ok. W pokojach nie ma czajnikow, ale w kazdej porze dnia i nocy moglismy dostac wrzatek.Udalo nam sie upolowac fajna promocje i dostalismy tanio najlepsze pokoje z najwyzszych pieter. Tak wiec zanim zakupicie wczasy, dokladnie obejrzyjscie standard pokoi, jakie chcecie sobie wybrac, zeby potem nie bylo zdziwienia, ze papier szorstki, wanna zamiast prysznica itp.
Teren osrodka duzy, jest plac zabaw dla dzieci, ladna i niedaleka droga na plaze, akurat mielismy z osrodka najblizej zejscie dla inwalidow, co okazalo sie pomocne, jak sie bralo wozek dzieciecy.
IP: 78.8.173.0
Mirek z Gliwic
Gość
Polecam Wszystkim, wróciłem 24.07.2012 po 10 dniach pobytu i napewno tam wrócę. Wszystko zgodne z opisem na Ich stronie. Cudowne widoki powyżej 7 piętra(10 pięter), ja mieszkałem na 8. Właściciele dbają o wczasowiczów, oragnizowane są zabawy przy zespole(super). Pozdrawiam Właścicieli :-)
IP: 83.136.224.3
Edyta
Gość
Kupiłam te nieszczęsne wczasy na gruponie i powiem tak tragedia komunistyczna i jak ktoś chce się poczuć jak w tamtych czasach to polecam jak najbardziej.Brud,smród a jedzenie to tragedia nie zjadłam tam. oszustwo na czym świat nie stoi inne zdjęcia pokoi niż były pokazane w ofercie nikomu nie polecam,a co do wina to trzeba było samemu się o nie prośić wstyd.Raz na kolacje podali Łazanki a wygląd ich dawał dużo do życzenia,pies by tego nie chciał zjeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 93.105.13.218
ania 89999
Gość
jedzenie wcale nie takie dobre, takie sobie przez 2 -3 dni było dobre potem niezbyt pokoje ekonomicznE da się przeżyć łazienka paskudna ale windy ok 2 działają .no niezbyt te pokoje i jedzenie ale samo Mrzeżyno ok
IP: 89.72.221.147
Gość
Gość
Nie polecam jedzenie wcale nie dobre 2-3 było dobre potem nie zbyt. ośrodek komunistyczny .Pokoje ekonomiczne Łazienki blee :( no i z tego ot najlepsze było Samo Mrzeżyno . a i obsługa miła
IP: 89.72.221.147
gosc
Gość
byliśmy w kryształowej przystani z gruponu w pokoju luksusowym. pokój zgodny z opisem. nowy wystrój / meble/ łazienka na wysokim poziomie. bardzo czysty ośrodek. nie spotkałam się z niegrzeczną obsługą, a wręcz odwrotnie super panie w recepcji. co do kuchni - jedzenie na 4 ale było go wystarczająco dużo. ktoś pisał o jednej parówce, owszem ale była to tylko część składowa całej kolacji poza serami pomidorami wędliną i in. nowoczesne dwie działające windy. w sumie: wczasy warte były tej ceny i gdyby posiłki nie były wspólne z kolonią rozkrzyczanych dzieciaków nie byłoby na co narzekać. ogólnie polecam
IP: 91.142.203.17
GRAZKA
Gość
Wróciłam niedawno z pobytu w Kryształowej Przystani . Niestety i ja nie polecam tego ośrodka . pokoje ekonomiczne - tragedia , łazienka jak za komuny , jeszcze gorzej . Brudno i nieciekawie . Pościel i ręczniki szare i nie doprane . Udało mi się zamienić za niewielką dopłata ten pokój ne ekskluzywny . Pokój w porządku czysty , ładny ale żaden wysoki standard .po prostu to jest już w dzisiejszych czasach standard .
Jedzenie nawet smaczne , ale porcje minimalne . Oczywiście na śniadanie była kiedyś jedna wędliny ( przezroczyste ) , dwa plasterki sera , a pomidor to jeden pokrojony na dwie osoby .Straszna nędza . Nie żałowali ziemniaków , klusków i zup. Zupy były owszem bardzo smaczne ale ilości pozostałego jedzenia minimalne . Można było się zapchać chlebem i ziemniakami .Desery do obiadu były z datą bliską przydatności do spożycia ( 2 dni ) . Najciekawsze było ognisko , które ośrodek zorganizował :kiełbase , pieczywo i napoje trzeba było sobie samemu zorganizować > Ha , Ha
IP: 82.210.155.133
mgm25
Gość
Potwierdzam wypowiedzi o marnym jedzeniu, w trakcie 7 dniowego pobytu 2 razy serwowano pierogi ruskie i z mięsem oczywiście nie domowe :))tylko najtańsze z najtańszych.Hitem były paluszki rybne, obrzydliwszych nie jadłam jak żyję.Surówki prosto ze słoika.nawet ziemniaki były paskudne a tego nie da się za bardzo zepsuć.Najzabawniejsze jest to ,że nie należę do osób specjalnie wybrednych.Ktoś pisał, że nowy właściciel wyremontował pokoje od 7 pietra w górę.Nie jest to prawdą, bo wszelkie remonty przeprowadził poprzedni właściciel już jakiś czas temu. Obecny zepsuł kuchnię,która może nie była fantastyczna, ale dosyć smaczna.Za cenę 4 tys za 4 osoby(1 dziecko) na tydzień nie polecam
IP: 178.252.18.186
Jessi
Gość
Dziwią mnie negatywne opinie o Kryształowej Przystani. Byłam osobiście i nie wiem o co chodzi?? jedzenie ok, cisza, spokój, piękna okolica, bardzo miła obsługa, blisko plaży, bardzo mili właściciele, wszystko załatwiają bezproblemowo. Ja zdecydowanie polecam.
IP: 91.233.75.84
Wczasowiczka
Gość
Witam serdecznie. Byłam w tym ośrodku w wrzesniu . od 1 pietra do 6 pietra pokoje z czasum komuny sciany brudne, meble stare ,łuzka wyleżane a łazienka odrażajacza wana brudna a z kranu lecia żółta woda ( od 7go pietra korytaze wyremontowane pokoje tez ) .Jedzenie skromne i biedne,na 2osoby jedzenie bylo jak dla jednej <<Cały czas czekałam kiedy doniosa 2ga porcje dla drugiej osoby :} >> Okolica ładna ......
IP: 83.29.82.107
LAJONA
Gość
miło, spokojnie, fajna obsługa, wypoczeliśmy. Jedzenie pyszne, codziennie co innego, pycha zupy. Jeśli ktoś jest rozczarowany pokojem to znaczy, że nie zajrzał wcześniej do galerii. Bedę się bawić w Sylwestra właśnie w Kryształowej Przystani. Polecam!
IP: 89.239.102.210
Marcelina
Gość
Witam wszystkich turystów.Mieliśmy okazję być z mężem i dzieckiem w te wakacje w tym ośrodku i muszę przyznać ,że jest naprawdę spoko.Z zewnątrz może i przypomina konstrukcję z czasów towarzysz Edwarda , ale poza tym jest spoko.Dobre domowe jedzenie,bardzo miła obsługa(zawsze pomocna jeśli trzeba),w pokojach i obejściu zawsze czysto więc dla nas jak najbardziej pozytyw.Samo miasteczko super ,byliśmy w czerwcu więc nie było tłoku.Polecamy.Marcelina z rodzinką.
P.S.Tak czytam te komentarze o tych paniach co tam pracowały.Stwierdzam ,że to chyba jakieś małolaty nie nauczone pracy.Polecam wyjazd za granicę np. na zmywak czy myjnie samochodową za marne grosze z jęzorem na brodzie i z niepewnością czy bos pochodzenia hinduskiego zapłaci czy nie.Polecam ten poligon aby docenić prace.
IP: 83.21.217.222
Karolina
Gość
Witam serdecznie. Rok temu byłam w ośrodku ,,Kryształowa Przystań" i przyznam szczerze było super! Obsługa świetna, a jedzenie ,,strzał w 10". Co prawda w pokojach ekonomicznych troszeczkę bym pozmieniała, ale i tak nic nie zepsuło nam naszego wyjazdu.Na dole był też bilard i ping-pong. Miasto Mrzeżyno jest bardzo ciekawe a najbardziej plaża. Jest tam też dużo sklepów. Niedawno przeczytałam na stronie o organizowanym przez ten ośrodek sylwester i myślę że to dobry pomysł. Na pewno przyjadę i będe liczyć na dobrą zabawę ;) Tak poza tym to polecam ten ośrodek na przyszłość.
IP: 83.21.217.222
Użytkownik
Posty: 2
Jessi, niestety taka polska mentalnośc, nie dogodzisz, zawsze się znajdą tacy co będą wiecznie marudzić. Też byłem i mam pozytywną opinię.
IP: 188.146.92.115
ZENEK
Gość
Ośrodek nie powala na kolana. Blok z czasów PRL.
Polecam tym którzy chcą cofnąć się w czasie.
WC przy jadalni przypomina ten na PKP lata 60-te. :D
Pokoje z górnych pięter są już wyremontowane.
W pokoju zwykły standard - przespać się, umyć i nic więcej.
Lekki smrodek unosi się w powietrzu i za czysto też nie jest.
Przed przystąpieniem do konsumpcji radze obadać sztućce czy się nie "lepią się do rąk" :shock:
Jedzenie też nie za dobre. Jakaś masówka jak dla dzieci z wiejskich koloni.
Herbata czy kawa najtańsze z marketu.
Osobiście nie polecam chyba, że zależy komuś do powrotu wspomnieniami do czasów komuny lub na widoku z 8 piętra. A te pozytywne opinie to chyba właścicielka pisze w wolnej chwili... ;)
IP: 83.25.173.164

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Polska » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij