» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Esencja Nilu 7+7 Best Reisen Group

Esencja Nilu 7+7 Best Reisen Group

Strona: 1

Autor Treść
grzegg
Gość
Witam
w sierpniu wybieram się z żoną na wycieczkę jw.
Czy był ktoś może na podobnej organizowanej przez biuro Best Reisen Group?
Ciężko znaleźć opinie o tym biurze dotyczące Egiptu, oraz brak jakichkolwiek o wycieczkach objazdowych, a oferta bardzo kusząca :)
będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Pzdr
IP: 89.77.157.5
fikumiku
Gość
My korzystaliśmy dwa razy: co prawda nie Egipt, ale Sri Lanka, a rok później Malediwy. Perfekcyjnie. Więcej niż oczekiwaliśmy. :P
IP: 77.79.230.242
robert
Gość
Best Reisen opinia - to biuro porażka wykupiłem wycieczkę do Egiptu. 8 dni przed wylotem zmienili mi datę wylotu obcinając jeden cały dzień. w przed ostatnim dniu znowu podczas pobytu w Egipcie sms powiadomili mnie o godzinie 21, że wylot jest o godzinie 7 rano następnego dnia. byliśmy wściekli nikt nawet nie czekał na potwierdzenie odbioru sms. mieliśmy być w Egipcie 8 dni 7 nocy a w konsekwencji byliśmy tylko 6 dni. czujemy się oszukani tak jak i cały jadący z nami autobus turystów.
Składam jutro dokumenty do Starostwa Powiatowego z opisem skargi. nie lećcie z tym biurem chyba że lubicie wyjazd z ,,dreszczykiem '' i niepewnością. Ja byłem z dziećmi (4,8) lat i ciiężko było im wyjaśnić dlaczego wracamy
IP: 87.204.16.46

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Esencja Nilu 7+7 Best Reisen Group

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij