» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Strona: 1 2 >

Autor Treść
MEGGI
Gość
WITAM LECĘ 14.06 DO SŁONECZNEGO BRZEGU HOTEL AMFORA!LECI KTOŚ???BĘDĘ JUŻ TAM 3 RAZ CHODZI MI O BUŁGARIĘ:)MOŻE KTOŚ TEŻ LECI W TYM TERMINIE? :mrgreen:
IP: 87.105.137.32
MEGGI
Gość
JEŚLI O MNIE CHODZI TO 2 RAZY Z TEGO BIURA BYŁAM W BUŁGARII I RAZ W GRECJI MAM NADZIEJĘ ŻE TEŻ BĘDZIE TAK FAJNIE TERAZ:)
IP: 87.105.137.32
anonim
Gość
Witam. My z mężem się właśnie zastanawiamy, ale sie obawiam tego hotelu trochę, ale cena kusi. Może napiszesz cos o tym hotelu, czy warto?
IP: 87.205.176.121
anias
Gość
Witam, też lecimy do Amfory 14.06 - dla nas będzie to pierwszy raz w Bułgarii. A czy jedziecie może z dziećmi, ja z 7-latkiem i zastanawiam się czy będzie miał towarzystwo?
IP: 87.205.46.236
meggi
Gość
LECIMY Z CÓRECZKĄ 2 LATKA,TEN HOTEL JEST TAKŻE W CZESKIEJ OFERCIE I TAKI SAM POBYT W CZECHACH JEST 2 RAZY DROŻSZY NIŻ Z AQUAMARISU,50 METRÓW DO MORZA ,NIEDALEKO LEŻY PLAŻA DLA NUDYSTÓW Z OSTATNIEGO WYJAZDU PAMIĘTAM ŻE ULOKOWANIE TEJ PLAŻY JEST NIEDALEKO MOŻE 200-300 METRÓW ,SAME STARUCHY NIEMIECKIE I DZIADKI POD LASKAMI BEZ GACI TROCHĘ NIESMACZNE,ALE ODGRADZA ICH RZECZKA,PLUS TO BLISKO STARY NESSEBER CUDOWNE MIASTECZKO NA WYSPIE POŁĄCZONEJ Z BRZEGIEM ZABYTKOWA PERŁA UNESCO JEDNA Z WIĘKSZYCH ATRAKCJI BUŁGARII,GŁÓWNY POWÓD MOJEGO 3 POBYTU TAM!JEŚLI CHODZI O HOTEL TO NIE BYŁAM AKURAT W TYM,ALE W BUŁGARII ,JEŚLI CHODZI CI O WYSOKI STANDARD TO SOBIE PEWNO ODPUŚĆ JA NIE WYMAGAM HOTELU JAK W EGIPCIE BO W HOTELU NIE BĘDĘ SPĘDZAĆ WIELE CZASU,A STANDARD 3 GWIAZY W BUŁGARII TO TYPOWE EUROPEJSKIE 3 GWIAZDY!
IP: 78.8.3.51
Użytkownik
Posty: 21
opinie warto poczytać??? http://www.holidaycheck.pl/Hotelinfo.html?action=hotelinfolightbox&hotelId=75390&hibTravelkind=package&offerId=18610
IP: 78.8.240.174
Użytkownik
Posty: 21
filmiki ;;;;http://rcstudio.manifo.com/strona-glowna
IP: 78.8.240.174
Marx
Gość
Ludzie a co się teraz sprzedaje w Bułgarii . Bo podobno czasy kremu NIVEA już minęły. 8)
IP: 195.94.194.6
Użytkownik
Posty: 21
Nie wiem z której bajki wyskoczyłeś ?? jak masz zamiar handlować to daruj sobie bo Polskie wyroby w Bułagrii są tańsze niż Polsce np. tak było jeszcze 4 lata temu jak byłam ostatnio w marketach półki zawalone vitaxem , bi-es-em czy bellą i to ten sam produkt nasz krajowy a tańszy o 40 procent:)warto lepiej wsiąść trochę kaski na szmatki i buciki albo srebro!!!!
IP: 78.8.245.8
laura
Gość
My lecimy 29.06.2012 z Warszawy czy ktoś też leci w tym terminie?
IP: 87.207.125.166
Użytkownik
Posty: 21
lecimy wcześniej a więc jak wrócimy napiszę,może jakieś wskazówki:)pozdrawiam!
IP: 87.105.140.133
Użytkownik
Posty: 21
Z WA-WY LECI KTOŚ???
IP: 78.8.101.214
Luna
Gość
Nas cena zachęciła do tego hotelu - mam nadzieję,ze żałowac nie będziemy. Lecimy 16.06 z 5-latką:)
IP: 87.101.35.97
laura
Gość
bardzo była bym wdzięczna o konkretną recenzję hotelu jak i całego słonecznego brzegu,co warto zwiedzić w którym miejscu jet taniej itp. :) życzę udanych wczasów
IP: 87.207.125.166
laura
Gość
Luna szkoda że nie w moim terminie bo ja mam córcie 6- letnią ;)
IP: 87.207.125.166
Użytkownik
Posty: 21
LAURA NO tak powiem jeszcze że nie wszystkie wycieczki są fajne będąc tyle razy na słonecznym brzegu nie podobał mi się strasznie przereklamowany Wieczór Bułgarski totalna ściema chyba że się ma super ekipę i co na dodatek lubi pić wino typu śikacz!!!WARNA też nic wielkiego !!!fajny jest Jeep Safari,najlepsza wycieczka to Istambuł ale strasznie wykańczająca,Ropotamo-Sozopol-Primorsko(klasztor luzackich Mnichów OPACTWO co za kołnierz się nie wylewa, ba bez butelki to jeszcze z stamtąd nikt nie wyszedł polecam Rakiję bajka:)nie polecam wyspy Robinsona bo można samemu sobie tam pojechać ,bo to aquapark Elenite można dojechać autobusem miejscowość jest za Sv.własem !do portu w Nesseberze też można się samemu wybrać i wykupić rejs choćby do Sozopolu!jest jeszcze parę fajnych miejsc w Bułgarii ale nasze piękne biura nie organizują tam wycieczek a mogło by być ciekawiej no cóż zostaje to tylko na własną rękę i tak trza będzie zrobić!!!Życzę wszystkim i sobie fantastycznego wypoczynku i dobrej Bułgarskiej kuchni!
IP: 78.9.3.49
Użytkownik
Posty: 21
http://www.youtube.com/watch?v=D8ThHQktez0
IP: 78.8.139.245
Użytkownik
Posty: 21
CAŁA PRAWDA SUNNY BEACH http://www.youtube.com/watch?v=bOzCk4231cs&feature=related
IP: 78.8.139.245
Użytkownik
Posty: 21
AQUAPARK http://www.youtube.com/watch?v=BIgIbk8eH14&feature=fvwrel
IP: 78.8.139.245
laura
Gość
MEGGI dzięki za odpowiedź, udanego wypoczynku odezwij się po powrocie;)
IP: 87.207.125.166
pawels
Gość
MEGGI napisał
LAURA NO tak powiem jeszcze że nie wszystkie wycieczki są fajne będąc tyle razy na słonecznym brzegu nie podobał mi się strasznie przereklamowany Wieczór Bułgarski totalna ściema chyba że się ma super ekipę i co na dodatek lubi pić wino typu śikacz!!!WARNA też nic wielkiego !!!fajny jest Jeep Safari,najlepsza wycieczka to Istambuł ale strasznie wykańczająca,Ropotamo-Sozopol-Primorsko(klasztor luzackich Mnichów OPACTWO co za kołnierz się nie wylewa, ba bez butelki to jeszcze z stamtąd nikt nie wyszedł polecam Rakiję bajka:)nie polecam wyspy Robinsona bo można samemu sobie tam pojechać ,bo to aquapark Elenite można dojechać autobusem miejscowość jest za Sv.własem !do portu w Nesseberze też można się samemu wybrać i wykupić rejs choćby do Sozopolu!jest jeszcze parę fajnych miejsc w Bułgarii ale nasze piękne biura nie organizują tam wycieczek a mogło by być ciekawiej no cóż zostaje to tylko na własną rękę i tak trza będzie zrobić!!!Życzę wszystkim i sobie fantastycznego wypoczynku i dobrej Bułgarskiej kuchni!
MEGGI zainteresowany jestem ty co piszesz o mnichach z tego opactwa. Czy znajduję się ono w Pomorie ? Możesz to napisz coś więcej.Za parę dni będę w SB i chętnie się wybiorę (sam za kołnierz nie wylewam) Może coś by się kupiło ,piszesz ,że trunki dobre.Pozdrawiam
IP: 94.246.153.94
dawid
Gość
Witam a może ktoś wie coś na temat hotelu Sun Gate w Słonecznym Brzegu lecę tam 10 lipca proszę o odpowiedz.
.
pozdrawiam
IP: 83.23.205.114
marcin
Gość
witam wylot 18.08.2012 z Pyrzowic, Bułgaria sloneczny brzeg hotel Diamond leci ktos??
IP: 79.163.149.28
Kamila
Gość
Hej:)
a może leci ktoś 7.07.2012 do Bułgarii z Poznania?
IP: 81.190.184.118
Piotrek
Gość
przepraszam kto teraz wrócił z Bułgarii bo właśnie się tam niedługo wybieram jaka jest tam pogoda i ile stopni ma teraz tam woda proszę o podzielenie się informacjami z góry dziękuje.I jaki jest kurs lewa na co zwrócić uwagę?i co zabrać ze sobą dziękuje pozdrawiam
IP: 83.8.103.144

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Leci ktos 14.06.2012 Hotel Amfora, Słoneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij