» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro Silesia Tour Katowice

biuro Silesia Tour Katowice

Strona: 1 2 >

Autor Treść
sieku
Gość
Witam,

czy ktoś był na wczasach z biura Silesia
tour z Katowic ???
Nie ma żadych opinii na ich temat:(
IP: 178.235.177.42
b10
Gość
Właśnie ja też szukam opinii, bo wybieram sie na krym i na dniach podpisac mam umowę... jeśli ktoś korzystał bardzo proszę o opinię...
IP: 91.200.38.194
klau10
Gość
właśnie też myślę o kupieniu wczasów na Krym, ma ktoś jakieś opinie?
IP: 95.48.52.91
jaa
Gość
ja jade do bułgari , umowe podpisałam ale mam jakies obawy.. Piszcie wszystko co wiecie na ten temat
IP: 87.205.128.197
MKS
Gość
tak samo prosiłbym o jakieś opinie bo kusi mnie Czarnogóra :)
IP: 79.185.47.152
ania
Gość
Byłam w zeszyłm roku w Budvie i było super :)!(wczasy załatwiane przez ois.pl) Jeśli ktoś nie oczekuje 'niewiadomojakich' warunków za małe pieniądze to są to wczasy dla niego! Mieliśmy super pokoik z łazienką, aneksem kuchennym (czajnik, lodówka, palnik + garnki), klimatyzacją, tv i dwoma małymi balkonikami. Niedaleko do plaży. Jedzenie dość dobre.
Autokar był ok, poza tym że na granicy czesko-austryjackiej trzeba było się przesiadać :P.
W tym roku też planuję z nimi wyjazd, marzy mi się Bułgaria ... :D
IP: 78.8.105.4
kasia
Gość
Nareszcie ktos cos o nich napisał. Za tydzień jedziemy ( mam nadzieję) z nimi do Budvy. Załatwiam wszystko przez net i jak sobie obserwuję co sie w tym roku dzieje z biurami podróży to mam niezłego stresa szczególnie teraz kiedy już cała kasa wpłacona. Może ktos był z silesii w tym roku i cos nam więcej opowie...
IP: 79.191.41.223
wondergirl
Gość
zarezerwowaliśmy z chłopakiem wyjazd do chorwacji do makarskiej z silesia tour, Pani zapewnia, że wyjazd jest bez przesiadek, tymczasem okazało się, że jest to wyjazd załatwiany przez ois.pl i z kolei Pani od nich powiedziała, że będzie przesiadka na granicy, co wzbudza moje wątpliwości, dodając do tego fakt, że w internecie krążą niepochlebne opinie na temat ois.pl, muszę przyznac, że jadę z duszą na ramieniu. wyjazd 10.08. z krakowa
IP: 83.27.66.64
AnnaO
Gość
Witam. Czy mogę prosić więcej opinii na temat biura po ubiegłorocznych wczasach?
IP: 83.22.203.32
nowy 1
Gość
Czy są jakieś nowe opinie na temat tego biura , czy ktoś był na wczasach w 2012r zorgaanizowanych przez te biuro
IP: 193.239.144.140
jamnik
Gość
Byłem w Czarnogórze i było ok,
IP: 91.196.12.67
jamnik
Gość
Teraz wybieram sie do Bułgari, i mysle ze bedzie fajnie ,jak w Czarnogórze w 2012
IP: 91.196.12.67
ania
Gość
Byliśmy z ois w bułgari Złote Piaski było super choć dojazd autokarem miał wiele do zarzucenia brak pilota kierowcy nie znali trasy no i zmienili nam hotel bez naszej wiedzy naszczęście na lepszy...jedzeni spoko na tą cene mieliśmy co jeść i nawet smacznie.
IP: 91.218.60.40
mieczysław
Gość
Byłem z biurem silesia tour na wakacjach w czarnogórze-serdecznie polecam to biuro-miła i fachowa obsługa jak również na miejscu wszystko było ok.zakwaterowanie spełniało nasze wymagania-autokatry również mają bardzo fajne-przede wszystkim ceny mają przyzwoite.
IP: 194.9.52.152
Gosia
Gość
Hej bylam w zeszłym roku z tym biurem w Czarnogórze wakacje jedne z lepszych jak nie najlepsze, mieszkaliśmy w willi w apartamencie z aneksem kuchennym, klimatyzacją, małym tarasem, tv z kablowką (w naszym przypadku zbedne:)) jedzenie było dobre, Budve polecema w 100% a Czarnogóra piekna. Ale żeby nie bylo za kolorowo jeśli chodzi o transport i przepływ informacji bardzo kiepsko wrecz tragicznie. W drodze powrotnej przesiadalićmy sie 3 razy zamin dotarliśmy do Krakowa. Brak komunikacji miedzy kierowcami a biurem i przedewszystkim brak pilota. To bylo jedynym minusem naszego wyjazdu, ale teraz jest co powspominać a w tym roku tez planujemy wyjzd z tym biurem oby obyło sie bez zbędnych przesiadek :)
IP: 94.42.139.46
ania
Gość
byłam juz w tym biurem czterokrotnie na wakacjach-jak do tej pory nie mam zastrzeżeń-jedna pewnie z niewielu solidnych firm na rynku.najlepiej z tego biura jechać do czarnogóry budvy oraz do makarskiej-mają spoko rezydentów i wille tez niczego sobie-5 min piechątką do morza -pokoje z lazienka i aneksem -nie gotowaliśmy ale zawsze aneks sie przydaje ...ceny mysle ze chyba najtnsze n rynku
IP: 77.115.174.12
ania
Gość
zapomnialam wspomnieć ze silesia tour z katowic daje spore rabaty dla stalych klientow,maja tez nie zle promocje-zerkajcie na ich stronke. czasem mozna chwycic super okazje...mozna z nimi fajnie negocjowac ceny...
IP: 77.115.174.12
paweł
Gość
Byliśmy z silesia tour w Bułgarii oraz Czarnogórze- jak dla mnie było naprawdę nie zle ,trochę pilot marudził w trakcie podróży ale zajechaliśmy na miejsce i dostałiśmy fajny apartament 2 osobowy w Budvie.do morza mieliśmy około 400 metrów.
właściciele pensjonatu byli bardzo sympatycznie częstowali nas alkoholem własnej produkcji. Sama Budva to rewelacja -jest gdzie sie pobawić i wyjść wieczorkiem. Polecam te biuro no i cała Budve -na pewno jeszcze tam wróce..
IP: 83.4.243.101
Iza
Gość
Byłam w zeszłym roku na wakacjach w Bułgari w hotelu Stevanov III - hotel wysokiego standardu, pokoje przestronne , codziennie wymieniane ręczniki. :) Jedzenie w formie bufetu - jadłam do woli i nie chodziłam głodna. :P Obsluga na wysokim poziomie. Gorąco polecam ten hotel z tego biura. W tym roku wybieram się do Czarnogóry do hotelu Adriana - mam nadzieję że będzie tak samo fajnie jak w Bułgarii
IP: 89.78.80.176
domi
Gość
Byłam w sierpniu zeszłego roku razem z znajomymi na wczasach w Stomore , uważam ze to jedne z najlepszych wakacjich w moim zyciu. Dostaliśmy piękny pokój z balkonem klimatyzacją, wieczorami właściciele willi częstowali nas winem i owocami. Był tam grill i dmuchany basen dla dzieci. Sutomore jest świetną bazą wypadową na zwiedzanie czarnogóry blisko do jezior szkoderskich , baru, budvy . Wczasy za grosze kupiliśmy w tym biurze. Rezydenta sympatyczna i pomocna.
IP: 212.106.17.149
kafotel
Gość
Byłam z biurem Silesia w lipcu w Bar Susanj ( hotelik Adriana). Podróż trwała 22 godziny (autobus na 68 osób a jechało ok. 30). Wszystko było tak jak w ofercie jeżeli chodzi o zakwaterowanie i jedzenie. Jedyny minus to pozmieniane dni wycieczek fakultatywnych. Za tak niską cenę wczasy super :) :) :) :)
IP: 91.193.185.114
pelasia1989
Gość
kafotel możesz napisać coś więcej na temat tego hotewlu adriana? wybieram się za kilka dni do niego i chciałabym więcej informacji :)
IP: 85.14.103.143
Zosia
Gość
Jako hotel jest w pobliżu morza, jedyny mankament to przejście nad morze przez ruchliwą ulicę.
Ja byłam z biura Silesia tour - w tym roku było wg mnie doskonale zorganizowany transport a zaznaczam, że nie z jednego biura korzystałam bo jeżdżę 2 lub 3 razy w roku, jedynie biuro skarpa jest podobnie zorganizowane. W tym roku mieli dobrze zorganizowanego pilota, nie było bałaganu z miejscami w autobusie oraz byli punktualni.
IP: 84.10.152.120
pelasia
Gość
Ja jadę z intertour ale też do Adriana. Jak jedzenie dobre i pokoje Ok to sie cieszę? a co warto w pobliżu robić? są jakieś knajpki gdzie można wieczorem posiedzieć? jakieś cenne wskazówki gdzie warto iśc i co robić?
IP: 85.14.103.143
kafotel
Gość
Hotel czysty, internet dostępny niestety tylko na korytarzu lub przed budynkiem. Pokoiki małe ale da się przeżyć. Jedzenie regionalne więc inne ale może być, porcje obiadokolacji duże
IP: 91.193.185.114

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » biuro Silesia Tour Katowice

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij