» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 17
Witam wszystkich mam parę pytań odnośnie hotelu Bohemi w Rawda ,czytałem ze były problemy z właścicielami ,nie uprzejmi ale to były wpisy jakieś z 2007-2008 coś sie zmieniło ,tez sie chce zapytać o biuro podróży Viktoria Travel miał ktoś z nimi do czynienia , jadę w sierpniu
IP: 46.113.112.249
gosior
Gość
witam,wróciłam właśnie dzisiaj z Bułgarii z hotelu Bohemi,
opinie są rózne , ja napisze swoja -)
Hotel sam w sobie jest w porzadku, czysto, schludnie,pokoiki sprzątane są codziennie , w ciagu 10 dniowego pobytu była raz zmieniana pościel, ręczniki co drugi dzień są zmieniane. Basen czysty zadbany czynny od 9-21 z przerwą od 14-16. Sa parasole i lezaki, ale okupowane przes Rosyjskich turystów którzy zajmuja pokoje przy basenie , ale jak sie postaracie to moga byc oblegane przez Polaków-))) , właściciele tacy sobie , to rodzinny interes, dziadek pilnuje przy basenie jak wielki brat -), szefowa mama trzyma wszystko w garści , córka obsługuje , zawsze miła uśmiechnięta i syn który się tam poprostu kręci , trzeba uwazac zeby czegos nie zniszczyć bo trzeba za to zaplacic nie podaruje komisja rodzinna :lol: Jedzenie , :D to jest temat dopiero ciekawy ha ha śniadania na duzym talerzu- plaster sera a raczej część z plastra taka 1/4 , plasterek martadeli i plasterek szynki, dwa kawałeczki ogórka i dwa pomidora , kosteczka masła , i mały dzemik , do tego pół kromki chleba lub cos takiego ichniejszego jak ciastko -)) chleba do woli -)))))) tylko nie ma nic do niego , obiady nie wiem ale tez słyszałam ze śmiesvne , miałam obiado kolacje ha ha ha to była poprostu kolacja , typu np moze dwa ziemniaczki i kawałek miesa z lidla taki niby kotlet, bez surowki bo jak była surowka nie było ziemniaków tzn sama surówka i np połowa udka , takze dieta cud -))) chociaz nie naleze do grubasek i nie jadam jak ptaszek to dla mnie to było śmieszne nie tylko zreszta dla mnie. Ale po przejściu się po okolicznych restauracjach polecam naprawde szczerze po wyjściu z hotelu w lewo i pierwsza w prawo pizzeria TOKO , bardzo mili włąściciele i naprawde w porównaniu z innymi tanio duzo i bardzo smacznie na trzy osoby po 20 -30 lewa wydawalismy gdzie w innych jedno danie jest od 12-19 lewa i wiecej . Niestety nie wiem kto z was był w Bułgarii gdzieś indziej niz Rawda ale ja jestem zawiedziona morzem, zielonych glonów masa do tego pojawiły się jakieś robale , śmierdzi na tej plazy jest fuj , najlepszą tam alternatywą jest iść dalej w strone Neseberu tam jest troche lepiej . Lub kąpać się w basenie -)))
Pozdrawiam
IP: 79.191.90.37
Użytkownik
Posty: 17
To mam rozumieć ze jak mam all i trochę grosza to nie zginę , własnie jedziemy od 5 sierpnia mam tez rozumieć ze nie jest tragicznie :roll:
IP: 87.99.14.65
Użytkownik
Posty: 17
a dziękuje za posta :D
IP: 87.99.14.65
Użytkownik
Posty: 17
A jescze jedno z jakim biurem byłas
IP: 87.99.14.65
Gosior
Gość
nie , nie zginiesz :D , obojętnie z jakiego biura podrózy się było to wszyscy mieli to samo , ja byłam z zuways ( wakacje dla studenta ) wykupiłam na gruponie , ale to naprawde bez znaczenia bylismy tam z róznych biur podrózy i standard dla kazdego taki sami ,
tylko okrutnie ciepło tam 38 stopni i cały czas taka temperatura, zero ochłody nawet wieczorem, dopiero tak w nocy koło 2-3 jest troszkę chłodniej , piwo mają nieciekawe chociaz kto co lubie takie podobne jak niektóre czeskie taki siuski :o ale rakija jest ok :o
IP: 83.29.113.103
Gosior
Gość
jeszcze apropo tego ciepła pokoje maja klimatyzacje ale nie wszyscy wykupili , ja wykupiłam w moim biurze kosztowało mnie to 18 euro za 10 dnia , na miejscu jest drozej bo liczą sobie za dobe 2,5 euro , wiec lepiej zaznaczyc juz tu w biurze podrózy ze chce się klime , i tak płatne miałam na miejscu ale taniej
IP: 83.29.113.103
Gosior
Gość
niedaleko jest Lidl , rakija w sklepie kosztuje np 9,90 leva a ta sama w Lidli 8,25 , piwo tak mniej wiecej od 1 do 2,5 leva tez zalezy gdzie, warto jechac do Neseberu to jest jakieś 8 kilometrów , normalnie miejską komunikacja bilet kosztuje 1,20 leva , jedzie tam 11 miejska albo podjezdzają prywatne tez w tej cenie, jest tam bardzo ciekawie architektonicznie jesłi chodzi o stare miasto oczywiście i no ......... masa restauracyjek barów, i nie moze zabraknąc budek z pamiatkami :D , mozna tez podjechać do złotych piasków - to polecam ludziom lubiącym zabawe, to jedna wielka zabawa, w slipach do kasyna prosto z plazy :D , same bary imprezy i jedna wielka rozrywka :D , jak masz jesvcze jakieś pytania .........
IP: 83.29.113.103
MUNDI
Gość
.JAK PRZEBIEGŁA PODRÓŻ Z BIUREM VICTORIA TRAVEL .ILE GODZIN TRWAŁA.
IP: 83.27.65.102
turysta
Gość
Gosior napisał
nie , nie zginiesz :D , obojętnie z jakiego biura podrózy się było to wszyscy mieli to samo , ja byłam z zuways ( wakacje dla studenta ) wykupiłam na gruponie , ale to naprawde bez znaczenia bylismy tam z róznych biur podrózy i standard dla kazdego taki sami ,
tylko okrutnie ciepło tam 38 stopni i cały czas taka temperatura, zero ochłody nawet wieczorem, dopiero tak w nocy koło 2-3 jest troszkę chłodniej , piwo mają nieciekawe chociaz kto co lubie takie podobne jak niektóre czeskie taki siuski :o ale rakija jest ok :o

Witam , ja wyjeżdżam 18.07 czy możesz mi powiedzieć jak wyglądała sytuacja z ludzmi co mieli all wykupione ?
IP: 77.237.15.187
Użytkownik
Posty: 17
Wielkie dzięki Gosior również jadę z tego biura , jeszcze jedno jak autokar można przeżyć ,co do klimy biuro mnie zapewniało ze jest w cenie zaraz dzwonie do nich
IP: 87.99.14.65
dawid
Gość
Chodzi mi o wyjazd autokarem z Zu ways.Ile trwała podróż do Rawdy, czy były jakieś problemy np.awarie
IP: 83.22.180.74
Gosc
Gość
Biuro viktoria Travel wyjazd Z Katowic (Orlen). Pytanko : Jak tam dojechaliscie, czy jest gdzies kolo orlenu parking strzezony zeby auto zostawic, czy lepiej pociagiem? z gory dzieki za odpowiedz
IP: 78.131.216.130
Gosior
Gość
Hej,
z tego co mi wiadomo osoby mające wykupione All miały jedynie napoje do posiłków , wyjazd był z Orlena w Katowicach,jest tam miejsce na zaparkowanie bez problemu paru samochodów z tyłu tam gdzie autokary się zatrzymują . Jeśli chodzi o samą podróz nie powiem wiele bo ja sobie poleciałam samolotem -)) wykupiłam sobie indywidualnie, ale mój przyjaciel jechał autokarem , podróz była dłuuuuga , klima w autokarze jest i owszem wiec da sie przezyc, Podróz w tamtą stronę trwała 32 godziny, powrotna krócej ok 24 godziny, były w tamtą stronę jakieś korki , wypadek i to trochę opozniło. Jedyne co jest denerwujące to , ze osoby wyjezdzajace z tamtąd muszą do 10 rano opuścic pokoje, bagaze zostaja na restauracji a człowiek do odjazdu czyli do okolo 22 musi sie gdzieś pętać , bo wracają tym autokarem co przyjezdza kolejna grupa , kierowcy musza trochę odpocząc i wracają ,
IP: 83.29.52.99
Gosior
Gość
zaparkować ale nie zostawić samochód , w poblizu nie ma parkingu strzezonego , więc lepiej się wybrać pociągiem jeśli trzeba , alebo sprawdz na zumii gdzie jest najblizszy parking i moze podjechać taxi z tamtad ,
IP: 83.29.52.99
Gosc
Gość
W sumie racja tylko zeby pociag byl na czas o ile taki jedzie ktory bedzie mi pasowal a potem takse, trzeba jakos pokombinowac z tym dojazdem do katowic:P
IP: 93.105.240.31
Gosior
Gość
Jacula jak wrócisz wyraz swoja opinie , zyczę miłego urlopu
IP: 83.29.102.222
Użytkownik
Posty: 17
Niem sprawy jak tylko wrócę od razu napisze , co dla mnie najważniejsze to autokar dojechać jakoś hotel bez ;syfu " jedzenie jako takie bo mogę sobie dokupić ,pogoda a resztę to jyż na pewno sobie ułożymy
IP: 87.99.14.65
Użytkownik
Posty: 17
Mam bardzo wazne pytanie :P od mojej zony czy jest możliwość pożyczenia żelazka ;)
IP: 87.99.14.65
Gosior
Gość
:D to bardzo istotne pytanie - ale niestety nie wiem, miałam swoje ze sobą więc sie nie pytałam , sądze ze tak bo ci właściciele tez tam mieszkają więc napewno posiadaja
IP: 83.22.245.212
Użytkownik
Posty: 17
Jestesmy teraz w Bohemi powiem tak jest ok hotelik czysty ,pokoj bez zastrzezen ,posilki smaczne naprawde ale malo ,wlasciciele jak do tej pory bardzo mili ,morze do d.....y glonow duzo plaze brudne .ale za to cieplutkie
IP: 84.54.190.62
dawid
Gość
Mam pytanie dotyczące posiłków.Mamy wykupiony pakiet ALL.Czy to znaczy że będziemy musieli dojadać na mieście.Jak wyglądają łazienki to znaczy czy są wanny czy prysznice.
IP: 83.5.205.105
Użytkownik
Posty: 17
Powiem tak nie przytyjesz ale z glodu nie padniesz ,lazienki sa dziwne bo bez brodzika I kotary ale czyste .co masz zapisane w umowie ze przelaski typu hoddog zapomnij ,biuro podrozy polecialy w kulki bo nie ma tego ,a tak pozatym wszystko ok
IP: 84.54.190.103
Gosior
Gość
:D Jacula juz sie przekonał , to są dania i porcje jakby na umowie na samym dole drobnym drukiem bylo dopisane wczasy odchudzające :D , prysznic jest nie ma wanny i to prysznic bez brodzika i bez kotary , poprostu słuchawka jest dopięta do umywalki i sie myjesz pomiędzy np umywalką i kibelkiem :D , potem wszystko mokre naookolo ale to nic byle pokój nie zalac :D
IP: 83.29.100.70
dawid
Gość
A jak mineła podróż autokarem
IP: 83.29.110.176

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Bohemi i biuro Viktoria travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij