» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Strona: < 1 2

Autor Treść
Luna
Gość
Pogoda w Bułgarii była boska, bardzo gorąco, ani jednej chmurki na niebie. Woda w morzu przyjemna. Jak było wietrznie i morze było wzburzone to pływało w nim troche syfku.
Amfora jak na swoją cenę oki (widziałam ofertę last minute na dwa dni przed wyjazdem za 2300zl za dwie dorosłe osoby i dziecko - taniocha). Pokoje są skromne, średnio duze, w łazience brak suszarki,spleśniała zasłonka - łazienka mi sie mega nie podobała.
Jedzenie monotone, ale głodni nie chodziliśmy i dojadac na mieście nie musieliśmy. Troche menu nie dla dzieci, ja mam niejadka i mało co młodej odpowiadało - frytki i inne odmiany ziemniaków, chleb z masłem i dżemem, czsem kurczak,wędlinka to wcinała przez cały tydzien:)
Personel na stołówce(znaczy w hotelowej restauracji, hehe) sie uwijał i starał:)
O 20 dla dzieci mini disco - moja to uwielbiala, potwm jakieś animacje do 23(jak komuś przeszkadza hałas to moze mieć trudności z zasypianiem, bo głosno muzę puszczają).
W ciągu dnia też jakieś aqua gym, siatkówka i inne.
My byliśmy teraz, a już sporo leżaków przy basenie połamanych i uszkodzonych(chyba nie wymienili ich z poprzedniego sezonu).
Obok jest 4-gwiazdkowy Imperial -mozna korzystać z ich basenu(nie wiem czy oficjalnie, ale my korzystaliśmy:)), więc śmiało można powiedzieć,ze baseny sa dwa;P
Bliziutko do plaży - co jest mega plusem.

Dziecko moje zachwycone, my tez zadowoleni. Jak ktoś sie na luksusy nie nastawia będzie oki. Nie wiem jak inne hotele w Bułgarii, ale jak widziałam kilka czterogwiazdkowych z małymi basenami przy ruchliwej ulicy, to stwierdziłam,ze nasz jest oki:)

Odczułam,ze jeszcze sezon nie w pełni zaczęty, bo nie było żadnych problemów z dostepnością leżaków na basenie i tłokiem na plaży, stosunkowo mało osób.

Największym problemem Amfory byli turyści - robili mega syf i zamieszanie. Na basenie zostawiali zuzyte pampersy, tony śmieci, na stołówce jak coś komuś spadło to nie schylil sie podnieść...wrrr.
Przepychanki o jedzenie, pchali się, łyżki wyrywali - masakra(szczególnie dzieci -tam jakieś kolonie były).
A niektórzy tylko jedli i jedli i jedli - zaraz po sniadaniu już się do snack baru ustawiali(czynny od 11), brali tony jedzenia, a potem wszystko na stolkach zalegało, bo nie zjadali, ech.

No to by na tyle było:)
IP: 87.101.35.97
laura
Gość
Luna super że wyjazd sie udał i dzięki za opis :) Moja córcia się ucieszyła jak jej powiedziałam o mini disco :) Powiedz jak daleko jest centrum od hotelu i jak można spytać ile tak miej więcej wydaliście? Mam dylemat ile kasy mam wziąć. I jak stoi lewa w Bułgarii tzn ile lewa za euro i gdzie najlepiej wymienić? Koniecznie trzeba wykupywać leżaki albo parasole czy jest możliwość rozłożenia się z własnym ręcznikiem? Z góry dziękuje za odpowiedź ;)
IP: 87.207.125.166
Luna
Gość
Do centrum jest kawałek - mozna dojechać autobusem 1l za osobę lub mini ciufą 3l za dorosłego i 1 l za dzieco do lat 7, ciufą jechało się ok 10-15 min. Nam centrum Sb nie przypadło do gustu. Za to polecam Nessebar - jest super, warto zobaczyć i blizej niz SB. Leżaków i parasoli na plaży nie musisz wykupywac. Ręcznik rozkładasz wtedy za wyznaczoną linią(za lezakami), a jak chcesz bliżej morza to szukasz strefy bezpłatnej. Można zabrac swój parasol bądź kupić na dzień dobry w Bułgarii - wychodzi taniej niż wynajmowanie na plaży. Chyba,ze dajecie rade bez parasola, my nie dalismy rady w tym słońcu:) raz udało nam sie nie zapłacić, bo chłopek nie przyszedł po kase:P
Co do pieniedzy to zalezy na jakie wydatki sie nastawiacie. My w sumie wydaliśmy kasę na ciuchcię, kartki i znaczki, młoda jakieś zabawki dostała, jakies drobne pamiątki,parasole na plaży(8 l), mini golf.......i w sumie na nic więcej,wiec nie poszło tego dużo.

Obok hotelu jest nimi golf(płatny), są trzy aquaparki: dwa takie duze i jeden obok Amfory, taki mini w innym hotelu. Są w pobliżu jakies markety, sklepiki i hotele....hehe.....nic więcej tam nie ma. Okolica taka zdechła ale my się nastawiliśmy na plażowanie i basenowanie:)

Nam mówili zeby pieniądze wymieniać w hotelu albo w kantorach Crown
IP: 87.101.35.97
Użytkownik
Posty: 21
pawels napisał
MEGGI napisał
LAURA NO tak powiem jeszcze że nie wszystkie wycieczki są fajne będąc tyle razy na słonecznym brzegu nie podobał mi się strasznie przereklamowany Wieczór Bułgarski totalna ściema chyba że się ma super ekipę i co na dodatek lubi pić wino typu śikacz!!!WARNA też nic wielkiego !!!fajny jest Jeep Safari,najlepsza wycieczka to Istambuł ale strasznie wykańczająca,Ropotamo-Sozopol-Primorsko(klasztor luzackich Mnichów OPACTWO co za kołnierz się nie wylewa, ba bez butelki to jeszcze z stamtąd nikt nie wyszedł polecam Rakiję bajka:)nie polecam wyspy Robinsona bo można samemu sobie tam pojechać ,bo to aquapark Elenite można dojechać autobusem miejscowość jest za Sv.własem !do portu w Nesseberze też można się samemu wybrać i wykupić rejs choćby do Sozopolu!jest jeszcze parę fajnych miejsc w Bułgarii ale nasze piękne biura nie organizują tam wycieczek a mogło by być ciekawiej no cóż zostaje to tylko na własną rękę i tak trza będzie zrobić!!!Życzę wszystkim i sobie fantastycznego wypoczynku i dobrej Bułgarskiej kuchni!
MEGGI zainteresowany jestem ty co piszesz o mnichach z tego opactwa. Czy znajduję się ono w Pomorie ? Możesz to napisz coś więcej.Za parę dni będę w SB i chętnie się wybiorę (sam za kołnierz nie wylewam) Może coś by się kupiło ,piszesz ,że trunki dobre.Pozdrawiam
AKURAT WRÓCIŁAM Z BUŁGARII POGODA PIĘKNA KLASZTOR JEST W PRIMORSKU Z REGUŁY WYCIECZKA NA ROPOTAMO ZAHACZA O TEN KLASZTOR !
IP: 87.105.133.92
plaza
Gość
my(ja, maz i syn 5lat) wybieramy sie do tego hotelu dopiero od 8 wrzesnia..na tydzien..hmm mam nadzieje, ze pogoda nam dopisze i na palzy bedzie cudnie..ale te wycieczki o ktorych wspominacie sa bardzo kuszace ;)
IP: 91.145.128.73
anias
Gość
A jak tak nieco z innej beczki. Czy jest ktoś kto miał z Aquamarisem lecieć do Hotelu Amfora, a wylądował zupełnie gdzie indziej. Nas "uszczęśliwili" 4* Forum, w którym poza miniaturowym brodzikiem i zjeżdżalnią w pelnym słońcu nie było żadnych atrakcji dla dzieci. Poszliśmy raz zobaczyć do Amfory co nas ominęło i do końca pobytu miałam zepsute wakacje, dzieciaki marudziły, w Forum się im nudziło itp. Odpowiedź na moją reklamację - dostałam przecież lepszy hotel więc powinnam ze szczęścia skakać i po piętach ich całować. Czy jest ktoś kto był w podobnej sytuacji?
IP: 87.205.217.230
iwa
Gość
Jest ktoś kto leci 18.08.2012 z Pyrzowic??
IP: 178.37.155.148
Mark
Gość
Witam . My lecimy 18.08 z Pyrzowic. wal na gg 3730960
IP: 83.22.147.56
marta
Gość
ja lecę 8.09.2012 do Amfory z córką. mam nadzieje, ze będzie tak dobrze, jak piszecie:)
IP: 46.112.157.160
dorota
Gość
Marta, a w jakim wieku masz córkę, ja byłam w połowie lipca z córcią w wieku 9 lat i płaciłam za nią jak za dorosłego w pokoju 2 osobowym, ciekawa jestem jak to u Ciebie? Ps. Wyjazd bardzo się udał, większość czasu spędzałyśmy w morzu lub na basenie. Dobra rada. Supermarket po prawej stronie po drodze na przystanek autobusowy (tuż przed sklepem z pamiątkami) jest bardzo drogi, nawet kilka lewa na produkcie więcej niż w innych sklepach. Pamiątki najdroższe w Old Nessebar i centrum Słonecznego Brzegu. Euro warto wymieniać w kantorach Crown albo w hotelu (lepszy kurs w hotelu Imperial, za recepcją). Obecnie goście Amfory nie mogą korzystać z basenu Imperialu (inne kolory opasek na rękę). Leżaki nad basenem Amfory warto "zarezerwować" ręcznikiem wcześnie rano, bo potem nie ma szans, przynajmniej tak było w lipcu. Warto też przejść się spacerkiem do Nesseberu, ładne widoku, no i w zależności w jakim wieku masz córkę, po drodze jest kilka atrakcji dla dzieci. No i w zależności od Waszego wieku - mocno przymykać oko na zaloty Bułgarów.
IP: 87.205.153.153
marek_wrzos
Gość
Mam prośbę do osób wybierających się do hotelu Amfora w Bułagarii. Potrzebuję jakiś namiar na ten hotel najlepiej mailowy bądź informacji na temat tytułów piosenek na wieczornych animacjach na mini disco show oraz TYTUŁ WOLNEJ PIOSENKI (śpiewanej przez kobietę), która była puszczana codziennie rano (od strony disco show), a nawet kilka razy dziennie. W refrenie było coś "y o u ch a n g e y o u r m i n d...", czy coś podobnego, a sama piosenka zaczynała się od wolnych dzwięków. Przyznam, że sam nie mam pojęcia o którą piosenkę chodzi, ale żona buszuje bezskutecznie po necie i nic :( Bardzo proszę o pomoc (albo mail - sam napisze do hotelu i zadam te pytania), albo odpowiedzi na te pytania, bo mi córka i żona żyć nie dadzą do następnych wakacji:( Nie muszę dodawać, że dla córki coś tam już wyszukałem z mini disco show, ale z problemem zony będzie gorzej. Będę wdzięczny (bardzo) za pomoc.
IP: 87.205.153.153
justa
Gość
witam . bylismy z rodzinka (5l syn+ mąż;)) na poczatku wrzesnia..bylismy milo zaskoczeni...amfora to cudowny tani hotel..jedzenie swietne (mielismy all) chociaz po tyg juz nudzilo sie..ale mega wybor potraw...przemila obsluga zwlaszcza barmani..(zostawialismy im niewielki napaiwek dzieki temu nie stalismy w kolejce po drinki ;)), pokoj byl sprzatany codziennie...bardzo blisko do plazy, chodzilsmy tam po 3-4 razy dziennie...nawet w nocy, bo bylo cieplutko , woda rowniez i mozna bylo w nocy poplywac ;), polecam ;)
IP: 91.145.128.73
Użytkownik
Posty: 9
właśnie wróciełem. :-)
IP: 95.49.209.27
Marcin
Gość
Witam. Miałem lecieć do tego hotelu w terminie 19-26 08 2013 z BP Sun&Fun ale odwołali imprezę twierdząc, że hotel nie został potwierdzony. Czy ma ktoś też wykupione wczasy w tym terminie i ma podobną sytuację?
IP: 194.99.117.50
hitko
Gość
a daleko jest z hotelu amfora do aquaparku ?
IP: 91.220.39.15

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Bułgaria » Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij