» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » PANTELEIMONAS

PANTELEIMONAS

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
ozark
Gość
Tak czajniki są i kuchenki.Za dobry obiad w tawernie zapłacisz około 8 euro,gyros w placku 2,5,piwo 2 ,wino dzbanek 0,5 l 4-8 euro .W sklepikach ceny znośne piwo 0.8-2 euro w zależności od gatunku.Wodę pijemy tam z kranów ponieważ mają w nich wodę mineralną .Innej w tym regionie Grecji nie ma,bardzo dobra i bez niespodzianek.Przy drogach zobaczysz korytka i lecącą wodę to też ta dobra mineralka z masywu olimpu.Z doświadczenia wiem ,że ile kasy nie wezmę to przeważnie za mało,zależy jak wydajesz.W Leptokarii całe szczęście na wszelki wypadek jest bankomat.
IP: 83.22.135.24
Mia
Gość
Bardzo Ci dziękuję. Takie ceny przewidywałam, ale niektórzy narzekali, że w okolicy straszna drożyzna, więc zaczęłam sobie wyobrażać jakieś kosmiczne ceny. Fajnie z tą wodą - mineralka z kranu... Niech już będzie ten sierpień!!! Jeszcze raz dziękuję za info, pozdrawiam.
IP: 178.235.148.183
ozark
Gość
Polecam wieczorne wycieczki piesze lub taką ciuchcią drogową do Platamonas i Leptokarii.Do Platamonas pieszo można iśc przez stary tunel kolejowy brzegiem morza.
IP: 83.22.135.24
maniek
Gość
Taka moja uwaga co do knajpek-mi sie wydaje że ciut taniej i przede wszystkim bliżej jest np iść z Achillesa w prawo (Tawerna Platonas) niz iść do centrum do knajpki z wiatrakiem.Ale i tu i tu smacznie.
IP: 46.113.232.228
toja
Gość
a czy ktoś może był w hotelu Afrodidi z Viktorią Travel? Prosze o opinię
IP: 148.81.175.42
maniek
Gość
Hotel jak naleśnik,długi i troche niewspołczesny-pokoi nie widzialem.Nie ma pozwolenia sanepidu na gotowanie wiec posiłki wykupione w Hotelu Pantelemona-jakieś 50m w stronę morza trzeba przejść przez główna ulice miasteczka.Znajdz adres hotelu i zadzwoń bezpośrednio-viktoria leszczyny to posrednik nie ma nikogo na miejscu-wysyła ludzi i nie bardzo wie gdzie.Dowiedz sie kto organizuje wyjazd ,kto jest tour operatorem i tam pytaj,czy w hotelu nie ma w tym czasie ruskich i czy na 100% tam dostaniesz pokoj bo jak zwala sie ruscy to co bidniejsze polskie biura laduja w pokojach w okolicy.Żądaj numeru do rezydenta.Na wycieczke jechali z nami ludzie z tego hotelu rok temu to pogadalismy trochę,my bylismy z szavel travel a ze wycieczki tańsze wiec jeździli z nami.
IP: 164.127.170.56
ZADOWOLONY
Gość
Każdy ma inne wrażenia.Ale jakoś tak się składa że wpisuje się zwykle niezadowolenie więc od lat staram się komentować swoje wyjazdy czy mi pasowało czy nie-rzetelne opinie zawsze są pomocne.Do rzeczy,wrócilismy z pobytu czerwcowego z firma Szawel Travel z Grecji.W Grecji nie pierwszy raz ale z tą firmą pierwszy raz.O swoich zeszłorocznych wrażeniach z oszołomami w Paralii pisaliśmy już w zeszłym roku-ale to na innym forum
1.Miejscowość fajna i zielona.
2.Cena za impreze bardzo dobra(sporo szukania)
3.Rezydent (szef? - róznie mówili) p.Wojtek,na miejscu,kultura i co ważne-OBECNY.
4.Pokoje (Zofia) sympatyczne i nie za małe,ale może by je już odświeżyć?.
5.Balkon-przestronny bez widoku - na podwórze,na start było trochę piachu.
6.Plaża malownicza,piaseczek (ale grubszy niż polski) nie żwir czy kamienie,zamek robi klimat.
7.Jedzenie- bardzo dobre,polskie bez udziwnień.
8.Stołówka-mogłaby być ładniejsza a obsługa sympatyczniejsza.
9.Wycieczki-ciekawe,oferta duża (w teorii-bo nie korzystaliśmy)
10.Transport-zadowalajacy.Miał być autokar był bus-przynajmniej nowy międzynarodowy i wygodny ale wydaje mi się że autokar wygodniejszy,jest wrażenie przestronności
11.Acha-Pani Zofia-strasznie miła sympatyczna babka choć po polsku ani w ząb.
Co miało być to było i tak ma być.Być może do zobaczenia:)
IP: 31.175.224.195
aneta
Gość
Za pomocą forum chciałam bardzo podziękować za bardzo miłe wczasy w Grecji z tym biurem.Bylismy z mężem we wrześniu w budynku Amos (ten ze stołówką), jesteśmy zadowoleni pod kazdym względem i ze wspanialych wycieczek ,bardzo smacznego jedzenia i troskliwej opieki pracowników tego biura.
Miejscowość urocza,plaża również.
IP: 5.173.218.240
aneta
Gość
Acha,chodziło mi o biuro Szavel Travel.nie napisałam.pozdrawiam.
IP: 5.173.218.240
andrzej
Gość
Dla tych którzy zastanawiają się czy jechac z Szavel Travel na wkacje parę rzetelnych informacji-byłem osobiscie dwukrotnie (2009 i 2012)
1.Miejscowosc to urocza wioska /miasteczko z fajną plażą.Jest co trzeba-markety bary z girosem,taverny,pizzeria,jedną kawiarnie prowadzi polka ,w tavernie z wiatrakiem kelner tez mowi po Polsku co czasami pomaga.Pogoda jak drut.Można zrobić tańsze zakupy w lidlu,ale trzeba podjechać (firmowe auto podwozi za parę euro-dobrze zebrać parę osób wychodzi taniej)
2.Apartamentowce/Domy Wczasowe-raz mieszkalismy w Achillesie nie nowy ale ma klimat z wlasnym podwórkiem(jest gdzie posmazyc kiełbaski:) główna zaleta- to że połozony jest niemal przy plazy–duża wygoda.Wady to to ze trzeba do centrum dotrzeć 10minutowym spacerem.Teraz byliśmy w Eleni-zupełna nówka ,wszystko nowe ale duszno i gorąco i trzeba wziąć klimę,Położony w centrum ale do plaży ze 100m.Jakbym miał wybierać jeszcze raz to wolę Achillesa.hotel Fantazy widzielismy tylko z zewnątrz-hotel jak hotej,basen palmy barek.
3.Autokary-wczesniej wydawało się że jechało się lepiej (może to już wiek) ale bez problemów tylko czasami te kretyńskie granice daja w tyłek-dużo zależy od kierowców.Co tu napisac o podróży-jazda jak jazda,przystanki na toalete i posiłek,no kazdy kto jechal autokarem wie jak to wygląda.
4.Jedzenie-nie mam zastrzeżeń do sniadań-było w czym wybrać,szynki parmeńskiej się nie spodziewałem i w sumie brakowało mi tylko lepszej wedliny niż ta grecka,może salami albo krakowska umiliłyby posiłki,ale żona ani dzieci nie narzekały.Obiady jak u mamy trochę zupki za wodniste-pyszna pomidorowa:) Na siłe można się czepiać że wszyscy przychodza na jedna godzine i robi się kolejka.
5.Wycieczka na Meteory (drugi raz) z p.Karolina to super przygoda 10/10 punktów,rejs na wyspe tez fajowy też polecam.
6.Obsługa polskojęzyczna,szefostwo -poznałem p.Tomka i p.Wojtka w sumie sympatyczni i uczynni jeżeli tak można napisać,w kazdym razie pytaja w czym pomóc itp,można z nimi pożartować-bez zadzierania nosa.
7.Pokoje na start raczej czyste choc miejscami niedosprzatane-zonie przeszkadzało - w ciagu 10 min doczysciła łazienkę i po sprawie.
Wczasy moge polecić z czystym sumieniem na 100% i mierzi mnie czytanie zatrzeciewionych,chamskich postów-widać w nich złosc i dużo dużo złych emocji żeby dopieprzyc,zniszczyć bo cos się nie udało,Szkoda gadać.
IP: 164.126.66.253
andrzej
Gość
Dokładnie co do joty.Fajne wczasy,fajna meijscowosc i fajni ludzie :)))
IP: 109.243.254.177
zadowolony
Gość
Byłem,widziałem i bardzo się podobało.Miałem kontakt z p.Wojtkiem i p.Maćkiem i czułem się zadbany.Jeżeli do tego dochodzi jeszcze satysfakcja z samej Grecji i wczasów w niej to z ręka na sercu można polecić wyjazd.
IP: 5.173.73.246
marta
Gość
O wczasach możemy napisać same superlatywy.Za ok. 6tys zł (mąż,ja dzieci) bardzo udane ,nawet bardzo bardzo udane wakacje.Zawiezieni,wybawienie,nakarmieni,odwiezieni-komplet usług.
Apartament/pokój w budynku Maria sam sie broni,wymieniane ręczniki ,bardzo miła szefowa,czysty,schludny.Stołówka obok (Achilles) plaża na wyciągniecie ręki.Znakomity pomysł z dodatkowymi wycieczkami które dla ciekawych sa alternatywą w stosunku do plaży i to jaką!!
Wycieczka-Saloniki w wykonaniu Pani Karoliny to mistrzostwo.Acha-bardzo dobre domowe jedzenie ,gotowane z sercem - co też istotne.
IP: 31.182.81.50
beata
Gość
Miasteczko urocze,wspaniale sie mieszka w Marii .Wyżywienie bardzo smaczne,plaża przepiekna,a wycieczki pyyyyyyycha.
Ucałowania z Krakowa dla przemiłej p.Karolinki :)
IP: 31.182.81.50
Agata
Gość
Wszystkie opinie-te pozytywne - w 100% zgodne z naszymi doświadczeniami.Po zeszłorocznych wakacjach moge tylko głośno zachwalać i polecać.Pozdrowienia dla Macka,Marka,Aleka,Tomka,Sebastiana,Karoliny.Piotrka i Kuby !!! Wakacje z Wami to była sama radość.Agata
IP: 46.113.136.207
Agata
Gość
Zapomniałam pozdrowić również Andżelikę i pieski :))) Agata.
IP: 46.113.136.207

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Grecja » PANTELEIMONAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij