» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 17
Autokar mogl byc bardziej na czasie ,widzialem gorsze ale tez lepsze ,postoje duzo I bez nerwow ,kierowcy ok 30 godz z wroclawia uwaga na.obiad na Slowacji drogo I nie dobre
IP: 84.54.190.103
dawid
Gość
Czyli mam rozumieć że w autokarze jest klima a to najważniejsze.A czy w czasie jazdy podają ciepłe napoje np. herbate,kawe.Za odpowiedz będe wdzięczny.
IP: 83.30.52.158
Użytkownik
Posty: 17
Tak podaja za 3 zl lub 1 euro
IP: 84.54.190.189
ala
Gość
Witam, ja byłam w tym hotelu w 2012 roku w połowie lipca. Jeśli chodzi o standard i cenę to warunki sa naprawdę super, właściciele mili, hotel wyremontowany czysty, basen też w miarę fajny. Z hotelu daleko do plaży to jest jedyny minus, ale w sumie po drodze można zaliczyć restauracje i zrobić zakupy. Miasteczko ładne, plaze z glonami , także na plaze lepiej wybrać sie do słonecznego brzegu autobusem komunikacji miejskiej.Polecam aqua park nessebar. W hotelu mozna kupić przekąski , piwo itd...Ogólnie wyjazd udany, w tym roku też planuje bułgarię ze wzgledu na cene i dobre warunki..pozdrawiam wszystkich i życze udanych wakacji- bohemi polecam :)
IP: 83.29.204.25
złoty
Gość
Elena złote piaski, czy był ktoś w 2013 roku w Elenie? Dzięki za odpisanie jeśli znajdzie się ktoś taki :)
IP: 83.29.198.123

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij