» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Primorsko Grand Hotel

Primorsko Grand Hotel

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Możecie coś napisać o tym hotelu i miejscowości, Co można tam robić oprócz plażowania????
Z góry dziękuje..
IP: 83.14.76.225
Użytkownik
Posty: 5
Nikt nie był w Primorsku .... Garnd Hotel,,, Napiszcie coś bo wyjeżdżam za tydzień
IP: 83.14.76.225
Paweł
Gość
Najbardziej luksusowy hotel w Primorsku, bardzo blisko plaży północnej. Jeżeli macie dziecko to polecam plażę południową (mniejse fale). Ogólnie wypas, do centrum z 5-7 min pieszo, w pobliżu supermarket. Polecam restaurację rybną (ukrytą wśród roślinności na końcu cypla). Miasto bardzo przyjemne, jest gdzie zjeść (polecam pizzerię przy głównej ulicy), dużo młodych ludzi. Z wycieczek koniecznie Sozopol, Nessebar. Świetny wybór.
IP: 31.62.25.237
Użytkownik
Posty: 5
Hotel rzeczywiście ładny, fajnie położony, pokoje duże szczególnie widok na morze rewelacyjny. Jedzenie dużo, ale po kilku dniach przestaje smakować chyba, że zmienili kucharza. O 22 wylewają drinki ze szklanek do plastikowych kubków to jak na 5 gwiazdek żenada.
Ogólnie godny polecenia tylko zależy za jakie pieniądze...
IP: 83.14.76.225
Belcia
Gość
Miasto to to nasz kurort nadmorski lat 90-tych(początek). Hotel 5 gwiazdek ale raczej zasłguje na 4. Jedzenie mnie osobiści nie smakowało i codziennie to samo.Brakuje filiżanek do kawy i często są brudne.Ja drugi raz tam napewno nie pojadę. Zresztą Bułgaria mnie wcale nie pociąga. :(
IP: 81.219.40.147

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Primorsko Grand Hotel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij