» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » PANTELEIMONAS

PANTELEIMONAS

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
paweł
Gość
Byłem z tym biurem dwa lata temu,nie narzekam bo nie ma na co-było w porządku.Temat do rozważenia na powrót do Grecji jeszcze raz z tym biurem.
IP: 46.112.9.83
jacek
Gość
Wszystko zostało już zdaje się o Szavel Travel napisane.Wychodzi na to że trzeba po prostu pojechać i cieszyć się wakacjami w Grecji,hehe...W sumie to nie mogę się już doczekać lata,ciepłego morza i greckich knajpek.
IP: 164.127.92.5
beata
Gość
Mogę zapewnić że wakacje z Szavel Travel w ubiegłym roku były bardzo udane.Znam osobiście właściciela p.Maćka i potwierdzam jego solidne i sympatyczne podejście do turystów.
IP: 46.113.221.122
mama
Gość
Wczasy bezbłedne - odpowiadały i nam i znajomym w zasadzie pod kazdym wzgledem do tego niedrogie.Najprawdopodobniej wybierzemy sie tam znów.
IP: 109.243.163.38
jacek
Gość
W ciemno polecamy Hotel Pantazy - ma wszystko co potrzeba ,jedyny mankament (?) to podejście do morza kilkaset metrów - troche męczące.
Nie wiem o co chodzi z autobusami bo jechaliśmy do Grecji lepszym ale jechaliśmy dłużej, a wracalismy autokarem sporo starszym ale szybciej.O pozostałych warunkach sie nie rozpisuje bo są już konkretnie opisane-ogolnie b,dobrze,Jacek.
IP: 109.243.118.128
marek
Gość
Do autokaru wsiedliśmy w Krakowie-autokar na pierwszy rzut oka taki sobie-dwoch kierowcow,brak pilota-wrażenie takie sobie.Kierowcy okazali się bardzo mili,jeden zmienił się na granicy (czyli zgodnie z przepisami) a na pytanie o pilota potwierdził uprawnienia pilota na trasie-zbierał paszporty robił odprawy.Jazda bardzo sprawna i pomimo pierwszego wrażenia mogę ją polecić jako bezpieczną i na warunki autokarowe wtgodną.
W Grecji wysadzxono na spod ośrodkiem (AMMOS) i znów wrażenie takie sobie -zwyczajne a okazało sie że gospodyni bardzo miła,częstowała codziennie ciastem kawą.Stołówka pod nami po skosie wiec możan było podejść pod koniec i najeść się bez tłoku -do oporu bo jak widać gotowane z nadmiarem.Właściciel/rezydent Pan Tomek dostępny niemalże na okrągło,do plazy blisko tylko upały sakramenckie.Co do pokoi to czyste,schludne na wejściu można było jeść z podłogi-tylko ostrzegam-w Ammosie lepsze pokoje od strony podwórka-ogrodu pod od strony ulicy dawały naszym znajomym popalić skutery( w nocy)
Wycieczki -rejs na wyspę i Meteor- czysty artyzm a p.Karolina klasa sama dla siebie.
Generalnie wypoczynek udany godny polecenia.Marek
IP: 164.126.12.240
agata
Gość
Moje dziecko było na koloniach letnich w miejscowosci Panteleimonas organizowanych przez biuro Szavel Travel w Hotelu Ahilles.Wróciło zadowolone,wypoczęte i opalone i rozawżamy czy nie wybrać się w tym roku na wczasy do Grecji całą rodziną.Agata.
IP: 109.243.245.89
joasia
Gość
Tym którzy szukaja spokojnego miejsca na fajne wakacje z miłą obsługą mogę gorąco polecić.Tym którzy szukają all inclusive z codziennym sprzątaniem kwiatuszkiem na podusi i podcieraniem pupci - odradzam.Można wypocząć w cudownych okolicznościach przyrody:))
IP: 31.175.180.75
Sławczak
Gość
Udane i radosne wczasy - szukajacym czegoś sensownego mogę śmiało polecić i Grecje i biuro.Sławek.
IP: 109.243.209.79
zbych
Gość
Widze ,że same pozytywne opinie i w istocie nie ma sie na co skarżyć może poza dłużącą sie podróżą.Warunki in plus przerosły nasze oczekiwania,schludne pokoje,bliskość morza i smaczne jedzenie - to naprawde miła niespodzianka.Wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku-jak nasz.Do zobaczenia.
IP: 5.173.77.118
ozark
Gość
Joasia trafiłaś w sedno !
IP: 83.10.89.220
advicer
Gość
Zamiast klikać trzeba sie wybrać :))) Fajnie tam...Upalnie,leniwie,relaksująco.....byle do lata:))0
IP: 89.231.124.116
marian
Gość
Potwierdzam,wakacje z ta firma bez niespodzianek,te które były to w zasadzie in plus.Moge podziekować korzystając z okazji p.Tomkowi za troskliwa opiekę i codzienną obecnosć w Hotelu co pomagało, bo nie bylismy zdani sami na siebie ,a powiedział gdzie pójsć, gdzie zjesc ,co zobaczyć.Polecam oprócz obłędnych wycieczek z p.Karolina (super!)piesze wycieczki plażą do Platamona(za zamek) - piekne miasteczko, albo w druga stronę do Leptokarya np. na fajny targ we wtorek.Marian.
IP: 46.112.176.102
rafał
Gość
Najlepiej wybrać się przed albo po sezonie (np jak my w czerwcu) upały do przeżycia ,a woda w morzu i tak gorąca.Przełom lipca i sierpnia to masakra ale w Achillesie w sumie idzie wyrobić - chłodny budynek i otoczony zielenią.
Dobrze pojechać na wycieczkę do Meteorów i to koniecznie z Pania Karoliną bo naprawdę to tam najlepsza z pilotek.Rafi.
IP: 164.126.161.88
marek
Gość
Organizacja wakacji na BARDZO dobrym poziomie.Pokoje tzw.apartamenty schludne i świetnie położone niedaleko morza,wszystko pod ręką.Miejscowość cicha i spokojna ale za 6e taksówką zaraz do miejscowości obok za zamkiem można się wybrać na balety.Co nie znaczy że w Panteleimonas nie można się zabawić :) - tawerny i kafejki są do wyboru do koloru,jest nawet jedna kafejka z polską właścicilką,nazywa się jazz.Ludzie na miejscu bardzo przyjaźni i Grecy i pracownicy biura..Ogólnie miejscowość na 6tkę !! a organizacja i poziom wczasów nie budzą żadnych zaztrzeżeń.Pokoje,jedzenie,obsługa i autobusy - OK.A miejscowość czaruje.
Z extrasów polecam od siebie niezapomniane wycieczki na Meteory z p.Karoliną :))))
IP: 83.16.121.194
magda
Gość
W zasadzie można napisać o samym wyjeździe w superlatywach-tylko zazwyczaj po co wtedy pisać ? Ja pisze w celu uspokojenia niezdecydowanych i tych którzy sie boją zwłaszcza czytając debilne paszkwile na forum - też się obawialiśmy nie znając biura ale raz kozie śmierć.Okazało się ,że wyszły jedne z lepszych wakacji w naszym życiu.Miejscowość śliczna i pełne świadczenia biura -na które nie można sie poskarzyć.Od wizyty w łódzkim biurze (powiedzmy że biuro raczej skromne:) do samego pobytu w Grecji informowałi i piekował sie nami pan Maciek i z nim kontakt polecam.Pytaliśmy o wszystko i nie było olewania a raczej cierpliwość i wyrozumiałość.Pełen relax i luz.Magda.
IP: 46.112.52.142
Mia
Gość
Do tych co byli w Achillesie - czym się różni Achilles od Achillesa 2? Gdzie lepiej?
IP: 89.72.185.164
ozark
Gość
to 2 budynki stykające się ścianą,w jednym jest 6 pokoi w drugim 15.w Achillesie pokoje ciut lepsze ale polecam na 1 piętrze.Może nie ma luksusów ale na plażę jest 100 m i to jest fajne.Pantazy ma basen ale daleko do plaży.W Achillesie jest dobre to ,że ma ogrodzone podwórko i dla dzieci to dobre
IP: 83.29.198.226
turysta
Gość
Achilles i aChilles 2 wyglądają z grubsza tak samo tylko Achilles jest większy.Na drugim piętrze jest trochę duszno ale na parterze miło i chłodno jak upały dają się we znaki.Achilles 2 jest bardzij kameralny bo mniejszy-pokoi nie widziałem ale domyślam się że jak w Achillesie.Oba budynki korzystają z tej samej stołówki i mają własne podwórka.No i najważniejsze - dojście do ślicznej plaży w parę sekund.
IP: 193.238.18.155
ganges
Gość
Dal mnie wakacje super - poza słoncem,cieplutkim morzem i śliczną plazą biuro spisało się na meda-wielkie dzieki za pełen profesjonalizm!!l.Bardzo interesujące i dobrze zrobione wycieczki na miejscu.Jednym słowem można je okreslić jako bajkowe :) Grzech nie polecić :)G
IP: 188.246.141.151
beta
Gość
Ktoś tam pytał o Achillesy - na oko nie różnia sie między sobą-jeden wiekszy,drugi mniejszy.Rzeczywiscie świetnie położone przy morzu, a ogólnie wakacjew Grecji fajne i można tam się wybrać bez obaw.
IP: 109.243.208.251
marcin
Gość
Dobrze zobaczyć całą Grecję,ale przyznaję,że Panteleimonas jest urokliwe i śliczne./biuro które obsługuję to miasteczko-szavel travel bez zarzutu/
IP: 62.38.108.147
janek
Gość
DO PPANTELEIMONAS JEŻDZIMY OD 2010 R .ZA TAKĄ KASĘ JEST O KEY . WŁAŚCICIELE BIURA SZAVEL TRAVEL Z ŁODZI O KEY - SĄ " NA KAŻDE ZAWOŁANIE"- UCZYNNI I MILI .APARTAMENTOWCE AMOS ZOFIA ACHILLES ELENII O KEY - KAŻDY MA ZALETY ALE I MAŁE WADY . W SUMIE - POLECAMY . GRUPA TURYSTÓW Z B-BA :P
IP: 217.96.3.179
robert
Gość
Udany wypoczynek bez niespodzianek.Polecam od siebie zakwaterowanie w pokojach Zofia,wszedzie blisko-do plaży do centrum,a pokoje sypatyczne miłe i czyste.Z dodatkowych imprez warto pojechać na wycieczkę do Meteorów z pilotka Karoliną-gwarantowane duże przeżycie.Miejsce w Grecji z atmosferą, urocze i sielskie jest gdzie połazić,pospacerowac.Dobre jedzenie w restauracji z wiatrakiem gdzie obsługa mówi po Polsku.
IP: 5.173.205.143
Mia
Gość
ozark napisał
to 2 budynki stykające się ścianą,w jednym jest 6 pokoi w drugim 15.w Achillesie pokoje ciut lepsze ale polecam na 1 piętrze.Może nie ma luksusów ale na plażę jest 100 m i to jest fajne.Pantazy ma basen ale daleko do plaży.W Achillesie jest dobre to ,że ma ogrodzone podwórko i dla dzieci to dobre


Dziękuję :D . Oglądałam chyba Twój filmik na youtube - super! Pamiętasz ceny w knajpkach, za leżaki, za napoje...nie wiem ile kasy zabrać... W pokojach są czajniki?
IP: 89.72.184.29

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Grecja » PANTELEIMONAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij