» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Sułtańskie rarytasy z Rainbow Tours

Sułtańskie rarytasy z Rainbow Tours

Strona: 1

Autor Treść
Justyna
Gość
Czy ktoś wrócił z tej wycieczki? Proszę o komentarze, opinie, rady... Pozdrawiam :)
IP: 87.207.195.94
kornel
Gość
wycieczka bardzo udana. Przejazdy wcale nie takie ciężkie, pewnie ze względu na dobre drogi. Polecam.! oo muszę spomnieć o przewodniku. Pan Wojtek jest Super! Najlepszy
IP: 83.9.126.177
m_m10
Gość
Zgadzam się z pozytywną opinią na temat Pana Wojtka, wycieczkę oczywiście polecam.
IP: 93.179.203.162
gosiaznadmorza
Gość
Rewelacyjna objazdówka - niezapomniane widoki, wrażenia i ogrom super wspomnień. Program świetny, a organizacja tak dobra, że nie czuło się tak naprawdę zmęczenia. To moja podróż życia. A podstawą tego był super pilot - pan Wojtek: pełen profesjonalizm, otwartość, dowcip, skarbnica wiedzy. Ten facet robi to, co kocha i tak powinno być. Polecam z całego serca.
IP: 83.11.253.155
bilbao
Gość
Fajna wycieczka bo cudowny kraj. Mam podobne wspomnienia, choć byłem z innym BP. Polecam na przyszłość Turcję wschodnią. Jeszcze bardziej tajemnicza i piękna.

User posted image

User posted image

User posted image

Z "bliskich" objazdówek Turcja i Skandynawia są zdecydowanie najlepsze :)
IP: 77.254.35.48

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Sułtańskie rarytasy z Rainbow Tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij